Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Концерти, виставки, конференції, семінари, екскурсії, фестивалі, марші, демонстрації тощо
Tetyana
Дозвіл L
Повідомлень: 56
З нами з: 30 серпня 2007, 10:44

Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Tetyana »

14 та 15 травня відбудеться офіційний візит Президента України В.Ющенка до Швейцарії. В рамках візиту запланована лекція Президента в цюріхському університеті 15 травня о 15-ій годині. Точне місце проведення лекції подам найближчим часом.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

Промова-лекція Президента на тему "Європейська інтеграція України" українською з синхронним перекладом німецькою відбудеться 15 травня у Цюріхському університеті - Цюріх Центрум (Головна будівля), аула G 201
адреса: Rämistrasse 71
Вхід вільний, питання задавати можна
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення dima_ternopil »

Прикро що в робочий день і не в Базелі.... :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

А ми з Сергієм і Оленкою таки сходимо :tak2:
Alpen
Дозвіл L
Повідомлень: 96
З нами з: 06 листопада 2007, 19:28
Звідки: Под Пальмами

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Alpen »

ох жаль я не зможу - я б йому задав питання...))) :warn:
Alpen
Дозвіл L
Повідомлень: 96
З нами з: 06 листопада 2007, 19:28
Звідки: Под Пальмами

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Alpen »

ох жаль я не зможу - я б йому задав питання...))) :warn:
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення slavusia »

я теж піду.
Аватар користувача
KOlenka
Дозвіл L
Повідомлень: 79
З нами з: 08 жовтня 2007, 16:00
Звідки: Thalwil-Lviv

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення KOlenka »

мабуть, я також приєднаюсь...
"... Я в серці маю те, що не вмирає"

- Леся Українка
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Nadya »

О я б теж сходила... :tak2:
Життя - це не генеральна репетиція.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

Новий апдейт (я сподіваюся остаточний) щодо події

Відкрита лекція
Віктор Ющенко
Президент України

«Україна і європейська інтеґрація»
Пт., 15 травня з 15-тої до 16-тої години

Головна будівля Університету м.Цюріх
Аула G 201
Вхід вільний, регестрація не потрібна, кількість місць обмежена.

http://www.eiz.uzh.ch/
Europa Institut an der
Universität Zürich (EIZ)

CH-8001 Zürich

Tel. +41 44 634 48 91
Fax +41 44 634 43 59
eiz(ät)eiz.uzh(dot)ch
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

Пропоную тим, хто не зможе піти скидати тут свої запитання, а ми, ті, що зможуть піти, спробують їх задати. Відповіді, само-собою, вивісимо тут-таки. :52:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

Зверніть увагу на те, що вірна адреса лише та, де виділено червоним!!!!!!!!!!!!!
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення pol_serg »

Про дату і місце вже зрозуміло. Відкритим питанням є час, коли нас допустять (?) "до тєла" :grin: ,
якщо мені не зраджує пам"ять, там в розкладі захід починається о 12.30. Одним словом, інформація суперечлива.
Якщо помножити на патологічну любов до затримок... :enough:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

Сергію, у всіх інформація про 15.00-16.00. Те, що в розкладі висить з 12.30 - швидше за все це означає резервацію приміщення для підготовки до лекції (воду розставити, підлоги помити, бомбочки знешкодити, прослушки чи що там розставити... :lol3: ). Правда, можна ще зателефонувати за вказаними телефонами до уні і перепитати. Я все ж таки схиляюся, що то буде з 15.00 до 16.00.
Аватар користувача
Dana

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Dana »

привіт усім :seeya: .я памятаю як Кофі Аннан приїздив у жовтні здаеться, в аулу пропускали лише працівників універy i t.d.
тоді були такі "übertragungsräume ",там як по ТВ можна було бачити виступ. :wise: Щось я думаю у випадку з Ющенком щось схоже буде, але всеодно іду
:grin:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

Отож, від тих, хто був, тим, хто не був :seeya:

