Щиро вітаємо на новому форумі

Все що стосується роботи форуму і його наповнення. Прямий зв'язок з адміністрацією
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Щиро вітаємо на новому форумі

Повідомлення Svitlana »

Сьогодні наш форум розпочав свою роботу у прямому ефірі.
Особливих правил, крім загальнолюдських, тут поки що немає. Будемо вводити при потребі. :wink:
Хоча офіційною мовою форуму є українська, проте писати можна будь-якою - аби вас співрозмовники розуміли.
Наперед перепрошуємо за можливі короткі перебої у роботі, пов'язані з удосконаленням форуму. Про них при можливості буде повідомлено окремо.

Ми щиро запрошуємо старих та нових земляків приєднатися до нас і бажаємо приємного спілкування.

З повагою,
Адміністрація :)
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Нарешті :P ! Велике від усієї щироукраїнської душі спасибі за цей форум! А я вже грішним ділом подумала, що патріоти є тільки серед росіян. Дійсно таки "ще не вмерла Україна"!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Щойно збиралася тобі відправили е-мейла. А ти вже тут. Ура! :party:
Рада бачити
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

natalotschka писав:Нарешті :P ! Велике від усієї щироукраїнської душі спасибі за цей форум! А я вже грішним ділом подумала, що патріоти є тільки серед росіян. Дійсно таки "ще не вмерла Україна"!

УРААААА!!!!!
Я дуже задоволена....
ЩЕ НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНА!!!!! :laola: :laola: :laola:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Щиро вітаємо на новому форумі

Повідомлення Svitlana »

Зображення

Дорогі форумчани та гості!!!

Нашому форуму виповнилося 1 рік! З цим я вас усіх щиро вітаю. Як ви вже побачили, він досить суттєво змінився. По-перше, завдяки вам, на ньому сформувалася дружна компанія, завдяки вам - він наповнився цікавою і змістовною інформацією та захоплюючими дискусіями.
Змінився колір та дизайн форума, змінилися личка-смайлики, дещо змінився логотип та функціональність як самого вікна повідомлень, так і налаштувань вашого особистого профілю. Зверніть увагу, що тепер ви зможете додавати свої фото до свого повідомлення напряму. Крім того, є можливість вставляти відео з Youtube та флеш-анімацію, робити списки у своїх повідомленнях, тощо.

На жаль, крім багатьох плюсів, можливі так само і деякі мінуси. Наприклад, проблеми можуть бути з входом на форум в тих учасників, у кого в паролі були букви кирилиці. У цьому випадку скористайтеся кнопкою "Забув пароль" або напишіть мені е-мейла на admin :at: ukrainians :ch: або приватне повідомлення або залиште своє повідомлення у цьому розділі (тут можна писати без реєстрації).
Також у деяких (багатьох) учасників можуть виникнути проблеми з аватарками. Будьте ласкаві загляньте до нашої оновленої галереї аватарок та виберіть собі нову або завантажте свою.

Відтепер у нас з"явилася можливість надавати модераторські права по розділах. Тому з нагоди першої річниці надається можливість кожному охочому спробувати себе в ролі модератора у будь-якому з розділів. Модератор - господар розділу - слідкує не лише за порушеннями правил (котрих у нас і так немає), ганяє спамерів, але і наводить порядки в темах, дбає про наповнення розділу цікавим матеріалом, є цікавим і привітним співрозмовником і гостинним господарем.

Може таке бути, що я не охопила усіх змін та можливих питань. Тому пропоную свою консультаційну посильну допомогу (цілодобово :oops: ): пишіть, дзвоніть, заходьте, як то кажуть.

Приємного вам перебування на форумі нині і завжди!
:bow:
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Щиро вітаємо на новому форумі

Повідомлення _vital_ »

Світлано!

Величезне спасибі за цей форум, старий і новий! Вражений новим дизайном. Сподіваюся, зміст теж буде відповідати такій чудовій формі :good:
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Щиро вітаємо на новому форумі

Повідомлення dima_ternopil »

Вітаю з оновленням!

Дизайн гарно підходить до реального життя з огляду на початок весни !!!

Усіх гараздів та безпеербійної роботи!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Щиро вітаємо на новому форумі

Повідомлення Svitlana »

Дякую, хлопці, щиро. Буду і надалі щось пробувати робити за кулісами (ще заповітна кнопочка трансліту на підході). А все решту - тільки завдяки вам і вашій участі. :tak2:
Аватар користувача
Spartan
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 21
З нами з: 02 лютого 2008, 15:18
Звідки: TE

Re: Щиро вітаємо на новому форумі

Повідомлення Spartan »

Ваввв !!! Я дуже вражений!!
Файний інтерфейс ну і звичайно все інше...Я думаю цим ви розпочали власну весну і не тільки тут,а навколо нас усіх!! :oops:
Все що робиться - робиться на краще)
Аватар користувача
Galo4ka
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 48
З нами з: 09 лютого 2007, 15:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Щиро вітаємо на новому форумі

Повідомлення Galo4ka »

Чесно кажучи давно не заглядала сюди ,каюсь. :sad2: Сайт невпізнати дуже гарний дизайн ,вітаю з річницею ,так тримати.... :verygood: :verygood:
Зображення
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Re: Щиро вітаємо на новому форумі

Повідомлення oleh_k »

дизайн гарний, але трохи важко читати, бо між кольорами невеликий контраст. трім того, якщо довго дивитися на такий світлий бекґраунд, то очі через деякий час починають боліти... може, це лише в мене так, але даю фідбек досвідченого користувача...
Україно, вперед!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Щиро вітаємо на новому форумі

Повідомлення Svitlana »

Дякую, дякую... :bow: І за приємні слова і особливо за критику. Ще прочитаю на цю тему ідеї і поекспериментую з кольорами обов"язково. Хоча зелений, кажуть, заспокійливо впливає на зір. :think6:
Аватар користувача
Spartan
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 21
З нами з: 02 лютого 2008, 15:18
Звідки: TE

Re: Щиро вітаємо на новому форумі

Повідомлення Spartan »

Зелений як раз те що треба!!Хоча можна змінювати колори відносно пори року! :dreamer:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Щиро вітаємо на новому форумі

Повідомлення Svitlana »

До речі, я чогось завжди скромно мовчала..... :nails: Але якщо маєте бажання підтримати форум матеріально, то наш дружній "закулісний" колектив би не заперечував... А якщо серйозно - то лишній раз натиснути на рекламу вгорі - то та ж матеріальна допомога. Один клік вартує щось там 0,001 цент чи щось таке... Але як за рік назбирається на технічні витрати - то вже було би просто супер! З вас за це ніхто нічого не стягуватиме :tak2: Ось так на рівному місці можна би було матеріально допомогти нам. :bow:
Відповісти

Повернутись до “Адміністрація форуму”