В очікуванні дитини.

Заходи, розраховані в першу чергу для дітей та молоді
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

В очікуванні дитини.

Повідомлення natalotschka »

Хто очікує на поповнення в родині? А може хтось уже народив? Поділіться враженнями!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

У мене сестра народила. То я в неї книжку дивилася і знайшла цікаву річ. Може то тільки я не знала.... :lol: Але знаю, що ще одна пара цього також не знала. Кажуть, що коли дитинка не вдається заплановано. То спочатку прописують контрацептиви :shock: Ага!
Люди думають, що коли припинити їх пити, то "відкат" ще десь до півроку буде, а потім тільки вагітніють. А насправді - якраз відразу після припинення - найбільший шанс завагітніти. Вже не буду розказувати суті роботи таблеток...
Аватар користувача
Galo4ka
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 48
З нами з: 09 лютого 2007, 15:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Діти-квіти та їхні ягідки

Повідомлення Galo4ka »

:D Я народила у вересні було страшно,але виявилося все набагато простіше ніж очікувалося.Моя донечка росте "Як книжка пише" тому проблем нема.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Діти-квіти та їхні ягідки

Повідомлення natalotschka »

Galo4ka писав::D Я народила у вересні було страшно,але виявилося все набагато простіше ніж очікувалося.Моя донечка росте "Як книжка пише" тому проблем нема.
Галочко! А де ти народжувала в Швейцарії чи в Україні?
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Re: Діти-квіти та їхні ягідки

Повідомлення ewa »

natalotschka писав:
Galo4ka писав::D Я народила у вересні було страшно,але виявилося все набагато простіше ніж очікувалося.Моя донечка росте "Як книжка пише" тому проблем нема.
Галочко! А де ти народжувала в Швейцарії чи в Україні?
Моя знайома народжувала другу дитину в Швейцарії.
Дуже задоволена, казала що краще ніж на Україні.
А як на мене, то і в Києві добре.
Я там свого героя народила.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Я чому питаю, бо тут все по-іншому. Хотілось би хоч трохи щось дізнатися. Я знаю тільки, що за два місяці ти повинен вже замовити собі місце у пологовому будинку (дуже смішно, а якщо дитина захоче в 7 місяців народитися?). Я знаю, що у нас (по крайній мірі раніше так було) після народження немовляти до вас регулярно навідується медсестра. А тут як?
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

У мене одна знайома з Берну теж народжувала дитину в Швейцарії. Їй все сподобалось, наче нічого погано не розказувала. І роди були в неї легкі. Її чоловік був біля неї при родах. Медсестра до них додому не ходить, а вони ходять до дитячого лікаря часто. Розказувала, що при подачі документів в пологовий будинок, треба зазделегідь писати імя дитини. Тобто дитина ще не родилась, а вже потрібно писати імя.

Медсестра, яка ходить після народження дитини додому, називається тут на німецькій мові Hebamme. В пологовому будинку є списки цих Hebammen в окрузі. При виписці з пологового будинку їх повинні видавати. Але ніхто не заставляє брати Hebamme, це по особистому бажанню.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А ота медсестра допомагає лише з дитиною чи і по дому? В Голландії 10 днів до дому приходить "поміч", яка може дати поради як за дитиною доглядати, але і допомагає у хазяйстві - готує, чай-каву гостям подає (там відразу після родів навала гостей), пере, прасує, прибирає.... Ту поміч можна і надовше залишити, але вже за свої гроші.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

В Німеччині медсестра допомагає тільки з дитиною. З моїх знайомих ніхто не брав цю медсестру додому, всі справлялися самі або з мамою. :wink:
А ще тут при народженні дитини сімя прикрашає дім з зовнішньої сторони. Вивішують на мотузці одежу дитинки, повітряні кульки і т.п.Щоб всі сусіди бачили, що поповнення в сімї.

В лікарні я вже тут лежала. В жіночому відділенні лежать вперемішку і ті хто рожати і просто хто хворий. Медсестри дуже добрі і чуйні. Біля кожного ліжка є телефон з червоною кнопкою. Якщо щось треба або погано вночі, натискуєш цю кнопку і зразу приходить медсестра. У мене було таке почуття, наче лежиш в самій дорогій приватній клініці Києва. 8)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ага, лікарні тут непогані, мені здається. Сама не лежала, але бувало провідувала. Там можна і телевізор за додаткову плату замовити.