Таки приїжджав Ющенко до Цюріха, таки дійсно вхід був вільний для всіх і таки дійсно кількість місць була обмежена. Загалом приказка "Хто раніше встав, той ся в штани вбрав" вповні мала вчора місце. Запускати до залу почали в половині третьої, завершили пропуск через 15 хвилин - пощастило тим, хто додумався раніше до черги стати.
Ющенко з"явився перед запущеним до залу народом через годину. :notgood: Постає питання - чи то протягом усього свого офіційного візиту до Швейцарії він так запізнювався? Якщо так, то іміджу країні це однозначно не додало, особливо у пунктуальній німецькомовній частині Швейцарії. А ми, прості українці, що тут живемо знову будемо вчасно приходити, вчасніше, аніж самі швейцарці, щоб довести, що ми таки не розхлябані неотеси насправді, а ділові партнери нарівні, що за одним президентом (головою федерації, президентом компанії, представником фірми тощо) судити усіх не можна. Але що сталося, те вже сталося... Дуже хотілося би, щоб таки наші урядовці та ВІП-персони зрозуміли свою першочергову роль у представленні цілої країни за кордоном. У даному випадку, звичайно, президент, для якого його адміністрація все розпланувала і організувала, не слідкував за програмою і не дивився на годинник, може навіть і не знав точно, коли та його лекція мала початися, але на майбутнє було би добре і про таку деталь їм розказати, щоб мали на увазі.
Попри це потрібно додати також, що і на екрані в іншому залі передавали для тих, хто не зміг слухати його наживо і також те, що кількість питань була настільки обмеженою, що аж образливо. Напевно, що то не Ющенко не хотів відповідати, а все ж швейцарська сторона захотіла завершити лекцію вчасно за своїми правилами пунктуальності (зал під лекцію було зарезервовано з 12.30 до 17.00).
Сама лекція мені надзвичайно сподобалася. Таким я собі уявляю Президента, таким повинен бути виступ Президента, такими повинні бути його слова: виважені, повнозначні, чіткі, з легкою ноткою емоційності. Говорив він про досягнення у співпраці з ЄС найбільше, але говорив він також про внутрішньо-політичні проблеми у країні. На одне з чільних місць висувалася проблема політичного ладу, що сформувався після Помаранчевої революції (вибори за партійними списками). Але чи то я пропустила, чи то він так, щоб чітко, то не сказав - що ж він збирається з цим робити, а, точніше, коли і якими будуть його наступні кроки, щоб усунути цю катавасію в українській політиці.
Після лекції залишилося дуже позитивне та оптимістичне враження, багато питань, котрі готувалися для нього відпали у ході доповіді. :verygood:
Але враження одразу ж зіпсували поставлені питання. Усі ми знаємо, що пан Ющенко поверхневих відповідей на запитання не дає, тому, я гадала, хто хоч трішки цікавиться політикою та хоч раз бачив виступ Президента, добре подумає, що питати. Пан з Італії питав про експортну продукцію з України та роботу Центробанку. :good: А пан з України поставив два запитання напів-особистого характеру, одне з яких - про справу Цушка. Пардон філь мал, але яку відповідь він очікував почути у Швейцарії на лекції, організованою Європейським Інститутом, з синхронним перекладом німецькою? Він думав, що Ющенко йому конкретно розкаже, які "казли" прикривають задницю Цушку? Дуже наївно. Я б на свій простий хлопський розсуд могла би йому розказати, а після лекції ще й слово-в-слово передати слова Ющенка, котрі він щойно проказував. Що, власне, пан Ющенко і зробив, наголосивши, що це він робить сьогодні чи не вдесяте. Отож, заплановані 3 питання були використані, з них лише одне було вагомим. Догорі співвітчизники, на майбутнє, як будете ще слухати лекцію Президента в подібних умовах, продумайте будьте ласкаві наперед свої запитання і чи вони є доречними у даних умовах, а після лекції ще раз зважте чи відповідь на ваше запитання не прозвучала під час лекції. Окрім того, ви можете і якісь цікавіші і доречніші питання блокувати.
Окремої уваги заслуговує переклад німецькою. Враження неоднозначні. Лексично та граматично, кажуть, було на належному рівні. Попри те ота легка емоційність промови абсолютно губилася. У деяких випадках то було, може і добре для швейцарських вух з іншим менталітетом. Але в інших випадках то все-таки "висушувало" промову до формальних слів та речень. Я особисто послухати довше, аніж хвилину-дві просто не змогла. Вухо різав сильний російський акцент: інтєхрация, хойте, хандель... Людина (не просто людина, а лінгвіст як-не-як), що живе в Україні букву Г ніколи не чула? Копіювати Горбачова усі вміють, а вимовити "г" в інших випадках не виходить, чи що? Ай-йяй-яй... Мені просто було дивно, що таких високих осіб перекладають люди, що не володіють елементарною фонетикою мови. Впевнена, що в Україні є рівнозначні спеціалісти з кращою фонетикою, не кажучи про те, що серед українців у Швейцарії таких дуже багато.
Після лекції, під дверима залу зібралася величенька група українців з усіх куточків Швейцарії, котрі потім вирушили обговорювати прослухану лекцію до кафе. Було затишно, іноді емоційно-напружено, іноді весело, але, як завжди, добре, бути серед своїх.
На завершення пропоную інтерв"ю з Вікторем Андрійовичем в NZZ (німецькою).
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення dima_ternopil »

Я слухав на роботі через скайп ( велике дякую Славі! ).
Мені не сподобалось взагалі. Спочатку так бадьоро про досягнення росказував з перебільшенням, а потім почав ніби жалітися що який він бідний та нещасний і йому не дають працювати і давайте вся Європа мені допомагайте... Нічого нового я не почув, а ось вуха змучились... Не чіткі відповіді на запитання і далекий відхід власне від самої суті запитання...

