Ідеї для весілля

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.
Svitla
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 27 серпня 2008, 16:01

Ідеї для весілля

Повідомлення Svitla »

Доброго дня, шановні форумчани!
Перш за все хочу подякувати за такий цікавий сайт. Знайшла тут для себе величезну кількість цікавої та корисної інформації :dreamer: .
Восени я збираюся вийти заміж за чоловіка із Швейцарії. Весілля ми вирішили робити саме у Швейцарії. У мене є величезне прохання - чи не могли б ви підкинути якісь цікаві ідеї для весілля. Ми плануємо невеличке свято для найближчих родичів (до 20 осіб), але хотілося б зробити його цікавим та незабутнім. Буду вдячна за кожну відповідь :smile:
Аватар користувача
swisslady
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 26 лютого 2008, 18:43
Звідки: BE

Re: Ідеї для весілля

Повідомлення swisslady »

Добрий день! У нас було весілля також в Швейцарії, але близько 120 гостей. :smile:
Якщо весілля хочете на природі організувати чи приміщення знімати будете, рекомендую замовити їжу з Migros. У них є спецільне меню для весіль. Ми були дуже задоволені.
Обручки та весільну шубку ми купували в Україні, так дешевше. Гравюр на обручці можна зробити в Цумі, Києві за 10 хвилин і за маленькі гроші. Ми так робили на пам`ять :good:
Весільне плаття також з України краще везти. :tak2:
Svitla
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 27 серпня 2008, 16:01

Re: Ідеї для весілля

Повідомлення Svitla »

Дуже вдячна за відповідь! :smile:
Сукню і всі аксесуари я теж вирішила купити в Україні, тому що в Швейцарії ціни просто шалені. А от обручки ми, мабуть, будемо купувати в Швейцарїї, оббігали вже купу магазинів, але найбільше подобаються ті, що приміряли в Christ, а гравірування вони роблять бескоштовно :tak2: .
Скажіть, будь ласка, а як ви розважали своїх гостей? Тамаду наймали чи власними силами? Катастрофічно бракує цікавих ідей :dizzy: .
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ідеї для весілля

Повідомлення Svitlana »

Svitla писав:Дуже вдячна за відповідь! :smile:
Сукню і всі аксесуари я теж вирішила купити в Україні, тому що в Швейцарії ціни просто шалені. А от обручки ми, мабуть, будемо купувати в Швейцарїї, оббігали вже купу магазинів, але найбільше подобаються ті, що приміряли в Christ, а гравірування вони роблять бескоштовно :tak2: .
Скажіть, будь ласка, а як ви розважали своїх гостей? Тамаду наймали чи власними силами? Катастрофічно бракує цікавих ідей :dizzy: .
Світла, я підтримую вашу ідею зі швейцарськими обручками, хоча на них також ціни шаленні. Але зате в них є така деталь, як пожиттєва гарантія - 1 раз на рік можна міняти розмір і чистити + гарантія того, що камінчики не повідлітають + видають сертифікат, що камінці не є "кривавими" і легально добуті. Кажуть, що у деяких специфічних країнах його треба показувати. :think: Крім того вони дуже зручні на руці (принаймні наші) і акуратністю виконання також вигідно вирізняється від наших. Одним словом, я безмежно рада, що чоловік категорично відмовився від українських - це ж на все життя :glad2:

Щодо суконь - десь бачила, що зараз в салоні, що в Бад Рагац (з автобану, що на Хур його видно) йде розпродаж суконь з 70% знижкою - заїдьте прицініться або хоча би моделі поміряйте :saint:

Щодо ідеї весілля, то мені сподобалася ідея нашого знайомого - одружувалися у високогірній церквиночці - вид захоплюючий, церква старезна і тільки ви і ваші гості. Прийом вам там же неподалік організує будь-яка фірма-спеціаліст.

А ще я би в останньому творінні Хундертвассера хотіла відсвяткувати весілля, шкода, що я про неї дізналася за пару днів до свого весілля. Незвичайна будівля-пам"ятка архітектури на 100% відсотків запам"ятається гостям + зручно добиратися і є парковка. Це в кантоні Тургау, але де саме треба пошукати - десь коло Роршах.
Відповісти

Повернутись до “За життя”