Трохи дивно, що породіллі і хворі разом лежать. А вони точно не на збереженні лежали? Сподіваюся, що хоч після родів їх забирають в інші палати. Хворим же теж спокій потрібен. А у матусь режим цілодобовий.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Я прийшла вранці в лікарню, мене поселили в палату до жінки, яка родила дитину. :shock: Але її через годину і виписали. Мабудь знали, що її випишуть , то і мене поселили так. То я одна була в палаті.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А-а-а! Я зрозуміла. Тут напевно їх просто не тримають довго. Родила - і додому.
До речі, а вдома багато родять? Бо в Голландії автоматично вдома всі родять, лише за бажанням (і за свої гроші) можна в лікарні і якщо є ускладнення.

А тут я чула - всі обов"язково в лікарні родять. Що мене дуже і дуже тішить.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Тут теж обовязково в лікарні рожати. Є різні можливості: в воді, на якомусь шару або по-простому. Мені теж краще в лікарні.
Tanja D.
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 25 лютого 2007, 19:52
Звідки: Solothurn

Повідомлення Tanja D. »

Я народила маленьку донечку у Швейцарській лікарні.Скоро ій виповниться 5місяців. :P
Взагалі враження про лікарів і акушерок хороше,недивлячись на те,що у мене були важкі роди і післяродова депресія. :(
Pflegefrau(це мабуть,як наші медсестри чи нянечки)дуже і дуже уважні.Намагаються по максимуму допомогти.Не сподобалось тільки те,що дозволяють знаходитись у кімнаті одночасно необмеженній кількості відвідувачів.Крім мене було ще три жінки у кімнаті.І коли до кожноі приходило одночасно по 4-5 чоловік,та ще й дітьми,то після бессоних ночей і болю у всіх частинах тіла,здавалося,що ти у вулику.А взагалі то ставлення до породіль набагато краще,ніж в укр.лікарнях.Я це знаю,тому що стояла на обліку в консультаціі до 8місяця.
Tanja D.
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 25 лютого 2007, 19:52
Звідки: Solothurn

Повідомлення Tanja D. »

До речі,Наталочко,я написала вам також у форум мама.ру.
:wink:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

4 породіль в одній кімнаті це вже занадто. Таня, я вам співчуваю.

В лікарні, де я лежала, були кімнати тільки на одну особу або дві особи. Я прийшла в лікарню перед Різдвом, то людей було не багато і я була майже весь час одна в палаті.

Коли мій чоловік мені робив страховку, питав, що я хочу мати, якщо я попаду в лікарні - особисту палату чи палату з декілька хворими. Я вибрала, що дешевше - палату з декілька хворими. :headbash:

Але якщо вже дуже погано в палаті з кучою інших людей, то у нас можна за додаткову плату 50 Евро за добу перейти в палату для однієї особи.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Tanja D. писав:Я народила маленьку донечку у Швейцарській лікарні.Скоро ій виповниться 5місяців. :P
Взагалі враження про лікарів і акушерок хороше,недивлячись на те,що у мене були важкі роди і післяродова депресія. :(
Pflegefrau(це мабуть,як наші медсестри чи нянечки)дуже і дуже уважні.Намагаються по максимуму допомогти.Не сподобалось тільки те,що дозволяють знаходитись у кімнаті одночасно необмеженній кількості відвідувачів.Крім мене було ще три жінки у кімнаті.І коли до кожноі приходило одночасно по 4-5 чоловік,та ще й дітьми,то після бессоних ночей і болю у всіх частинах тіла,здавалося,що ти у вулику.А взагалі то ставлення до породіль набагато краще,ніж в укр.лікарнях.Я це знаю,тому що стояла на обліку в консультаціі до 8місяця.
Tanja D., дуже дякую за інформацію. А скільки приблизно знаходишся в лікарні? От у Вас були тяжкі роди, то скільки Ви там перебували? А якщо все в порядку, то я чула навіть таке, що на другий день виписують. Чи то нісенітниця?
До речі, в мама.ру я не зареєстрована :( , і Вашу інформацію там не знайшла. :cry:
Tanja D.
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 25 лютого 2007, 19:52
Звідки: Solothurn

