14 грудня, неділя, Берн, Свято Миколая для дітей

Заходи, розраховані в першу чергу для дітей та молоді
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

14 грудня, неділя, Берн, Свято Миколая для дітей

Повідомлення Svitlana »

Дорогі матусі та татусі,

14 грудня, в неділю, о 12.00 у приміщенні Посольства України розпочнеться свято Миколая для дітей.

Прошу вас занотувати цей день у ваших календарях.

За довідками можете писати мені або телефонувати 076 376 48 51
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 14 грудня, неділя, Берн, Свято Миколая для дітей

Повідомлення Svitlana »

Тисніть на малюнок для збільшення (кому треба) :wink:
Вкладення
Sv Mykolai 2008.jpg
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 14 грудня, неділя, Берн, Свято Миколая для дітей

Повідомлення Svitlana »

http://www.mfa.gov.ua/switzerland/ua/ne ... /18478.htm

Відзначення Дня Святого Миколая в Посольстві України в Швейцарії

14 грудня 2008р. в м. Берні Посольством України в Швейцарії разом з активістами Українського товариства в Швейцарії та організації «Українці в Швейцарії», було проведено театралізоване дійство для численних маленьких українців, що проживають в Конфедерації, під назвою «Зустріч зі Святим Миколаєм».

В ході веселого свята дітлахи декламували вірші, виконували пісні та танці, написали листа до Святого Миколая із своїми побажаннями. Було також проведено конкурси на найкращий малюнок та костюм.

Зі сторони Посольства для дітей були підготовлені святкові подарункові набори із швейцарськими солодощами та українськими сувенірами.

Зображення
mylla
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 11 червня 2008, 23:57

Re: 14 грудня, неділя, Берн, Свято Миколая для дітей

Повідомлення mylla »

За сувенiри спасибi, а от солодощi... 12 чи скiльки там плиток шоколаду для одноï дитини - просто недоречно.
Та й примiщення для такоï кiлькостi народу було просто замале. Також шкода, що пiсля офiцiйноï частини всi роз'ïхалися - нi дiти, нi дорослi не змогли поспiлкуватися один з одним.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 14 грудня, неділя, Берн, Свято Миколая для дітей

Повідомлення Svitlana »

Щиро вдячна за відгук. :bow:

Хочу сказати, що оскільки охочі взяти участь у святі записалися лише в останні 2 дні перед святом, то в організаторів було дуже мало можливостей щось змінити у програмі чи місці проведення. Взагалі, ми надзвичайно вдячні Посольству України за ініціативу та допомогу в організації цього свята, а також за надані дітям подарунки. Звичайно, що на 1 дитину то забагато, але на всю сім"ю, особливо, якщо врахувати Різдвяні свята та гостей - думаю, саме те. :good:
Правда, це моя особиста думка дорослої солодкоїжки. :saint:
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: 14 грудня, неділя, Берн, Свято Миколая для дітей

Повідомлення natalotschka »

mylla писав:За сувенiри спасибi, а от солодощi... 12 чи скiльки там плиток шоколаду для одноï дитини - просто недоречно.
Та й примiщення для такоï кiлькостi народу було просто замале. Також шкода, що пiсля офiцiйноï частини всi роз'ïхалися - нi дiти, нi дорослi не змогли поспiлкуватися один з одним.
Я ще не чула, щоб хтось жалівся на те, що подарунка було забагато. Вибачте, але дарованому коню в зуби не заглядають. Як вам було багато, то віддали б кому іншому. А організаторам треба тільки дякувати і ще раз дякувати, бо наскільки я знаю, вони те все робили на добровільних засадах (а могли б за гроші).
mylla
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 11 червня 2008, 23:57

Re: 14 грудня, неділя, Берн, Свято Миколая для дітей

Повідомлення mylla »

Дозвольте з вами не погодитись. Подарунок повинен бути для дитини і розпоряджатися ним має право тільки дитина. У випадку із шоколадом так вийшло, що в кінці кінців батьки вирішували, що з цим добром робити. Ми, наприклад, кілька плиток віддали сусідським дітям. Решта лежить в холодильнику. І от я думаю, викинути вже чи ні - термін зберігання пройшов 31го грудня.
За участь в такому заході я би з задоволенням заплатила, тільки щоб все було більш продумано.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 14 грудня, неділя, Берн, Свято Миколая для дітей

Повідомлення Svitlana »

Ну сподіваюся наступного року організатори будуть мати трошки більше часу, ніж 2 тижні, щоб все організувати і списки дітей від батьків будуть мати також дещо раніше, ніж за 2 дні до свята, щоб підібрати програму, що відповідала б віку дітей. Але як вже вийшло. :pardon:
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Re: 14 грудня, неділя, Берн, Свято Миколая для дітей

Повідомлення Olenka »

mylla писав:Дозвольте з вами не погодитись. Подарунок повинен бути для дитини і розпоряджатися ним має право тільки дитина. Решта лежить в холодильнику. І от я думаю, викинути вже чи ні - термін зберігання пройшов 31го грудня.
За участь в такому заході я би з задоволенням заплатила, тільки щоб все було більш продумано.
Oце так здивували ви мене Міла :upside:
Якщо ви правильно виховуєте дитину, то дитина сама поділиться з вами цукерками і вам не прийдеться їх викидати.Або розпоряджатись, як ви висловились.
Про термін дії, скажу вам відверто, сьгодні зїла коричневу плитку і жива :lol3: живіт не болить, не надувається :oops:
Так що ми з сином щиро дякуємо всім організаторм і Українсокому посольству особисто :pray:
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 14 грудня, неділя, Берн, Свято Миколая для дітей

Повідомлення Svitlana »

Світлини з Зустрічі зі св. Миколаєм
Вкладення
DSCN5030.JPG
DSCN5050.JPG
DSCN5065.JPG
DSCN5071.JPG
DSCN5069.JPG
DSCN5091.JPG
DSCN5104.JPG
DSCN5115.JPG
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: 14 грудня, неділя, Берн, Свято Миколая для дітей

Повідомлення сянка »

Дорога Світланко!

Трохи з запізненням, але все ж дякую за гарно організоване свято. Миколай був просто чудовий. А ця ідея з книжкою, де у "Миколая" все записано про дітей - то взагалі поза конкуренцією.

Проводити свято в приміщенні посольства дуже мудро. Окрема подяка працівникам, що надали приміщення під свято.

Зрештою не в подарунках справа, а в самому святі.

Ще раз дякую. Все було дуже-дуже гарно.
Відповісти

Повернутись до “Школи і заходи для дітей та молоді”