Ось такі в мене враження від почутого.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення pol_serg »

Так, Президент приїхав і поїхав, а осад, як кажуть, залишився. Нижче викладені лише приватні думки з приводу, без претензії когось в чомусь переконати. Залишимо позаду організацію візиту, славетну «пунктуальність» Президента, до якої вже всі звикли в Україні, і, напевно, в Європі та весь інший «фон». Спочатку хотілося б поговорити, про ситуацію і суть самого візиту. Почнемо з того, що Україна стоїть напередодні виборів, питання де і коли ще відкрите, але змагання за владу почалось і вельми жорстко. Тепер кожен з потенційних кандидатів проводить щось типу промо-турів: хтось кланяється царю в Москві, хтось старається там щось виторгувати, потім по черзі світяться то в Брюсселі, то де інде, поблизу європейських інститутів, новоприбулі критикують всіх і вся задля «годиться», прикро лишень, що битва за виборця в середині країни зараз не настільки популярна, адже істина «вибирає не той, хто голосує, а той хто рахує» не втратила свого змісту в Україні і досі. Отже, гарна, на перший погляд, пісня Президента про то як Україні прагне в Європу, і який поступ вона до того зробила, розрахований в першу чергу на осіб, які в Україні не бувають в принципі, а якщо й бувають, то не частіше раз в рік кілька днів. Політика – річ брудна, той кредит довіри, отриманий в 2004 наш Президент «проїв» як і українська економіка проїдає чергові транші кредитів МВФ. Треба стати скам’янілим «політиком», щоб на даний час кризи, яка вдарила по Україні дуже болюче, і не в останню чергу через бездіяльність власне гілок влади, почати говорити про найвищі в Європі темпи росту економіки, про систематичне зростання доходів громадян, одним словом «в Багдаді все спокійно і гарно», тож давайте любитися, бо ми того варті. Аж ні, проблем таки є, і вороги є, і цілі боротьби сформовані – це «кілька раз судимі люди у владі», недосконалість Конституції, яку переписали як роман про кохання в м’якій обкладинці і надіслали в Венеціанську Комісію - от дістануть назад, і тоді вже невідворотно приймуть новий основний закон, та, парламент розігнати, перетасувати в двопалатну схему, бо вже дістав і життя не дає, прем’єра надгризти, бо занадто багато влади зараз, Росію поки не чіпаєм – кордон є, але не демаркований, Тузла є, але призабута і частково розмита хвилями Керченської протоки (скільки часу минуло, то ж було ще за царя Гороха, …Кучми), а вивід чорноморького флоту – та де ще 2017 рік – про то будемо дискутувати і порозуміємось.
Проте реальність трохи інакша. На людях ніхто ж не будемо говорити про безробіття, яке перевищило будь-які розумні межі, про ріст дрібного криміналітету (великий в нас і не рахується), про зниження якості життя, рівня безпеки, стандартів освіти, охорони здоров’я та ріст корупції, яка пронизує все як грибниця. Залежність від російських енергоресурсів, застаріле виробництво, відсутність нових технологій та саркофаг, який ось вже на ладан дише в зоні – ні слова, не зараз. Якщо порівняти стан України, яку Президент отримав прийшовши до влади і неодмінно залишить в близькому майбутньому, в очі кидається лише одна зміна – основна маса населення вже ніколи не повірить жодному політику. Якісь напівспонтанні акції на кшалт «помаранчової революції» вже ніколи не відбуватимуться в Україні, навколо запанувала глибока депресія, вона вже сприймається за нормальний стан речей. Зрозуміло, не буде ж Президент говорити про все це в Європі - не пасує… Якщо на кожній зустрічі в Європі чути незліченні солодкі дифірамби про незліченні заслуги у поступі української демократії тощо, як то було перед лекцією, мабуть можна і в усе це повірити та сприйняти за оцінку власної роботи – залізне правило семиразового повторення в психології… А ті проблеми, які існують – нікуди не подінуться. Не зникне дискримінація людей, котрі і хотіли б повернутися в Україну працювати з отриманим в Європі досвідом, та не визнані дипломи не дадуть того зробити (я не вірю, що та проблема розв’яжеться й після 2010 року). Не полегшиться режим отримання громадянами європейських віз, оскільки цей процес повністю контролюється комерційними структурами, а державі до того зась – інших проблем вистачає. На кордоні не зникне «залізна стіна» - практично повна відсутність залізничного, цивілізованого автомобільного чи адекватного авіасполучення з країнами Європи. Про «Відкрите небо» - то мабуть пан Президент так пожартував. Ніхто з європейців не запалиться бажанням розпочати бізнес в Україні через проблеми «специфічного характеру», про які так дотепно хотів дізнатися італійський журналіст, та й Президенту не звикати, одразу було видано скерування на пана Стельмаха, а потім, після всього балу мабуть і суть проблеми загубилася в натовпі…Питання про напад на прокуратуру в Києві дворічної давності виглядало взагалі комічним, на Україні навряд чи кожен десятий зараз вам скаже, хто такий Цушко – герой зарився в підмосковну нору і сидить собі десь в сухості і теплі, і нікому до нього діла нема. Проте питання було і відповідь була, вичерпна і …остання.
На цьому поставимо жирну крапку. Респект перекладачеві, насамперед за моральну стійкість, витримку і волю до перемоги.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення dima_ternopil »

