Довідка в посольство

Все про документи стосово легального перебування у країні
N@dya
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 09 червня 2009, 09:59

Довідка в посольство

Повідомлення N@dya »

Добрий день!!! Для отримання візи, крім інших документів, потрібно довідку з місця роботи про тривалість відпустки. Підскажіть, як це має виглядати. Поїздку планую на серпень, в Київ їду 14 червня вже з наказом про надання відпустки з 5 серпня по 5 вересня. А у відділі кадрів кажуть, що наказ пишеться у день надання відпустки ( а в мене виходить наказ від 10 червня). Таке може бути? Поділіться досвідом!!! :seeya:
N@dya
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 09 червня 2009, 09:59

Re: Довідка в посольство

Повідомлення N@dya »

Ну що, ніхто не приносив в Посольство довідки з роботи???? Що їдуть лише безробітні???? За наказ вже знаю. Просто напишіть , чи виникали з тим якісь проблеми!!!!!! :pray: :pray: :pray:
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Довідка в посольство

Повідомлення nataliya »

У мене була довільна довідка без Наказу

Бланк

ДОВІДКА


________________ (ФІП) працює в компанії _____________ на посаді з __________ . Річна зарплата складає _________. На період відпуски зберігається місце роботи та заробітна плата.
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Довідка в посольство

Повідомлення nataliya »

Знайшла копію своєї довідки, тепер детальніше


Довідка

Надана ______________(ФІП) (далі ім'я та фамілія як в закордонному паспорті), дата народження __________, закордонний паспорт № _________, виданий __________, дійсний ________, в тому, що вона дійсно працює в ___________ (назва установи) з _______(дата) на посаді _________________ й дотепер.

Середньомісчний прибуток _______(ФІП)становить_________ гривень.

Посада та посадивий оклад на період поїздки до Швейцарії зберігаються.
Довідка видана для пред'явлення до Посольства Швейцарії в Києві, Україна.


Підпис, печатка
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”