Front zur Befreiung der Gartenzwerge

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Front zur Befreiung der Gartenzwerge

Повідомлення slavusia »

Die Front zur Befreiung der Gartenzwerge soll 1996 im französischen Alençon von Studenten nach einer Kneipentour gegründet worden sein. Angeblich will sie die Wichtel von ihrem Schicksal erlösen und ihnen zu einem Leben in Freiheit verhelfen. Schnell fanden sich Nachahmer in ganz Frankreich und auch in der Schweiz.

Quelle http://www.20min.ch
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Front zur Befreiung der Gartenzwerge

Повідомлення slavusia »

Front zur Befreiung der Gartenzwerge wieder in der Schweiz aktiv
Am Sonntag berichtete ein Mann aus dem Schweizer Kanton Freiburg der Polizei, dass seine 16 Gartenzwerge verschwunden seien. In seinem Briefkasten hätte er demnach ein Schreiben der Front zur Befreiung der Gartenzwerge vorgefunden.
In diesem war vermerkt, dass die Gartenzwerge Zuschauer des historischen Gedenklaufs von Murten und Freiburg seien. Der Mann nahm sich selbst der Sache an und fand beim Anstieg von La Sonnaz insgesamt 77 Gartenzwerge vor.
Die Polizei will nun Zeugen ausfindig machen, die Auskunft über das Verschwinden der Gartenzwerge geben können. Die Front für die Befreiung der Gartenzwerge entführt die Gartenbewohner, um sie aus der "Versklavung" zu befreien.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Front zur Befreiung der Gartenzwerge

Повідомлення Svitlana »

Маячня якась. Не мають люди чим зайнятися :dum:
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Front zur Befreiung der Gartenzwerge

Повідомлення slavusia »

Це ще нічого, а от коли я матеріали про цих гномів шукала, то натрапила на професора якогось шв уні, який займається дослідженням душі і природи гномів. І він не єдиний. Окрім того є світова організація садових гномів, президент якої швейцарець. Ця організація за визволення гномів, це одна з обов"язкових речей, прои які я розповідаю своїм друзям з україни, якщо вони мене відвідують. :wink:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Front zur Befreiung der Gartenzwerge

Повідомлення Svitlana »

:gigle: Я тепер також буду розказувати і показувати останніх гномів в нашій окрузі, поки їх ще не повизволяли. :lol3: Є тут один колекціонер... Я дивувалася, що комусь не лінь ото збирати і вимітати поміж них листя і косити траву. А тут ще і "визволительний фронт" існує і професор, що досліджує душі. :lol:
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Front zur Befreiung der Gartenzwerge

Повідомлення Снігурка »

на кордоні польщі та німеччини продають тисячі гномів. туди ще члени організації не дістались видно. підкажіть їм адресу!
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”