Дуже гарно написаний попередній відгук від Сергія, та якось все дуже м'якенько, без гострих кутів, дуже дипломатично та виважено.
А мене після прослуханого злість наповнила: ну як можна з року в рік одне і те саме балакати, обіцяти, скаржитись при відсутності будь-яких позитивних зрушень.
Рішення - які ніхто не виконує та всі насміхаються, вічна гризота у верхівці влади, повна відсутність турботи про громадян.
Та після "помаранчевої революції" у нього були безмежні права, які він ні на десяту відсотка не використав. Бачте не хотілось йому радикальних мір!
Та дивився я з високої гори на таку "ДИМОкратію"... Наш нарід розкололи та запхали в рабське ярмо давно і без рішучих методів не зміниш нічого!
Та могли б тисячі державних крадіїв, корупціонерів, антиукраїнців - посадити з конфіскацією всього, роздати 20-річні білети на дерев'яні бамбетлі за злочини!!!
Була сила в руках - яку не зміг втримати!!! :no:

Злість, образа, недовіра.... :nervous: :enough:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

Хлопці, нагадаю вам, що лекція була організована Європейським Інститутом Цюриха і орієнтована в першу чергу на Швейцарців та європейців, а не на українців з України. То була репрезентаційна промова і цілком зрозумілою особисто для мене була структура його доповіді.
Асоціація:
Ви будете своєму (потенційному) діловому партнеру розказувати про те, що корумпована податкова поліція вас вже задовбала, що працівники-недотеси, а колишні колеги-професіонали справи вже давно за кордоном, а ще згадати дітей вдома, що тиняються невідомо де і чоловіка-туніядця (жінку, що лише з подружками шопиться) чи ви будете розказувати, як ви супер-пупер працюєте і який у вас досвід і знання, а сім"я... звичайно, що сім"я вас підтримує цілком і чоловік (жінка) допомагає вам більше, ніж вам того треба. Давайте не будемо забувати де ми знаходимося і куди і з якою метою наш президент приїжджав.

Але мені все ж цікаво було почути - з якою метою Ющенко повинен був розказувати про безробіття, криміналітет та інші негаразди? Що він мав під ці слова "просити" (чи там вимагати чи то що робити). :think6:
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення pol_serg »

Я ще раз скажу - я нікого ні в чому не стараюсь переконати. Пришу про то, що бачу. Сказати чесно - єдине логічне тлумачення того візиту - заручитися підтримкою місцевих "ділових кіл" напередодні майбутніх виборів, показати себе "білим та пухнастим", а у відповідь почути, так "ви наш білий-білий, пухнастий-препухнастий", невтомний борець за демократію і тд , і тп. І мова зовсім не про ту лекцію, а про ситуацію загалом... Та, заодно попіаритись в євромедіа, правда то вже не 2002-2006 роки, але на безриб"ї.... Все ж краще, як Луценко в Більді...
А то, що я б чекав від самої лекції - так то змістовне тлумачення - що він бачить під євроінтеграцією, чого Україна хоче туди інтегруватись і чим Європі вигідно інтегрувати Україну поближче до себе, що заважало зробити це раніше, що зроблено (в тому числі особисто Президентом) для усунення цих факторів протягом 5(!!!) років, що заважає робити це зараз і в чому потрібна допомога тієж Швейцарії. Мені здається - структура чітка і зрозуміла. Якщо ви почули це - я за вас радий, а я не почув, можливо через мої особисті якості.
Криза зараз кругом, чому не говорити про то як Україна з тим бореться, в чому знов потрібна допомога, перша потреба - говорити про шляхи стабілізації і гарантії для інвестицій, які він апріорі збирався заманювати зараз в Україну.
Сам Університет - то є найкраще місце говорити про освіту, про гостру потребу кваліфікованих кадрів, про можливість розвитку освітніх програм, доступних укр. студентам і тд. і тп. Нічого такого не було. І мені за то дуже прикро.
Аватар користувача
KOlenka
Дозвіл L
Повідомлень: 79
З нами з: 08 жовтня 2007, 16:00
Звідки: Thalwil-Lviv

