Здобуття світи

Школи, вузи, курси, наука, все довкола освітньої галузі. Курси водіїв - в темі про странспорт, фахові курси та підтвердження дипломів - тема про роботу.
Olga
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 25 березня 2009, 18:24

Здобуття світи

Повідомлення Olga »

Можливо хтось може поділитись інформацією що до вступу у вузи Швейцарії ,умови ,оплата , документи . І чи реально вступити лише в магістрату ? Можливо хтось має досвід . Чи річне перебування в країні в якості au-pair може в цьому якось допомогти ,чи навпаки завадити ! ? Буду дуже вдячна за інформацію ! :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Здобуття світи

Повідомлення Svitlana »

http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php? ... 3169#p3169

Думаю, що тут варто спершу подивитися. :tak2:
Аватар користувача
NataliiaKiew
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 06 травня 2008, 10:51
Звідки: Zürich-Lüneburg-Kyiv

Re: Здобуття світи

Повідомлення NataliiaKiew »

Наскільки я знаю, приїхати до Швейцарії по програмі au-pair громадяни України не можуть. Щодо магістратури, то тут треба дивитись конкретно на сайті університету, які документи вони вимагають і які умови вступу. Якщо навчальний заклад не приватний, то студент оплачує лише адміністративні витрати, це приблизно 700-800 франків в семестр.
Аватар користувача
Lesia 2

Re: Здобуття світи

Повідомлення Lesia 2 »

Чи важко навчатися в швейцарському інституті,університеті? Скажіть,будь-ласка, в кого є досвід. Я вийшла заміж і тепер живу в Швейцарії.Вдома закінчила київський університет на заочному відділенні(маркетинг) :shy2: .Але диплом, хоч і за Болонською системою, дійсний лише в Україні.
Цікаво,чи складні тут навчальні програми? Ну і ще
яка з хохшуле є найкращою(в німецькій зоні)?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Здобуття світи

Повідомлення Svitlana »

Яка школа найкраща - тут тяжко сказати. Санкт-Галленський університет сильний в економіці, але дууууже дорогий, ЕТГа (ЕТН) - одна з найкращих у світі в технічних дисциплінах, Уні Цюріх також дуже.... З гохшуле - мені здається ZHAW непогана, але чи то дійсно так - не знаю.
Вчитися кажуть тут треба, хабарів ніхто не бере. Але як на мене (лише цікавилася, не вчилася ще тут), то тут цікавіше вчитися, є більше можливостей, програма побудована краще. Лише бажання вчитися треба мати. Ну а якщо воно є, то найбільшою проблемою може бути мова. Все-таки треба швидко великі об"єми інформації переробляти. :think:
Це були мої 5 копійок, приходьте на зустрічі і поспілкуйтеся з тими, хто відівчився, або вчиться.
Аватар користувача
lesia 2

Re: Здобуття світи

Повідомлення lesia 2 »

Добре, дякую вам.
Бажання вчитися звичайно є :hungry: , знання мови покращую..за хабарі здогадуюсь. Це не в Україна,де спочатку питають,де працюють твої батьки(хоча подаеш документи на безплатне відд.),а тільки потім дивляться оцінки в атестаті, де 2 роки підряд валять на вступних, поки не заплатиш хабара :nervous: .І це наш державний університет.. :cry2:
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Здобуття світи

Повідомлення one »

Lesia 2 писав:яка з хохшуле є найкращою(в німецькій зоні)
Про Швейцарію не знаю, але, взгалі, на Заході, мені здається, вчителі більш ледащі і безтолкові, тож, відповідно, учням треба бути більш працьовитим і кмітливим. Принаймні, таке в мене враження склалося після двохрічного вечірнього курсу в ненайгіршому інституті Ірландії. Але в Швейцарії, звичайно ж, цілком ймовірно все по-іншому.
Відповісти

Повернутись до “Освіта, діти”