Вивезти дитину в Швейцарію

Все про документи стосово легального перебування у країні
sergiusz
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 29 квітня 2009, 15:33

Вивезти дитину в Швейцарію

Повідомлення sergiusz »

Допоможіть, будь ласка. Я вийшла заміж за швейцарця. У мене є неповнолітня дитина від прешого шлюбу. Як я можу вивезти дитину до Швейцарії, маючи на руках судове рішення про позбавлення батьківських прав батька дитини?
Які потрібні документи? Чи можу я вивезти дитину за туристичною візою, а потім там його легалізувати?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Вивезти дитину в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

Не панікуйте і не робіть дурниць. Нехай ваш чоловік подає документи на возз"єднання з сім"єю, такі самі, які подавав для вас. Взагалі-то він міг відразу на обох подавати, якщо ви, звичайно, не приїхали за гостьовою візою і тут розписалися. То не є унікальне явище, дзвоніть у свою іміграційну службу чи йдіть до своєї гемайнде і просіть список потрібних документів. Досить реально, якщо вже зараз подасьте всі документи, дитина з осені зможе піти тут в школу. Хай вам щастить! :seeya:
sergiusz
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 29 квітня 2009, 15:33

Re: Вивезти дитину в Швейцарію

Повідомлення sergiusz »

Мій теперішній чоловік-швейцарець - не батько дитини. Він хоче її всиновити, але зробити це в Швейцарії і за швейцарськими законами. Я законн дружина свого чоловіка. Чи можу я вписати свого сина до паспорта. Я розумію, що питаю дурниці, але дійсно панікую.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Вивезти дитину в Швейцарію

Повідомлення сянка »

Якщо у вас є рішення суду про позбавлення батька батьківських прав, то ви від свого чоловіка вже не потребуєте жодної згоди для перетину кордону. Для вписання дитини в український паспорт ОВІР теж не вимагатиме заяву-згоду від чоловіка. Але ці всі питання врегульовуються українським законодавством. Чого панікувати?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Вивезти дитину в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

sergiusz писав:Мій теперішній чоловік-швейцарець - не батько дитини. Він хоче її всиновити, але зробити це в Швейцарії і за швейцарськими законами. Я законн дружина свого чоловіка. Чи можу я вписати свого сина до паспорта. Я розумію, що питаю дурниці, але дійсно панікую.
Навіть, якби він і не всиновлював вашої дитини, то все одно дитина (неповнолітня) може переїхати з вами до Швейцарії, щоб жити з вітчимом. Чесно, то дуже поширена ситуація, у вас нема жодної причини для паніки. Нехай ваш чоловік дізнається про документи на вашу дитину і подає відповідну заяву.

Нехай читає і шукає ось тут і просто в І-неті про FAMILIENNACHZUG

Витяг з документу:
6.2.6 Kinder ausländischer Ehegatten von Schweizerinnen und Schweizern
Haben ausländische Ehegatten von Schweizerinnen und Schweizern Kinder aus einer früheren Beziehung, richtet sich ihr Nachzug nach der Aufenthaltsregelung des ausländischen Ehegatten (bei Niederlassungsbewilligung: Art. 43 AuG; bei Aufenthaltsbewilligung: Art. 44 AuG). Es müssen zu dem in der Schweiz lebenden Elternteil eine vorrangige Beziehung bestehen und wichtige Gründe für den Nachzug vorliegen. Die bisherige Rechtssprechung des Bundesgerichtes zum früheren ANAG ist in dieser Frage weiterhin zu beachten.
Що значить (довільний переклад):
Діти подружжя-іноземця(іноземки) швейцарського громадянина (громадянки)
Якщо чоловік(жінка)-іноземець(-мка) швейцарця(-ки) мають дітей від попереднього шлюбу, то їхній приїзд відбувається за такими самими правилами, що і для подружжя-іноземця(-ки) (для візи на в"їзд Стаття 43 закону AuG, для дозволу на проживання Ст.44 того самого закону). Окрім того, батько(мати) мусить мати тісний зв"язок з дитиною і мусять існувати вагомі причини для приїзду дитини.
Ось тут можете шукати іншу інформацію, включаючи ваші кантональні служби та ланки на сайти, де можна знайти інформацію. Ключове слово для пошуку FAMILIENNACHZUG
http://www.ch.ch/private/00029/00030/00 ... ml?lang=de
sergiusz
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 29 квітня 2009, 15:33

Re: Вивезти дитину в Швейцарію

Повідомлення sergiusz »

а чи можу я вивезти дитину за гостьовою вызою?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Вивезти дитину в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

На 3 місяці - так. Без проблем. Але я так розумію, що ви хочете надовше?
sergiusz
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 29 квітня 2009, 15:33

Re: Вивезти дитину в Швейцарію

Повідомлення sergiusz »

А чи можна її потім там легалізувати? Чи вже краще везти її до Швейцарії не за гостьовою візою?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Вивезти дитину в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

Краще везти не за гостьовою візою. Подавайте на "возз'єднання з сім'єю" (вище були ланки)
sergiusz
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 29 квітня 2009, 15:33

Re: Вивезти дитину в Швейцарію

Повідомлення sergiusz »

а ви би не порадили адвоката україномовного чи російськомовного у Швейцарії?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Вивезти дитину в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

Та для чого вам адвокат? це не є аж настільки складно (якщо, звичайно, не маєте чогось особливого). Може вам хіба перекладача для документів?
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”