Реклама нашого форума

Все що стосується роботи форуму і його наповнення. Прямий зв'язок з адміністрацією
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Реклама нашого форума

Повідомлення tanyushka »

Щось нас тут мало. Я роблю рекламу нашого форуму на інших форумах. Але деякі форуми зразу стирають такі оголошення. Але на деяких залишається.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Танюша, як для перших днів форума (5 день! :birthday2: найменший ювілей)
то відвідуваність за статистикою дуже висока. Вже у перший день роботи було 50 різних відвідувачів (окрім роботів з пошувиків і адміністративного та тестового персоналу). І щодня зрозтає прогресивно.
1/3 народу вертається щодня. Проблема лише у тому, що мало хто з них пише. :ka: Ну тут я вже не знаю що тут можна зробити.
Взагалі, думка спеціаліста з питань форумів і сайтів взагалі - рік на розкрутку. Той самий спеціаліст сам зробив великі очі після даних першої статистики - то вже надзвичайно велика активність.
Окрім того доносяться до мене слухи, що існували проблеми з реєстрацією. Знову тестуємо - і знову нічого. Буду чекати на е-мейли про окремі випадки зокрема. Бо ну не знаааааююю я у чому там може бути проблема. На тестуванні - 100% вдалі.
Коротше, усім терпіння і натхнення!!!
Рекламну кампанію по інших форумах рекомендовано робити після першого місяця.
І лише після першого місяця пройде остаточна індексація у пошукових системах, тобто нас можна буде знаходити з власної ініціативи, так би мовити у недрах Інтернету. Технічні причини це все і пришвидшити реально немає можливості. :(
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

А мені подобається!!!
На інших форумах одне слово укр. скажеш, а тебе вже шапками закидали.
А тут я пишу як думаю( і рос. слова ) проскакують.
А що ж я можу зробити, я ж з чернігівщини. А мова у нас там???
Сплошний суржик( укр. рос. білорус.)
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Згодна с ewa. Шапками закидують ще й ті, які самі недавно суржиком розмовляли. А потім виїхали кудись і вже забули рідну мову.
Востаннє редагувалось 17 лютого 2007, 07:41 користувачем tanyushka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Посилання на наш форум з"явився на http://www.share.net.ua/

До речі дуже цікавий сайт - фільми, музика українською
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Розкажу про останні новини статистики та дещо щодо реклами форуму.

За останній місяць (а взагалі-то за десь 2 з гаком тижні) з пошувиків до нас зайшло 30 чол. Це коли люди шукають щось в інтернеті, і натрапляють на нас.

Взагалі-то нас регулярно читають понад 70 чоловік (крім адміністрації і тестуючих людей). Це дуже цікава цифра, якщо врахувати, що лише 32 - зареєстрованих.

Статистика також показала, що читачами і просто відвідувачами є не лише "швейцарці" (на першому місці безумовно!), Німеччини та України (само собою), але й люди з Америки, Канади, Росії, Нідерландів, Угорщини, ряд інших європейських країн та, навіть, кілька чоловік з таких країн як Іран, Ірак, Єгипет, Кувейт.
Цікаво, що хтось з Росії регулярно перечитує кожну тему на форумі. Ми вже тут сміялися - може то КГБ шукає змовників проти царя Владіміра? :wink:

Будемо сподіватися, що читачі незабаром стануть і дописувачами. Нагадаю ще раз, що у нас, взагалі-то, немає обмежень тем, мов, правопису і правила трансліту.

Можна рекламувати наш форум на інших, звичайно. Але дивіться, щоб вас не банили. Бо ж знаєте, що пряма реклама дуже часто заборонена. Я не проти обмінюватися прямою рекламою з іншими форумами, але на рівних. Та й краще ніякої реклами взагалі, аніж така, що викликатиме агресію з боку інших. Це нам ні до чого.
А крім того, можете використовувати свої особисті дані на форумах і ставити нашу сторінку у полі "Особиста сторінка www". Така реклама дозволена з майже 100% гарантією.


Всі незрозумілості та технічні проблеми можна звітувати за адресою admin(значок собачого вушка)ukrainians.ch або за будь-якою кнопочкою, щоо у мене отут нижче :down2: причеплені.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Svitlana писав:

Цікаво, що хтось з Росії регулярно перечитує кожну тему на форумі. Ми вже тут сміялися - може то КГБ шукає змовників проти царя Владіміра? :wink:
:tgrin: :group3g:

А кажуть, що росіяни української мови не розуміють, як їм треба, то все і розуміють.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ага, сто пудів!!
Аватар користувача
Путін
Дозвіл B
Повідомлень: 163
З нами з: 22 березня 2007, 21:56
Звідки: з Кацапурії

Повідомлення Путін »

Світлана, прибулих лякає регістрація!
на інших (не на всіх!) форумах можна писати як "гість" або "анонім"...
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

А мені тут подобається. Якраз тим, що мало. На інших настрочать, що і вслідкувати неможливо і про все не поговориш. Тільки флудити залишається.

