На авто в Україну

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: На авто в Україну

Повідомлення Svitlana »

walker писав:Остаточна інформація стосовно цього питання наступна:
http://www.mfa.gov.ua/switzerland/ua/4306.htm
На жаль, нічого не змінилось :(

Крім того, навіть при тимчасовому ввозі при
наступному вивозі сплачене мито і решта платежів НЕ ПОВЕРТАЮТСЯ !!! :(((

Стосовно коментарю Світлани від 03.07.2008.
Виглядає на те, що це був транзит або в неi
як мінімум статус нерезидента.

Тому хотілось би попросити іі (якщо це можливо) дати більш детальний такої спрощеної процедури.

Я розказую так, як у мене це було. Дійсно, я стояла на тимчасовому обліку в консульстві з постійною пропискою в Україні. Але, наскільки я пам"ятаю, це питання навіть не стояло. До того я тимчасово ввозила авто, котре взагалі було зареєстроване не на моє ім"я. Але ніяких питань не виникло (на мій подив). Тобто я подавала техпаспорт власника авто іноземця і свій український паспорт (у тому випадку в мене обліку ще не було, здається, тобто - лише прописка в Україні, відповідно - резидент). ДОвіреності на керування авто також не було. Дозвіл ввезення авто якогось разу мені було видано на 3 місяці, хоча я і вказувала, що в"їжджаю на територію України на 2 тижні. :dontknow: Я без поняття у даному питання про закони, але оскільки ще жодного разу проблем не було, то я закони і не читала з даного питання. Не виключаю, що щось змінилося, але я і цього року планую не забивати собі голови питанням тимчасового ввезення авто.

Забула додати - у всіх випадках це був не транзит аж ніяк. Щоразу ми знаходилися в Україні 2 тижні.
Kostya
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 07 липня 2008, 13:41

Re: На авто в Україну

Повідомлення Kostya »

to Svitlana

...До того я тимчасово ввозила авто, котре взагалі було зареєстроване не на моє ім"я...

Тепер все зрозуміло... якщо б ви їхали на своєму авто - то були б проблеми, а на авто резидента іншої країни (не України) - то не має жодних проблем...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: На авто в Україну

Повідомлення Svitlana »

Kostya писав:to Svitlana

...До того я тимчасово ввозила авто, котре взагалі було зареєстроване не на моє ім"я...

Тепер все зрозуміло... якщо б ви їхали на своєму авто - то були б проблеми, а на авто резидента іншої країни (не України) - то не має жодних проблем...
Ну але останній раз я таки на своєму авто їздила і суть в тому, що про реєстрацію у консульстві ніхто не знав (далі 1-ї сторінки паспорта і не дивилися). Тому мені ці проблеми і видаються трохи перебільшеними. В законодавстві і не такого можна нашукати, але на ділі воно просто не виконується.
Якщо це ще буде актуально, то розкажу як пройшла процедура для резидента України з тимчасовим ввезенням авто, котре зареєстроване на інше ім"я (довіренність візьмемо, але показувати без окремої вимоги не планую).
walker
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 02 липня 2008, 15:30

Re: На авто в Україну

Повідомлення walker »

Будь-яка інформація буде цікавою.

Крім того, я не лише подивився законодавство, але і передзвонив на митницю, щоб уточнити їх бачення цього питання.

Як висновок:
1) тимчасова реєстрація не змінює статусу - для митниці ви є резидентом;
2) ключовим моментом, як правильно зауважив Костя, була реестрація авто на іншу особу з пмж не в Україні.

Тлумачення цього було дано тут:
http://www.justinian.com.ua/article.php?id=151
і наскільки мені вдалось зрозуміти до тепер нічого не змінилось.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: На авто в Україну

Повідомлення Svitlana »

Ну я вам вірю на всі 100! У моєму випадку перевірка була настільки умовною, що я тільки і дивувалася. Ну і ціна за оформлення 2 грн....
Якщо допоможе, то майте на увазі, що усі рази я їхала через митницю Краковець.
Відповісти

Повернутись до “Транспорт і комунікації”