Іміграція до Канади

Приватні послуги і реклама
Stepan
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 20 лютого 2008, 18:31

Іміграція до Канади

Повідомлення Stepan »

Іміграція до Канади

Рiзні причини в різні часи змушували українців і українок покидати рідну землю Україну і розпочинати нове життя в чужій стороні.

Якщо Ваш погляд зупинився на Канаді, цій прекрасній благословенній землі по ту сторону Атлантичноо океану, то ми допоможемо Вам здійснити Вашу мрію.

GEORGE RUSSO - Certified Immigration Consultant
Licence № М042088 (Canadian Society of Immigration Consultants)
Досвід роботи з 1986 року та СТЕПАН БАЛАЦКО Finissant du Prodgamme de Consultants et Immigation

Іміграція до Канади

1. Незалежна іміграція до Канади
2. Бізнес іміграція до Канади
3. Сімейне спонсорство
4. Студентські і робочі візи до Канади
5. Ризик повернення
6. Продовження віз для туристів
7. Гостьові запрошення до Канади
8. Статус біженця в Канаді
9. Гуманітарна програма в Канаді


телефонуйте за номером
1.514.463 4971 , або пишіть особисте повідомлення чи на адресу mediatorcanada86@gmail.com
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Іміграція до Канади

Повідомлення Svitlana »

Stepan писав:Іміграція до Канади



8. Статус біженця в Канаді

А що Канада не вважає Україну безпечною країною? Чи то приблизно для таких біженців, які недавно до Швейцарії через гори пробували.
Stepan
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 20 лютого 2008, 18:31

Re: Іміграція до Канади

Повідомлення Stepan »

Шановна пані Світлано.
Я не знаю, хто добирався до Швейцарії через гори але надавати чи ні статус біженця іміграційна влади Канади розглядає в індивідуальному порядку,хоча для країн де точиться війна, чи при владі диктатор у неї інші критерії.
Будьте здорові.
Степан
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Іміграція до Канади

Повідомлення Svitlana »

Ні, так тут точно так само кожен окремий випадок розглядається. Просто є ж загальновідомі такі неписані істини (чи і писані :think6: ), що не надають статус біженців громадянам безпечних країн, до якої Україна і відноситься. Прочитайте у розділі "Швейцарське" про наших біженців.
Було просто цікаво дізнатися чи Канада по-іншому дивиться на Україну, ніж Швейцарія і ЄС. Якщо ж ситуація з біженством така сама, як і тут - то... людей шкода. Моє діло написати те, що думаю. А кожен нехай сам думає, що робити.
Stepan
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 20 лютого 2008, 18:31

Re: Іміграція до Канади

Повідомлення Stepan »

Svitlana писав:Ні, так тут точно так само кожен окремий випадок розглядається. Просто є ж загальновідомі такі неписані істини (чи і писані :think6: ), що не надають статус біженців громадянам безпечних країн, до якої Україна і відноситься. Прочитайте у розділі "Швейцарське" про наших біженців.
Було просто цікаво дізнатися чи Канада по-іншому дивиться на Україну, ніж Швейцарія і ЄС. Якщо ж ситуація з біженством така сама, як і тут - то... людей шкода. Моє діло написати те, що думаю. А кожен нехай сам думає, що робити.
Дякую пані Світлано, звичайно,що ви маєте право на свою думку і на сумніви.

Так от слухайте, якщо ви звернули увагу, то пріоритетними напрямками у нашій роботі з громадянами України є незалежна імміграція,сімейне спонсорство і студентські візи., тоді як біженство і гуманітарна програма, розміщені в моєму оголошенні на 7 і 8 місці, тобто може і в Україні десь хтось справді підпадає під цей закон.,Який є одним для всіх людей.Я думаю,що переклад не потрібний, і так все зрозуміло.

