Взаємовигідна допомога або і знову про роботу

Оголошення про роботу в розділі "Оголошення". Тут лише загальні запитання про можливості і документи
Аватар користувача
Оля Тимошенко
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 04 грудня 2008, 21:42
Звідки: киянка
Контактна інформація:

Взаємовигідна допомога або і знову про роботу

Повідомлення Оля Тимошенко »

Перш за все хочу подякувати за організацію такого чудового форуму і хочу запропонувати створити подібний розділ, що існує на форумі росіян у Швейцарії, а саме розділ, де ми можемо один одному допомагати з пошуком роботи тут, у Швейцарії.
Дозвольте представитися, мене звати Ольга Тимошенко, я родом з Києва. Мені 25 років. Я закінчила нац. мед. університет в Києві за спеціальністю фармація, потім стажувалася в Лондоні, деякий час жила у Брайтоні, на Мальті. Мала власний бізнес, а також працювала у великій компанії, де дослужилася до керівника відділу з організації міжнародних мед. конференцїй у нас, на Україні. З вересня місяця цього року я здобуваю другу вищу освіту за спеціальністю менеджмент в Швейцарії. І я хочу тут залишитися, бо дуже мені важко заробляти чесно гроші на рідній Україні і неспокійно весь час там на душі. Але не дуже квапляться швейцарські роботодавці брати мене, людину з третього світу на роботу. Тому я подумала, що можливо в мене буде більше шансів знайти роботу у швейцарській компанії, що має якісь інтереси у країнах Східної Європи, таких як наша Україна чи Росія, де б єдиною моєю перевагою перед кандидатами на посаду швейцарцями чи з країн ЄС, було би знання мов- української і російської, а також зв"язки і досвід роботи на ринку цих країн. А мій недолік, я лише вчу німецьку, і навряд чи дотягну її зараз до рівня своєї вільної англійської.
Це було коротко про мене. І моя пропозиція - я з великою вдячністю віддам свої перші дві зарплатні тому, хто допоможе мені з пошуком роботи.
З наступаючим усіх і щастя вам у новому році!
До зустрічі в неділю, 11 січня, в Берні!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Взаємовигідна допомога або і знову про роботу

Повідомлення Svitlana »

Олю, привіт! Буду дуже рада познайомитися на Різдвяній зустрічі!

Щодо твоїх пошуків... Гадаю ти мала би успіх у фармацевтичних компаніях в Базелі. Німецька там якраз не є дуже обов"язковою, оскільки англійська є дуже часто офіційною мовою компанії. Перелік компаній я не буду шукати, бо, думаю, ти їх краще знаєш :wink: Сходи на їх сайти і глянь у розділ Job, Employment тощо. Я там багатенько позицій завжди бачила.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Взаємовигідна допомога або і знову про роботу

Повідомлення Снігурка »

вибачайте, що не в тему

якось і тут я чула від однієї жінки фразу "я б вже б за ту роботу заплатила"

але у нас тут так не прийнято. тобто якщо хтось комусь допомагає у пошуках роботи чи рекомендації, то досі це було без меркантильної бази

чи це тепер перейшло в розряд нормального, допомога ближньому за винагороду?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Взаємовигідна допомога або і знову про роботу

Повідомлення Svitlana »

та чого? Тут таке існує. Є навіть агенції, котрі платять людям, що приведуть хорошого кандидата. Фірми також є такі, що заплатять своїм співробітникам за додаткові кваліфіковані кадри з мережі своїх знайомств. То чого б не заплатити людині, котра тебе кудись пристроїть? Як то кажуть - ті ж яйця, тільки в профіль.
А серед українців в Італії таке поширене навіть серед знайомих (ну я це лише з книжок та статей знаю, тому заявляю про це невпевнено)....
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Взаємовигідна допомога або і знову про роботу

Повідомлення Снігурка »

ввважаю, що є різниця, якщо це робить фірма професійно, а не типу "о бедному гусаре замолвите слово"
Аватар користувача
lyudmila

Re: Взаємовигідна допомога або і знову про роботу

Повідомлення lyudmila »

Доброго вечора,
збираюсь поїхати на виставку біо-продуктів, що проходитиме у травні в Лозанні.
Може хтось порадить недорогу ночівлю у Лозанні або пригороді.
Буду надзвичайно вдячна,
Людмила Веспер,
http://www.rus.fem.org.ua
Відповісти

Повернутись до “Робота і підвищення кваліфікації. Загальна інформація”