Рахунок в швейцарському банку

Банки, податки, страхування, перекази
adriano
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 09 вересня 2007, 21:44
Звідки: Kharkiv

Рахунок в швейцарському банку

Повідомлення adriano »

Дуже здивувався, коли побачив, що ця тема ще нікого не зацікавила.

Маю потребу відкрити рахунок в швейцарському банку. Постійно мешкаю в Україні, кілька разів на рік буваю у Швейцарії. Хто знає які документи необхідні, та наскількі це складно.

Дякую.
Аватар користувача
Lyubomyr
Турист
Повідомлень: 8
З нами з: 08 червня 2007, 18:36
Звідки: Kolomyja/Aarau
Контактна інформація:

Re: Рахунок в швейцарському банку

Повідомлення Lyubomyr »

Привіт! Можу допомогти тобі в цьому, у мене коліжанка тут працює в одному з приватних банків.... єдиний нюанс - сума вплати на рахунок повинна бути не меншою як 500'000,-CHF.
adriano
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 09 вересня 2007, 21:44
Звідки: Kharkiv

Re: Рахунок в швейцарському банку

Повідомлення adriano »

Чомусь мені здається, що з такими грошима не буде проблеми відкрити рахунок в будь-якому банку. Може, хтось знає більш економні варіанти відкриття поточного рахунку?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Рахунок в швейцарському банку

Повідомлення Svitlana »

В Креді Свісс мінімум 200.000 треба покласти на рахунок, в УБС - 100 000 тисяч. Як на мене - більш економний варіант однозначно.
adriano
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 09 вересня 2007, 21:44
Звідки: Kharkiv

Re: Рахунок в швейцарському банку

Повідомлення adriano »

Дякую за відповіді. Будемо шукати. 100 000 CHF щоб відкрити поточний рахунок - це не для пересічного українця.
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Рахунок в швейцарському банку

Повідомлення one »

Прикольно. Щойно сам подумав про це а тут глядь - а хтось вже підняв це питання. :good:
Я так зрозумів, ці суми вимагаються з нерезидентів, чи як? Можна, будь-ласка, прояснити? Тобто, якщо я постійно мешкаю за межами Швейцарії, то мені потрібно як мінімум 100 000 CHF для відкриття самого простенького рахунку?
В зв'язку з тим, що не всі європейські банки можуть успішно пережити ці катаклізми, виникає питання а де ж, все таки, найнадійніше зберігати зароблену копійчину. І тут Швейцарія першою спадає на думку.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Рахунок в швейцарському банку

Повідомлення Svitlana »

Точно так, це для нерезидентів, навіть точніше - для "третіх країн" (мається на увазі не громадян ЄС). Але зважте, що там ще щось потрібно буде як завдаток покласти чи щось таке (типу недоторканий запас) у розмірі 10-20 тисяч залежно від банку.
Як варіант - можна ще обдзвонити малі приватні банки. Може десь в когось можна буде виторгувати, але.... чесно... тут торгуються лише ті, хто має набагато більше, ніж мінімальний вклад. Але думаю в Україні досить людей, котрі мають мінімальний вклад.

І знову той самий анекдот зі Швейцарії. Тема інша, а анекдот - той самий :pardon:
До швейцарського банку приходить новий русский (тепер треба казати - олігарх чи що?) і просить покликати директора. Мовляв, хоче довірити банку дуже велику суму грошей. Приходить директор, вислуховує віп-клієнта, котрий йому пошепки називає суму і поблажливо посміхаючись каже:
- Ну, звичайно, ми потурбуємося про ваш мільйон. Ви можете бути певні у цьому. А ще - вам не треба так знічуватися, бідність у нас не вважається чимось поганим.

Краще правду стосунків з грошима тут певно важко описати. Тут показувати своє багатство дійсно щось набагато гірше, ніж бути бідним. Ну і також те, що мільйон - то не гроші для тутешніх банків.

Анекдот раніше був опублікований до допису про те, як багаті тут можуть торгуватися з податковою - скільки їм платити. Ну так вже тут склалося.
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Рахунок в швейцарському банку

Повідомлення one »

Дякую, Світлано. А для громадян ЕС які правила, не в курсі??
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Рахунок в швейцарському банку

Повідомлення Svitlana »

ne znayu :dontknow:
Відповісти

Повернутись до “Фінанси”