А тут можна і на розумні теми поспілкуватися не втрачаючи "красной нити". Але, згідна, поки що затихо.


до 0101010010101 (ну і нік у вас слухайте! вибачайте, як не правильно нулики-палочки поставила):
Так же ж на більшості форумів потрібна реєстрація. А на тих де не потрібна - спам і засилля ботів. Та й регістрація та, господи, 2 хвилини роботи.
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Бриська - в саме яблучко!

Я від самого початку хотіла зняти реєстрацію. Хай пише хто хоче - потім побачимо. Але мені настійливо рекомендували цього не робити через питання безпеки, а по-друге через ботів і рекламу, яку будуть просто валити під кожною темою.
Я ще раз поговорю про це. Може проведемо тижневий чи місячний експеримент як компроміс і самі побачимо чи то добре - чи то зле.
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Svitlana писав:Бриська - в саме яблучко!

Я від самого початку хотіла зняти реєстрацію. Хай пише хто хоче - потім побачимо. Але мені настійливо рекомендували цього не робити через питання безпеки, а по-друге через ботів і рекламу, яку будуть просто валити під кожною темою.
Я ще раз поговорю про це. Може проведемо тижневий чи місячний експеримент як компроміс і самі побачимо чи то добре - чи то зле.
До чого там безпека? :shock: Я щось не розумію. Розкажіть подробніше. Боти і спам - да.
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

то що - зняли реєстрацію? в темі про шлюбні агенції "гість" написав.
чи то глюк якийсь виліз?
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Valeriya
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 29 березня 2007, 13:53
Звідки: Basel

Повідомлення Valeriya »

Хочу подякувати за створення українського форуму!
Коли вперше дізналась, була дуже рада, бо здавалося, що українців в Швейцарії взагалі немає :)
До речі, не було ніяких проблем з реєстрацією.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Бриська писав:то що - зняли реєстрацію? в темі про шлюбні агенції "гість" написав.
чи то глюк якийсь виліз?
Так, реєстрацію на просьби місцевих зняли у якості експерименту - до перших непорозумінь, ексцесів, засилля спаму та інших незручностей. Особисто для мене не дуже зручно вже зараз, не додивившись, написала від імені гостя. Все одно дотримуюсь думки доцільності реєстрації. Але спробуємо і так ще. Побачимо що вийде.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Valeriya писав:Хочу подякувати за створення українського форуму!
Коли вперше дізналась, була дуже рада, бо здавалося, що українців в Швейцарії взагалі немає :)
До речі, не було ніяких проблем з реєстрацією.
Мушу сказати - у мене теж таке враження було спочатку. Цей форум міг ще пів-року тому стартувати. Я сама ж тоді і зупинила справу - немає наших, казала. :lol: А воно виявляється є, та ще і багато наших! :laola:
Аватар користувача
Оксанка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 35
З нами з: 29 червня 2007, 17:05
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Оксанка »

Valeriya писав:Хочу подякувати за створення українського форуму!
Коли вперше дізналась, була дуже рада, бо здавалося, що українців в Швейцарії взагалі немає :)
До речі, не було ніяких проблем з реєстрацією.

Гарно тут у вас. Щастя і процвітання :)
Оксанка Яблонська - адмін форуму Севама (Гутірка українських поетів) Заходьте до нас у гості.

Можемо поділитися смайликами.
myth
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 14 грудня 2007, 22:43
Звідки: Zürich

Повідомлення myth »

А ось і реклама :)
http://zakladka.org.ua/page-3691.html
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Щиро-прещиро вдячна!! :liebhab:
Аватар користувача
Путін
Дозвіл B
Повідомлень: 163
З нами з: 22 березня 2007, 21:56
Звідки: з Кацапурії

Re: Реклама нашого форума

Повідомлення Путін »

на наступній зустрічі хтось може роздати всім візитні картки форуму, а тоді копіювати і вирізати :mirror: ...
Я маю ворогів багато,
газожлоб я тут завзятий.
Не баньте мене, не вбивайте,
від тещі мене заховайте!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Реклама нашого форума

Повідомлення Svitlana »

Я вже таке колись робила, а потім побачила, що вони використовуються замість паперу для записів, а не для роздачі. Ну то я і перестала стосиками роздавати. А взагалі - добра ідея. Тільки що давати їх як буду тільки тим, що попросять. Ось я тобі наступного разу особисто дам стосик. :verygood: :bow: Дякую за підтримку! Візитки є, готові, нарізані. Можна було би і ще видрукувати і понарізати - не проблема. Кажіть кому ще потрібно.
Відповісти

Повернутись до “Адміністрація форуму”