Найдешевший(як на мене) спосіб відвідати Україну !!!

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Найдешевший(як на мене) спосіб відвідати Україну !!!

Повідомлення dima_ternopil »

Усім доброї пори дня!

Вирішив поділитись дуже дешевим варіантом
відвідин України через Варшаву
(особливо зручно для мешканців Західної України).

1) Найдешевший авіа-квиток до Варшави можна придбати в Швейцарських авіалініях(http://www.swiss.com) на рейс Базель-Варшава.
У дві сторони Вам обійдеться усього в 101 франк!!! (при купівлі квитка мінімум за місяць точно є така ціна)
Літак з Базеля літає не щодня, а лише у вівторок(9:50-12:00), четвер(9:50-12:00), та суботу(16:15-18-25). З Варшави у ті ж самі дні: 12:30-14:40, 12:30-14:40, 18:55-21:05.
Є також прямі рейси з Женеви та Цюріха, але мінімум у 2 рази дорожчі, хоча й з кращою перодичністю (наприклад з Цюріха літає 4 рази на день!). Навіщо платити більше якщо є SBB !
Увага - при наявності Швейцарського дозволу на перебування у Варшаві вам поставлять безкоштовну транзитну візу, яку перевірять при виїзді з Польші!!! Те ж саме і на зворотньому шляху.

2) Від Варшавського аеропорта вам необхідно доїхати до автобусної станції Dworzec Zachodni(поїздом з Варшави в Україну не рекомендую категорично! дуже довго та незручний час відправлення). Якщо ви без габаритних сумок то рекомендую громадський транспорт. Польська мова дуже легка, зрозуміла та споріднена з нашою рідною, тому на ваше запитання на українській мові як доїхати до даної автостанції Ви без проблем отримаєте відповідь та рекомендації.
Автобусом з однією пересадкою це займе ~25-30 хв та буде вартувати ~7 злотих. Таксі буде вартувати ~ 50 злотих.
І ось Ви нарешті приїхали на автостанцію. До України автобуси відправляються мало що не кожні 2 години. Куди завгодно - Львів, Тернопіль, Ковель, Київ(http://www.pks.warszawa.pl/m_glowna.php). На даному сайті ще й не повний список. О 14-30 є рейс на Тернопіль, та ще рейс на Львів та Київ(нажаль не памятаю час відправлень). Квиток до Тернополя чи Львова вартує 75 злотих і дорога займе 8-9 годин.
100 злотих - 46 франків(не полініться поміняти необхідну суму ще у Швейцарії).

3) Ну а в Україні Ви думаю вже не заблудетесь :)
Сайт Укрзалазниці з пошуком розкладу - http://uz.gov.ua
Неповний Розклад руху автобусів - http://www.bus.com.ua

Підібємо суму, виходить орієнтовно 100 франків в одну сторону !
Де ви ще бачили такий дешевий та відносно швидкий шлях ???
Так - є деякі незручності, але це мізер. Мені до Тернополя через Варшаву Получається швидше та ЗНАЧНО дешевше ніж через Київ.

З задоволенням відповім на додаткові питання!

Успіхів!
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Найдешевший(як на мене) спосіб відвідати Україну !!!

Повідомлення _vital_ »

dima_ternopil писав:Усім доброї пори дня!
Увага - за наявності швейцарського дозволу на перебування у Варшаві вам поставлять безкоштовну транзитну візу, яку перевірять при виїзді з Польші!!! Те ж саме і на зворотньому шляху.
Чудовий спосіб подорожувати. Лише одне маленьке зауваження: за наявності швейцарського дозволу на перебування (B або C) польська транзитна віза ВЗАГАЛІ НЕ ПОТРІБНА ще з літа 2006р, незалежно від громадянства. Те саме стосується Чехії, Словаччини та Угорщини, а також всіх інших "старих" шенгенських країн (Німеччина, Австрія, та ін., за винятком Данії). Найкраще роздрукувати цю офіційну інформацію польського МЗСу за посиланням нижче і взяти з собою (на сайті МЗСу повинна бути і польська версія):

http://www.msz.gov.pl/Transit,through,Poland,7216.html

"
Decision No 896/2006/EC of the European Parliament and of the Council of 14 June 2006 establishing a simplified regime for the control of persons at the external borders based on the unilateral recognition by the Member States of certain residence permits issued by Switzerland and Liechtenstein for the purpose of transit through their territory.

...

Foreigners, irrespective of the nationality, are also exempted from Polish transit visas if they hold residence permits issued by:

· Switzerland and Lichtenstein.


...

The duration of the transit through the territory of Poland shall not exceed five days and shall be covered by the period of validity of visa or residence permits."

