переїзд з німеччини в швейцаріЮ

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

переїзд з німеччини в швейцаріЮ

Повідомлення Darynka »

Поділіться будь ласка досвідом якЩо хтось опинявся в тій же ситуації. я живу на кордоні з швейцарієЮ в німеччині. мій наречений живе в швейцарії та має там дозвіл на проживання. ми збираємося цього року одружитися. чи можуть мені на місці в швейцарії дати дозвіл на проживання чи пішглЮть через україну familiezuführung робити? скільки взагалі триває процедура видачі дозволу на проживання в швейцарії? в німеччині даЮть на місці відразу. дякуЮ за відповіді. :smile:
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: переїзд з німеччини в швейцаріЮ

Повідомлення Svitlana »

Якщо ви хочете як наречена подавати на візу, то швидше за все вас пошлють в посольство Швейцарії у Німеччині, щоб через нього подавати на візу "нареченої". Але оскільки у вас є дозвіл на проживання в Німеччині, то ви можете на термін до 90 днів безвізово знаходитися на території Швейцарії.
Як на мене (не так, але дещо подібно, як у вас вже було), то краще вам було би спершу одружитися (у Швейцарії також це можна робити без отримання візи "нареченої"), а потім вже подавати на возз"єднання сім"ї на основі цього, отримувати національну візу і вже на місці подавати на дозвіл на проживання.
Без дозволу в"їхати у країну вам не дадуть дозволу на проживання.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: переїзд з німеччини в швейцаріЮ

Повідомлення Darynka »

так вїхати я можу в швейцаріЮ зараз. я там на разі навіть більше часу проводжу ніж в німеччині.
тобто якшо я маЮ право вїзду то мені на місті вже в швейцарії дадуть дозвіл? це класно. а одружуватися ми будемо в данії. до речі скільки в швейцарії триває видача дозволу на проживання?
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: переїзд з німеччини в швейцаріЮ

Повідомлення Svitlana »

Ти мабуть трішки не зрозуміла. :think: Зараз ти маєш право в"їзду як турист (і ним користуєшся :good: ). Якщо ви одружитеся (не важливо де, в принципі), а потім легалізуєте ваше одруження у Швейцарії, то лише після того ти зможеш подавати на дозвіл на проживання. Не думаю, що у цьому випадку тебе відправлять в Україну.

Але якщо ти спочатку хочеш офіційно переїхати, отримати дозвіл на проживання, а лише потім одружитися, то тоді такий фінт не пройде. Тоді тебе відішлють за візою (але чи в Україну - не знаю, можуть і в посольство Шв. у Німеччині відправити).

Ну ось тепер я думаю всі крапки над "і" розставлено :wink:
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: переїзд з німеччини в швейцаріЮ

Повідомлення Darynka »

так. саме спочатку одружітіся а потім переїхати хочу. дякую за допомогу. як я зрозуміла, дозвіл на прожівання робітса десь 3 або 4 тіжні? сподіваюся що встигну його зробіті.
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: переїзд з німеччини в швейцаріЮ

Повідомлення Svitlana »

Ох, Даринко... В мене дозвіл на проживання робився 3 місяці. Але оскільки ти будеш його в кантоні Тургау (???) чи Базеля (???) робити, то може бути і 3-4 тижні. Але якщо тобі потрібно буде у цей момент кудись поїхати з країни, то просто йдеш і отримуєш в"їзну візу. Це така віза, як звичайна, але роблять її тут на місці в кантональній службі з імміграції (?? - у вас може бути якась інша служба) буквально за 10 хвилин і 20 (+/-) франків, не рахуючи можливої черги.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: переїзд з німеччини в швейцаріЮ

Повідомлення Darynka »

ой це довґо 3 місяці. в німечінні роблат прамо прі тобу ма місці якщо докуметі всі є. сподіваюся що мені пощастить.
contra spem spero
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”