Vous êtes un réfugié au sens de la Convention si vous vous trouvez hors du pays dont vous avez la nationalité ou du pays où vous habitez normalement et si vous n’êtes pas en mesure d’y retourner parce que vous craignez d’y être persécuté à cause de :

votre race
votre religion
vos opinions politiques
votre nationalité ou
votre appartenance à un groupe social particulier, comme les femmes ou les personnes avec une orientation sexuelle différente.

You are a Convention Refugee if you are outside your home country, or the country where you normally live, and can’t return to that country because of a well-founded fear of persecution based on:

race
religion
political opinion
nationality or
membership in a particular social group, such as women or people with a different sexual orientation.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Іміграція до Канади

Повідомлення Svitlana »

Дякую за цитату. Тільки все одно я серед переліченого не побачила чогось, що справді переслідується в Україні. :dontknow: Але хай там... Вам видніше.
Мене просто певно ще не відпустив випадок "переходу через Альпи" та раніші враження про побут біженців в ЄС. Я вам бажаю усіляких благ і вашій фірмі, от тільки шкода людей, що не знаючи броду лізуть кудись. Може, і ви не знаєте, як тим біженцям потім живеться. :sad2: Але, може, колись зберуся ще та напишу те, що знаю. Хоча, що я можу знати, якщо через це сама не пройшла. З других рук перекази сухими словами. Якби хтось з біженців написав про все, що пережили і як пережили самі, то, може, воно більше би мало користі. Ні, ті, що тікали від війни - ті щасливі були, а ось з наших країв лікарі-юристи були досить нещасні і все згадували свої дачі і статус. Думаю, якби хоч хтось розказав як воно буде, то половина би ще добре подумала і може якийсь інший варіант еміграції обрали б.
Аватар користувача
Mariya

Re: Гостьові запрошення до Канади

Повідомлення Mariya »

Dobruj denj! y mene e take zaputania na iake ia wykayu vidpovid'.ia i mij cholovik nedavno odrygulus',i ia xo4y zaprosutu iogo do kanadu na tumchasovu' visit.Y nas e ysi dokymentu,ale na danu' moment vin ne pracye,ne moge zna'tu robotu po special'nosti.Chu ce moge vplunytu na vidmovy y posol'stvi?Chu e inshu' vuxid z ciei sutyacii? pomogit' byd'laska!

Добруй денй! и мене е таке запутаніа на іаке іа викаю відповід'.іа і мій чоловік недавно одриґулус',і іа хо4и запросуту іоґо до канаду на тумчасову' вісіт.И нас е исі докименту,але на дану' момент він не працє,не моґе зна'ту роботу по спеціал'ності.Чу це моґе вплуниту на відмови и посол'стві?Чу е іншу' вухід з ціеі сутяціі? помоґіт' бид'ласка!
Аватар користувача
Гість

Re: Гостьові запрошення до Канади

Повідомлення Гість »

Mariya писав:Dobruj denj! y mene e take zaputania na iake ia wykayu vidpovid'.ia i mij cholovik nedavno odrygulus',i ia xo4y zaprosutu iogo do kanadu na tumchasovu' visit.Y nas e ysi dokymentu,ale na danu' moment vin ne pracye,ne moge zna'tu robotu po special'nosti.Chu ce moge vplunytu na vidmovy y posol'stvi?Chu e inshu' vuxid z ciei sutyacii? pomogit' byd'laska!

Добруй денй! и мене е таке запутаніа на іаке іа викаю відповід'.іа і мій чоловік недавно одриґулус',і іа хо4и запросуту іоґо до канаду на тумчасову' вісіт.И нас е исі докименту,але на дану' момент він не працє,не моґе зна'ту роботу по спеціал'ності.Чу це моґе вплуниту на відмови и посол'стві?Чу е іншу' вухід з ціеі сутяціі? помоґіт' бид'ласка!
Так, це може негативно може вплинути на рішення імміграційного чиновника.Чоловікові негайно треба знайти роботу.
Відповісти

Повернутись до “Пропоную, продаю”