Автобуси до Німеччини (Швейцарії)

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А я взагалі-то люблю аеропорти, літаки. :alien: Сама інтернаціональна атмосфера в аеропорту, вид з ілюмінатора, бортжурнальчики почитати.... Не люблю лише довго в кріслі сидіти.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав: Моя подруга їздить автобусом з Укр. до Штуттгарта, то ніколи ніяких запізнень не було. Фірма називається Євровояж. .
" Євровояж" не погана фірма але вони їдуть через Франкфурт, це довго.
І від Штутгарта до Цюріха ще треба платити 100ф. на поїзд.
Їхала я одного разу поїздом до Варшави, а потім на бусіку до самого Цюріха. Не погано було :lol:
Ще Поїздом через Будапешт- Відень- Цюріх. Але поїзд Москва- Будапешт запізнюється майже завжди, то з тими пересадками, що ми напланували не вдалось. Чекали у Відні 2 години :wink:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ewa писав:
tanyushka писав: Моя подруга їздить автобусом з Укр. до Штуттгарта, то ніколи ніяких запізнень не було. Фірма називається Євровояж. .
" Євровояж" не погана фірма але вони їдуть через Франкфурт, це довго.
І від Штутгарта до Цюріха ще треба платити 100ф. на поїзд.
Їхала я одного разу поїздом до Варшави, а потім на бусіку до самого Цюріха. Не погано було :lol:
Ще Поїздом через Будапешт- Відень- Цюріх. Але поїзд Москва- Будапешт запізнюється майже завжди, то з тими пересадками, що ми напланували не вдалось. Чекали у Відні 2 години :wink:
2 години - то вже і не різниця. Але ж постійно перевантажувати чемодани (якщо головна причина поїздів/автобусів - перевіс) - це ж 30-40 кіло як мінімум. як же ти сама оце все робила? А є ж ще поїзд з України (з багатьох міст - Львова, Києва, Одеси, Харкова і ще) до Берліна. З Берліна є прямий на Цюріх. Але не знаю чи то вигідно взагалі з Берліна.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Нема смислу до Берліну їхати.
До Будапешта в СВ виспишся. А там Европейські поїзди нема проблем сумку на колесах завезти. Платформа ж на рівні з вагоном :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Ось іще, правда їздила до Німеччини давно:
http://www.kaufmann-reisen.de/mos2/inde ... 001;=UTF-8
може хто знає, як вони без запізнень???
Аватар користувача
Lyudmyla

Повідомлення Lyudmyla »

Люди підкажіть, як можна 2-й раз поїхати в Швейцарію?Я чула що робочої візи вже 2-й раз не відкриють,навіть якщо є запрошення. Може тоді якось туристичну візу відкрити?Чи як????
Аватар користувача
Lyudmyla

Повідомлення Lyudmyla »

Ну ДУЖЕ треба!!!!!!
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Lyudmyla писав:Я чула що робочої візи вже 2-й раз не відкриють,навіть якщо є запрошення.
Чутки буває не підтверджуються :wink: Підійдіть до посольства і спитайте, якщо запрошення на руках.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Хтось знає телефон фірми Євроклуб в Німеччині? я набираю 01 627304935, але там підозріло постійно занято. Може невірний номер маю?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шенген (автобуси)

Повідомлення Svitlana »

Автобусы на Швейцарию

На сегодня из Киева нет прямого автобуса на Швейцарию. Очевидно это связано с тем, что количество пассажиров желающих попасть туда не так уж великo, а те, кому действительно надо, в большинстве своем относятся к категории людей, которые без особого напряга купят билеты и на самолет. Но, в принципе, наземным транспортом можно тоже доехать с пересадкой в Варшаве

Выезд из Киева пн, ср, птн в 18.00, прибытие в Варшаву на след день в 07.00. Выезд из Варшавы в 11.00 по маршруту Bern, Losanne, Zurich, Basel, Geneve. Прибытие в Цюрих - в 10.30 утра.

Стоимость в 1 сторону - 760 грн, стоимость в 2 стороны - 1170 грн. Нужна чешская и немецкая транзитная виза

Еще можно добраться через Фрайбург (Германия), но здесь мы сможем помочь с организацией поездки только по маршруту Киев - Фрайбург - 5 раз в неделю выезд из Киева в 10.00, Прибытие во Фрайбург в 24.00. Стоимость 90 евро в 1 сторону. С Фрайбурга идет масса електричек на Швейцарию и доехать не составляет труда и стоит недорого.

НЕ ЗАБУДЬТЕ, кроме швейцарской визы, надо иметь немецкий транзит!!!
http://www.westlines.narod.ru/switserland.html
Відповісти

Повернутись до “Транспорт і комунікації”