Пошук місця для практики та, власне, роботи

Оголошення про пошук роботи та персоналу (назву теми починати з відповідного слова)
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Darynka »

Ні, я в Німеччині. в констанці навчаюся. З документаму леґше, бо вігоджу заміж та нарецений живе в швейцарії. дакую за привітання! :good:
contra spem spero
Аватар користувача
Curly Olena
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 20 січня 2009, 23:02

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Curly Olena »

о-о, які у Вас гарні новини! Вітаю щиро!.. :seeya:
а я все ще в пошуках, але із надією у серці... може все ж таки знайдеться щось і для мене тут.. :smoke2:

P.S. вибачаюся за пізну відповідь.. я тут вже півроку.. чи ще півроку - не знаю як краще сказати.. :pardon: Успіху Вам!!
Минулого не існує, майбутнього може не бути.. Живи зараз!!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Svitlana »

О! Що я нарила. Хто ще буде читати цю тему - може придатися. Там ще є приєднаний файл, в якому всі умови розписані (ой, добре, нижче приєдную).

http://www.swissemigration.ch/themen/st ... ml?lang=en
Switzerland has concluded agreements with about 30 countries in order to enable young people to extend their occupational and linguistic skills in Switzerland.

Argentine, Australia, Austria, Belgium, Bulgaria, Canada, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Hungary, Ireland, Luxembourg, Monaco, Netherlands, New Zealand, Norway, Phillipines, Poland, Portugal, Romania, Russia, Slovakia, South Africa, Spain, Sweden, UK, Ukraine, USA

To qualify as trainees, nationals of these countries must have concluded vocational training of at least two years' duration, and they must not be older than 35 years (Australie, New Zealand, Hungary, Poland and Russia: 30 years). The agreement with Canada also admits students for working stays in connection with their education.

Please note: As a consequence of the Bilateral Agreement on the Free Movement of Persons between Switzerland and the EU, nationals of the previous EU15 countries and of Norway no longer need a work permit in Switzerland. Owing to this improved legal status, the trainee agreements with these countries have been suspended.
Вкладення
STAGIAIREAUSLAND_WGL_E.pdf
(68.69 Кіб) Завантажено 256 разів
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення nataliya »

Інформація дуже цікава, нажаль я вже за 30, тому для проходження практики не підпадаю.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Darynka »

до речі там де меен взяли потім відмовили мотивуючи кризою. знайшла практику в констанці та ше 1 рік доведется залишитися в німечині. :bad:
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Svitlana »

nataliya писав:Інформація дуже цікава, нажаль я вже за 30, тому для проходження практики не підпадаю.
30 - лише для Росії, для України - до 35 років. :wink:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Svitlana »

Darynka писав:до речі там де меен взяли потім відмовили мотивуючи кризою. знайшла практику в констанці та ше 1 рік доведется залишитися в німечині. :bad:
:support2: Це не через перміт часом? Бо їм теоретично потрібно робити дозвіл на проживання, навіт якщо це на короткий термін. Оце могло комус бути затяжко. :nervous:
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Darynka »

мій цоловік живе в швейцаріі і переїгати не складно було б і вони це знали. козли коротше. :tanu:
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Svitlana »

А переїхати до чоловіка без практики не можна було? :sceptical: Пардон, за особисте запитання - якщо дуже незручно, можеш не відповідати... :saint:
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Darynka »

проблема в тому шо в мене обовязковий практичний семестр і якшо його не пройти то не можна далі вчитися. то ж доводиться залишатися в констанці шоб його пройти. Думаю десь через півроку або рік переїду до чоловіка. але сподіваюся шо після практичного досвіду в мене будуть хоч якісь шанси знайти роботу в Швейцарії. :think:
contra spem spero
Відповісти

Повернутись до “Робота ОГОЛОШЕННЯ”