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення KOlenka »

15.05.2009 18:27
Прес-служба Президента України Віктора Ющенка
Президент виступив з лекцією в Інституті Європи Цюріхського університету

Президент України Віктор Ющенко виступив в Інституті Європи Цюріхського університету з лекцією на тему «Європейська інтеграція України».

У своєму виступі Президент наголосив, що Україна відчуває себе органічною і невід'ємною частиною процесу будівництва спільного європейського дому. «Я вважаю органічною для України політику нашої інтеграції до європейських структур», - сказав Віктор Ющенко. Президент підкреслив, що за 4 роки Україна пройшла важливу успішну дорогу розвитку відносин з ЄС .

«Сподіваємось, що у найближчі 5-6 місяців під час шведського головування в ЄС буде підписано угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом», - сказав Глава держави. Важливою складовою частиною цієї угоди, наголосив він, має стати створення зони вільної торгівлі.

Президент також відзначив важливість реалізації амбітної ініціативи ЄС «Східне партнерство»: «Шість країн Східної Європи отримали колосальний імпульс для своєї інтеграції». Віктор Ющенко наголосив, що головна мета цієї ініціативи для України - політична асоціація та економічна інтеграція до ЄС. За його словами, започаткування такої ініціативи - «це, в тому числі, і гарний приклад того, як змінюється європейська політика». «Це свідчить і про те, що ЄС розуміє, що на Сході у нього є партнер», - також додав Президент.

Віктор Ющенко зазначив, що Україна іде до єдиної європейської родини не як країна-прохач - з порожніми руками і низкою проблем. Свої європейські амбіції наша держава підтверджує справами і проектами, які мають працювати на благо всієї Європи. Таким підходом, за словами Президента, Україна керується, наприклад, пропонуючи і реалізуючи проекти, мета яких - зміцнення загальноєвропейської енергетичної безпеки. У цьому контексті він вважає надзвичайно важливим і перспективним проект ЄАНТК.
Віктор Ющенко наголосив, що стратегічний курс України на повну інтеграцію до європейських та євроатлантичних структур залишається незмінним.

На лекції Президента були присутні представники уряду кантону Цюріх та влади міста Цюріх, викладачі та студенти університету. Під час зустрічі Президенту Україну було присвоєно звання почесного члена Інституту Європи Цюріхського університету.

Source: http://www.president.gov.ua/news/13804.html
про звання, я мабуть пропустила. залишається лиш одне, за що йому дали таке звання???? :upside: :lol:
"... Я в серці маю те, що не вмирає"

- Леся Українка
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення pol_serg »

Трохи про Євроінтеграцію, мабуть важко висловитись краще.
http://pravda.com.ua/news/2009/5/15/94740.htm
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

:dizzy: І я про звання почесного члена не чула? :sceptical:

...правда я чула, що Ющенко обіцяв взаємне визнання дипломів за Болонською системою з 2010 року, а Сергій не чув.... І сиділи ж то в одному залі.... :think:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Візит президента України В. Ющенко в Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

pol_serg писав:Трохи про Євроінтеграцію, мабуть важко висловитись краще.
http://pravda.com.ua/news/2009/5/15/94740.htm
Ага, класно написано. :verygood: Особливо останню пораду я товчу своїм родичам і знайомим вже багато років підряд, але попри страшне бажання жити "як в Європі", працювати і вчитися "як в Європі" в нас ніхто не хоче:
10. Вчіть мову! Робочу мову ЄС – передусім англійську – повинен опанувати не лише дехто з ключових фігур. Її повинні знати широкі маси політиків, службовців і фахівців. Завдяки знанню мови зросте і розуміння образу мислення, а також політичної та адміністративної культури Євросоюзу.
Відповісти

Повернутись до “Культурно-просвітницькі та громадсько-політичні заходи”