робота лікаря в Швейцарії

Оголошення про роботу в розділі "Оголошення". Тут лише загальні запитання про можливості і документи
rklichuk
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 19 жовтня 2008, 20:43

робота лікаря в Швейцарії

Повідомлення rklichuk »

Чи є можливість підтвердити укр.диплом лікаря та в подальшому працевлаштуватись у Швейцарії?Гінеколог стаж-14 років німецькою володію добре.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: робота лікаря в Швейцарії

Повідомлення Svitlana »

Без поняття щодо підтвердження... Тобто, думаю, підтвердити можна, тільки чи вдасться його рівноцінно підтвердити :dontknow: Може, хіба, на асистента чи медбрата... Конкретно можу допомогти лише ось цим: http://www.doktor.ch/jobs/ - робота для лікарів. Почитайте, подивіться, може матимете уявлення щодо критеріїв відбору.
rklichuk
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 19 жовтня 2008, 20:43

Re: робота лікаря в Швейцарії

Повідомлення rklichuk »

Щиро вдячний! :good:
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: робота лікаря в Швейцарії

Повідомлення slavusia »

Ось Вам телефон жінки-гінеколога українського походження: 0797446763
Звуть її Оксана, говорить вона тільки російською.
Вона теж підтверджувала свій диплом і т.д. Думаю, Вам буде дуже корисно з нею поспілкуватися. Можете сказати, що телефон дала Слава з Birrwil.
rklichuk
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 19 жовтня 2008, 20:43

Re: робота лікаря в Швейцарії

Повідомлення rklichuk »

Дякую!
Ad_Astra
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 17 вересня 2010, 11:13

Re: робота лікаря в Швейцарії

Повідомлення Ad_Astra »

Цікаво, чи є у Вас якийсь прогрес з підтвердженням диплому на сьогодні? Буду дуже вдячна, якщо зможете поділитися досвідом. У нас та сама проблема, але мій чоловік - офтальмолог.
Luba
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 25 квітня 2011, 21:25

Re: робота лікаря в Швейцарії

Повідомлення Luba »

Pryvit,
ja teg likar zi Lvova, zaraz jakraz namagatymusja pidtverdyty svij dyplom.
Cikavo, chy vdalosja Vam pidtverdyty svij dyplom?
Napered vdjachna za vidpovid.
Аватар користувача
KATERINA

Re: робота лікаря в Швейцарії

Повідомлення KATERINA »

Добрий вечір для підтведження диплома в Швейцаріі вимагають довідку із Украіни "scope of practice". Хто знає що саме це за довідка?

Дякую за допомогу

Юлія
Info
Site Admin
Повідомлень: 543
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: робота лікаря в Швейцарії

Повідомлення Info »

Думаю, що краще запитати в тих, що вимагають, якщо не відпишеться хтось, хто вже питав.

Зараз мій власний хід думок, якби потрібно було щось таке надати:
Власне, це може бути ваш власний опис процедур, компетенцій, практик, досвіду з вашої лікарської практики (подібне якраз у мене прийняли в іншій фаховій діяльності).
Але це може також бути якийсь документ, який визначає, що саме входить в компетенцію лікаря вашої категорії, які протоколи лікування чи щось таке відповідно до законодавчих якихось документів. Тоді є якісь обласні чи міністерські інстанції, які таке можуть надати. Якщо в Україні є щось типу лікарської ліцензії, то установа, яка її видає могла б надати таку довідку. Але перепитайте краще, що саме вимагають саме у вас ті, що вимагають.
Відповісти

Повернутись до “Робота і підвищення кваліфікації. Загальна інформація”