Лижі

Куди вибратися, що побачити, що почути
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Лижі

Повідомлення tanyushka »

Катається хтось на лижах в Швейцарії? Якщо так, то де?
Я їзжу в Австрію. Але хотілося б і в Швейцарії попробувати.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Ой, я далека від усього, що хоч трохи зв"язане зі спортом. Та й "опасне" це діло - на лижах кататися. А взагалі-то в Швейцарії багато "шігебітів". От стою біля вікна і бачу, як їздять лижники(навпроти мого села на іншій горі знаходиться друге-Tschirtschen називається, там і катаються). Ще неподалік лижний курорт Arosa.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я також останній раз як на лижах каталася - у школі. Тут, мені здається, потрібно буде добрий інструктаж пройти.
Я от думала - може на санках не так важко? Бо дуже вже хочеться з гірки такої великої як тут покататися і відразу, без пошуків спецспорядження та інструктора.
Хтось може розкаже, що таке катання на санчатах у Швейцарії? Можна без спецпідготовки і на санчатах з Обі?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Будь ласка! Особливо цікаво - чи без спецпідготовки безпечно кататися. Може якісь особливі поради і рекомендації.

:yes:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Звичайно на лижах без підготовки їздити не можна! Особливо з горах!


Мій чоловік мені б ніколи не дозволив їздити без підготовки на лижах. Він мені тут за маму. :D В минулому році ми з ним разом ходили на Skikurs. Cпочатку навчалися два дні на меленькій гірці з інструктором в групі, а потім почали самі їздити. Але то я і зараз поки на дуже круті гірки не хожу. Як я вчилася їздити на лижах, то було ще дві групи маленькіх діток, вчилися теж на лижах кататися. Ви б це бачили, дитинці тільки 3 роки виповнилося, вона ще толком говорити не вміє, а вже на лижах. Деякі після пару годин починали розкисати, чуть не полакати, хочу додому і т.п.То інстуктор їм видавав Gummibärchen Haribo, помагало.


Світлана, на санки підготовки не треба. Тільки краще їздити на спеціальній смузі для санчат, щоб у вас ніхто на лижах чи сноуборду не в'їхав.
Востаннє редагувалось 16 лютого 2007, 19:02 користувачем tanyushka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Весна,
Я в своєму (гартені )посадила тюльпани.
А на лижах мабуть в слідуючому році покатаємось
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

То правда - весна бере своє. Я вже і картинку на мобільному поміняла на підсніжники, сфотографовані у парку. Так що - зима наказала довго жити, мені здається.... Хоча у нас з вікна видно гори, а на горах видно сніг.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Ми завтра їдемо в Flims в Швейцарію на лижах кататися. Там сніг є + ще роблять штучний.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

А у мені в школі в наступний вівторок Skitag. Всі їдуть кататись на лижах, сноуборду або хто вже нічого не вміє то на санках в Австрію. Всі радіють, що не буде у цей день занять. :D :jump:
Відповісти

Повернутись до “Дозвілля та подорожі”