Дельфини і акули в Києві

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Дельфини і акули в Києві

Повідомлення ewa »

Черновецкий вбухает 900 миллионов в дельфинов и акул

Градостроительный совет Киева согласовал проект первого в столице океанариума, который возведут в Гидропарке, на Венецианском острове. Парк будут перестраивать под развлекательный центр, а традиционные зоны отдыха возле воды приведут в надлежащий вид, сообщает 5 канал.

Кроме акул и дельфинов в Гидропарке появится каток, бассейны, спортклуб и детский центр. По замыслу проектантов комплекс рассчитан на круглогодичное посещение. Будут застраивать Гидропарк постепенно. Сначала, новые рекреационные зоны появятся поблизости метрополитена. В северо-западной части острова построят настоящий аквапарк. Анатолий Холоша, автор проекта, сказал, что согласно проектной документации аквапарк “будет в зоне прохождения метрополитена и Броварского проспекта можно сказать в северо-западной части острова”.

Диковинка на Днепре обойдется почти в девятьсот миллионов гривен.

Однако когда заложат первый камень и начнут работы чиновники до сих пор не определились. Также не известно останется ли бесплатным подход к реке после воплощения ноу-хау. Между тем Гидропарк на протяжении многих лет остается в фаворе у отдыхающих. За сутки остров посещают двести пятьдесят тысяч киевлян.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну тепер можна буде і в Києві подивитися на акул. Не отходя от кассы! Може це вони таким чином за вітчизняного туриста у Рік туризму боряться? :ug: Ще б відразу в Дніпро напустили їх, кораллами дно виклали - і хай ті Мальдіви з Єгиптом поздихають.
Звучить гарно для відмивання грошей. Подивимося що там насправді зроблять. Тільки щоб же і простим робочим щось залишили. А то вже не буде куди простому народу піти позагоряти, покупатися, а молоді - напитися і натанцюватися за посильні для них гроші.
Це ж таке народне місце було!! Напевно і безкоштовні спортивні снаряди позносять. Пляж он - платним зробили. Хоча сервіс на рівні безплатного + брудні туалети. :verzweifelt: Фу!
Але будемо оптимістами і сподіватимемося, що все путьом піде і народу сподобається.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:
. Тільки щоб же і простим робочим щось залишили. А то вже не буде куди простому народу піти позагоряти, покупатися, а молоді - напитися і натанцюватися за посильні для них гроші.
Це ж таке народне місце було!! Напевно і безкоштовні спортивні снаряди позносять. Пляж он - платним зробили. Хоча сервіс на рівні безплатного
За що я й кажу, позносять дешеві майданчики і зроблять дорогими.
Бо акул же годувать чимось треба....
Там ще танці такі були безкоштовні, ну для одиноких яким вже давно не 30 і не 40.
То тих мабуть точно виженуть, а шкода, бо це самородки народної творчості.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ewa писав: За що я й кажу, позносять дешеві майданчики і зроблять дорогими.
Бо акул же годувать чимось треба....
Там ще танці такі були безкоштовні, ну для одиноких яким вже давно не 30 і не 40.
То тих мабуть точно виженуть, а шкода, бо це самородки народної творчості.
Ті самородки і на майдані коло Глобуса і в метро (Театральній).... я думаю вони не пропадуть, хоча місце там дійсно було гарне для них. Я любила за ними поспостерігати. :)
Та про що тут говорити. Хай би спочатку схили Дніпра на набережній освоїли. Туди народ простий ніяк не залізе. А місця он скільки! А Гідропарк лишили б у спокої на деякий час.
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”