Готель в Цюриху (недорого)

Куди вибратися, що побачити, що почути
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Готель в Цюриху (недорого)

Повідомлення Svitlana »

Хто знає якийсь добротний, але недорогий готель в Цюриху, дайте будь-ласка знати.
Я знайшла декілька, але може хтось має якусь "заначку" про якийсь малесенький і нерозрекламований пансіон чи щось таке? До 80-ти франків за 1 людину (на вихідні), з туалетом і душем в кімнаті. Бажано в самому місті або десь, щоб було швидко і зручно добратися (10-15 хв).

Я ж тут закидаю ті, що знайшла поки що в і-неті.
Martahaus
Hotel Krone Limmatquai Zurich (без туалета і душа в кімнаті :sad: )
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Готель в Цюриху (недорого)

Повідомлення slavusia »

Один:
http://www.martahaus.ch/prices/

Другий на Seilergraben (здається 2), біля Neumarkt. Називається Hirschen, або щось таке. Інтернет сторінки немає. Коштує 300 фр за тиждень зі сніданком.
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Готель в Цюриху (недорого)

Повідомлення slavusia »

Хоча цей перший має погану репутацію, зате дешево і в центрі.
Другий здається краще, але мінімум на тиждень.
Alpen
Дозвіл L
Повідомлень: 96
З нами з: 06 листопада 2007, 19:28
Звідки: Под Пальмами

Re: Готель в Цюриху (недорого)

Повідомлення Alpen »

гуглить
youth international hostel zurich 30-40 fr per note :good:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Готель в Цюриху (недорого)

Повідомлення Svitlana »

Alpen писав:гуглить
youth international hostel zurich 30-40 fr per note :good:
Та гуглила я два дні. Що нагуглила можу сказати - те, що ціни треба дуже ретельно звіряти, бо один і той самий готель може суттєво відрізнятися в ціні і, особливо, в описі. Наприклад, написано, що душ і туалет в кімнаті, а на сайті готелю (якщо є), написано, що в них нема жодної кімнати з душем та туалетом. Ось так.
Насправді, мені потрібна (була потрібна, сподіваюся) саме кімната з душем і туалетом в кімнаті. А ті "студентські" варіанти такого не надають.
За моїми дослідженнями готельна кімната з душем і туалетом в кімнаті менше 80-ти коштувати в Цюріху просто не може (хотілося б знайти таку за менші гроші, звичайно). Ще дуже обережно потрібно ставитися до цін. Бо буває, що вони вказують їх без податків та у Євро, хоча про це чітко може бути сказано лише десь там у довідці чи "ЧАП"-ах.
Відповісти

Повернутись до “Дозвілля та подорожі”