Потрібен: Організатор свят, ведучий, тамада

Оголошення про пошук роботи та персоналу (назву теми починати з відповідного слова)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Потрібен: Організатор свят, ведучий, тамада

Повідомлення Svitlana »

Просимо зголоситися людей, котрі шаленно люблять щось організовувати та вести: свята, різні цікаві розваги, ранки для дітей і вечори для дорослих.
Це ідеальний шанс, якщо ви хочете в майбутньому працювати в цьому напрямку. Вам може бути цікава така можливість старту в новій країні та добрі рекомендації ще до того, як ви вивчили місцеву мову.
Ievgeniia
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 04 липня 2008, 09:34

Re: Потрібен: Організатор свят, ведучий, тамада

Повідомлення Ievgeniia »

Привіт!!! Дуже цікава пропозиція!!! Я зараз чекаю на свою візу, десь через 3 тижні буду в країні але хочу заздалегідь спробувати знайти для себе заняття. В мене є сертифікат організатор культурно масових заходів, нажаль досвід в мене не великий... тільки організація свят та концертів у моєму коледжі де я навчалась... Що Ви можете мені порадити?
Anariel
Відрядження
Повідомлень: 12
З нами з: 26 січня 2009, 23:48

Re: Потрібен: Організатор свят, ведучий, тамада

Повідомлення Anariel »

Привіт.Якщо пропозиція ше в силі то мене таке не просто дузе,а шалено цікавит!В мене нема диплому,але маю здібності :smile:
Доречі може порадите де мозна такоґо диплма здобути??
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Потрібен: Організатор свят, ведучий, тамада

Повідомлення Svitlana »

Ievgeniia писав:Привіт!!! Дуже цікава пропозиція!!! Я зараз чекаю на свою візу, десь через 3 тижні буду в країні але хочу заздалегідь спробувати знайти для себе заняття. В мене є сертифікат організатор культурно масових заходів, нажаль досвід в мене не великий... тільки організація свят та концертів у моєму коледжі де я навчалась... Що Ви можете мені порадити?
Anariel писав:Привіт.Якщо пропозиція ше в силі то мене таке не просто дузе,а шалено цікавит!В мене нема диплому,але маю здібності :smile:
Доречі може порадите де мозна такоґо диплма здобути??
Дівчата, ця пропозиція завжди в силі, оскільки свята та вечоринки завжди організовуються. Дипломів не потрібно, досвіду також, потрібне бажання працювати і щось робити не ради грошей, а заради ідеї. Ну так вже склалося, що організація в нас неприбуткова і все працюють на добровільних засадах... Але ми гарантуємо вам добру рекомендацію для подальшого влаштування за спеціальністю.

Але (для Анаріель) - організувати вам візу по цій пропозиції ми не можемо ніяк, хоч би і хотіли. :sad2:
Anariel
Відрядження
Повідомлень: 12
З нами з: 26 січня 2009, 23:48

Re: Потрібен: Організатор свят, ведучий, тамада

Повідомлення Anariel »

Ґаразд,дякую всерівно.А можеш написати шо саме це за орґанізація і скілки часу приблизно такі миропрємства тривають в цілому,можливо я би моґла використати якус із цих наґод яп практику і про візу попіклувалася б сама?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Потрібен: Організатор свят, ведучий, тамада

Повідомлення Svitlana »

Ну це наша українська організація. Організація дозвілля для українців. "Українці в Швейцарії". : :smile:
Наступні свята, про котрі можна було би подумати: Великдень, Івана Купала, День незалежності, Свято Миколая, Різдво.... Це той мінімум, коли дуже і дуже бажано щось робити. Але можна було би і розважальний вечір влаштувати, типу вечорниць чи щось таке...
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Потрібен: Організатор свят, ведучий, тамада

Повідомлення dima_ternopil »

Svitlana писав:Ну це наша українська організація. Організація дозвілля для українців. "Українці в Швейцарії". : :smile:
Наступні свята, про котрі можна було би подумати: Великдень, Івана Купала, День незалежності, Свято Миколая, Різдво.... Це той мінімум, коли дуже і дуже бажано щось робити. Але можна було би і розважальний вечір влаштувати, типу вечорниць чи щось таке...
+Барбекю на природі :smile:
Anariel
Відрядження
Повідомлень: 12
З нами з: 26 січня 2009, 23:48

Re: Потрібен: Організатор свят, ведучий, тамада

Повідомлення Anariel »

Мені ваше посолство підтвердило шо бізи не тре,такшо я б залубки до вас навідалась на орґанізацію от такоґо якоґос свята :grin:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Потрібен: Організатор свят, ведучий, тамада

Повідомлення Svitlana »

Ну якщо є дозвіл на проживання в ЄС, то, звичайно, що не треба! Ласкаво запрошуємо.
Наступна зустріч - в неділю 8-го лютого. Будемо кататися на санках.
Відповісти

Повернутись до “Робота ОГОЛОШЕННЯ”