До того ж Польща вже за 11 днів буде в Шенгені, і тим більше це правило буде обов"язковим.

Теоретично те ж саме повинно діяти і для дозволу типу "L", оскільки в рішенні Європарламенту тип дозволу не обмежується. Але, наприклад, Німеччина та Австрія прямо зазначають, что транзит лише за наявності "B" або "C", тому з "L" можуть бути проблеми і в інших країнах.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Найдешевший(як на мене) спосіб відвідати Україну !!!

Повідомлення _vital_ »

dima_ternopil писав: Сайт Укрзалазниці з пошуком розкладу - http://uz.gov.ua
Неповний Розклад руху автобусів - http://www.bus.com.ua
До речі, абсолютно точна, повна і актуальна інформація щодо розкладу руху потягів української залізниці (навіть приміські електрички) є і на сайті німецької залізниці Deutsche Bahn:

http://www.bahn.de

+ - зручніший та більш гнучкий інтерфейс, більше можливостей пошуку, можна знаходити варіанти з (кількома) пересадками та планувати оптимальний маршрут у зв"язці з потягами з/до Європи або лише по Україні
- - немає української мови, але є англійська для тих, хто не знає німецької

Сам особисто неодноразово переконався, що таким способом можна знаходити варіанти, як дістатися з А до Б в Україні, які жодним іншим способом не знаходяться або навіть на думку не спадають :)
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Повідомлення dima_ternopil »

Перепрошую.

Я не правильно висловився. Візи дійсно не потрібно.
Польський митник вам поставить печатку в паспорті
з написом TRANSIT, наявність якої буде перевірена
на Україно-Польському кордоні.

Кого цікавить детальніше як доїхати від Варшавського
аеропорта до автостанції громадським
транспортом - можу росказати з детальним описом номерів
автобусів та де необхідно виходити.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

Дякую за адресу веб-сайту української залізниці. Вже скористалась. Чудово. :smile:
myth
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 14 грудня 2007, 22:43
Звідки: Zürich

Повідомлення myth »

В Варшаві з аеропорту доїхати автобусом 175 до зупинки Plac Zawiszy (Плац Завіши) (1 на схематі)
там перейти на другу сторону вулиці (2 на схематі) і всісти до автобусу 130, за 4 зупинка DW.ZACHODNI (3 на схематі)

Зображення
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Трансфери для авіапасажирів
Львів - Варшава / Краків / Катовіце і у зворотньому напрямку
1-3 особи (авто) 125 дол. США (по курсу НБУ на день оплати)
4-7 осіб (мікробус) 215 дол. США (по курсу НБУ на день оплати);
Послуги, які надаються у Варшаві:
- зустріч в аеропорту, супровід - 5 дол. США
- трансфер з аеропорту до авто- або залізничного вокзалу:
- 15 дол. США (авто)
- 25 дол. США (мікробус)
- доставка автобусних квитків в аеропорт - 5 дол. США
- організація ночівлі - від 15 дол. Сша

це львівська фірма пропонує такі послуги. http://www.travel.lviv.ua/
Сергій
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 26 березня 2008, 23:29

СКАЖІТЬ ЯК ДОЇХАТИ НАЙДЕШЕВШЕ ДО ЖЕНЕВИ????ПІДКАЖІТЬ

Повідомлення Сергій »

Народ підкажіть як найдешевше доїхати до Женеви???
Що потріно для оформлення візи?
Як краще їхат автобусом чи в польщу а потім літаком?
Що таке транзитні візи????
Надайте інформацію!!!
Чекаю!!!


Наперед вдячний!
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Найдешевший(як на мене) спосіб відвідати Україну !!!

Повідомлення Снігурка »

транзитна віза це віза на ті країни, котрі ти перетинатимеш сушею по дорозі у країну призначення. зараз потрібна лиш одна, бо з нею можна по свій європі
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Найдешевший(як на мене) спосіб відвідати Україну !!!

Повідомлення dima_ternopil »

Мінімальна ціна на літак в дві сторони Базель-Варшава вже піднялась до 120 франків.

подивимось що буде червні...
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Найдешевший(як на мене) спосіб відвідати Україну !!!

Повідомлення dima_ternopil »

І знову мінімальна вартіть перельоту в Варшаву з Базеля піднялась - тепер 140 франків в дві сторони.
Та знайти таку ціну дуже важко - хіба би планувати не раніше ніж за місяць.
Тільки в останні тижні перед польотом можна знайти таку привабливу пропозицію.
В середньому зараз вартує 190-220 франків.

Я місяць тому купував - було 160(гадаю що повезло), а зараз вже вартує 190.
І це на кінець липня.
Ось такий різнобій в ціні.
Відповісти

Повернутись до “Транспорт і комунікації”