Повідомлення Tanja D. »

Ya bula v likarni 7dniv,skilki oplachuvala moja strahova kompania.Ale zhinka z moei kimnati ,jaka narodila drugu ditinu,bula lishe 3dni.Bagaju vam legkih rodiv i vsjogo najkrashchogo :P
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Вчора ходили в госпіталь (пологовий будинок по-нашому) на екскурсію. Прикольно! Відрізняється "трохи" від української лікарні. Різні кумедні прибамбаси! От наприклад, як ти хочеш народжувати? Можеш у ліжку, можеш у ванній, а можеш на такому крихітному стільчику (як вони на ньому умудряються - не знаю, мабуть еквілібристи). Як дуже тобі зле, можеш посидіти на повітряній кулі або взятися за мотузку і повисіти, тут багато їх начеплено. А на самі роди як ти хочеш розслабитися? Може ароматерапія (свічки), а може музику послухаєш - можеш взяти з собою улюблені диски (я, мабуть, гопака прихвачу, щоб справжній козак народився). Хоча, якщо подумати серйозно, хіба в ті хвилини тобі буде до музики чи до тих запахів?
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Я перед родами зайшла в туалет, а там прохолодно, добре мені.
Сижу..... а санітарка стукає, виходь каже :lol:
Догадалась, мабуть не я перша те місце облюбувала.. :lol: :lol:
Так що бери, що хочеш вони мабуть до всяких чудасій звикли :lol: :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

http://www.vz.kiev.ua/pop/36-05/2.shtml

Наталко, натрапила випадково на інформацію про пологи. Може щось пригодиться тобі з цього.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

Народжувати у Швейцарії - одне задоволення. Якби це не моя третя дитина, то напевно би народжувала щороку. Персонал дуже уважний, палати чистенькі з душевою і туалетом. Чоловік присутній при пологах. Крім того, за бажанням, повне обезболення. Можна в лікарню прийти зі своїм лікарем, який тебе вів протягом вагітності. Після пологів дитинка проживає з тобою в палаті. При необхідності допомагає нянька.
Важливий нюанс: вартість пологів повністю покривається страховкою
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Ех -х!!!!
Где мои 17 лет? :ka: :lol:
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

сянка писав:Народжувати у Швейцарії - одне задоволення. Якби це не моя третя дитина, то напевно би народжувала щороку. Персонал дуже уважний, палати чистенькі з душевою і туалетом. Чоловік присутній при пологах. Крім того, за бажанням, повне обезболення. Можна в лікарню прийти зі своїм лікарем, який тебе вів протягом вагітності. Після пологів дитинка проживає з тобою в палаті. При необхідності допомагає нянька.
Важливий нюанс: вартість пологів повністю покривається страховкою
А мені чогось то не здалось задоволенням! Персонал уважний через одну медсестру. Нажмеш кнопку виклику і чекаєш, чекаєш... Так і вмерти можна - ніхто і не прийде! Чесно кажучи, я уявляла швейцарську лікарню трохи продвинутішою.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

Наталочко, ти просто не народжувала в Україні і тобі немає з чим порівнювати. Двоє моїх старших дітей народились в Україні. Можливо зараз там все помінялось. Є платні відділення, де біля тебе скачуть як біля збитого яйця. А хто народжує безплатно, то і ставлення напевно залишилось як і 10 років тому назад. Я можу розповісти як це було в Україні. Коли у мене почались перейми чоловік мене привіз в лікарню і залишив. Бо далі нікому не вільно було йти. Зі собою я мала цілу торбу необхідних речей від одягу до медикаментів. З цією торбою речей я йшла в родзал на 4-й поверх пішки, бо ліфт не працював, тільки роблячи зупинки на час перейм. Про клізму з літрової крушки есмарха я взагалі мовчу. Обезболення? Про що мова! Під час пологів лікарі позичали мило в породіль щоб помити руки. Душеві кабіни були дві на цілий поверх. Але води теплої в них і так не було. Всюди таргани як незмінний атрибут наших лікарень. А найбільше мене добивало те, що чомусь санітарки приходили прибирати палату в 6-й годині ранку, якщо громихання алюмінієвими відрами і таке-сяке шурання брудною шваброю по підлозі можна було назвати прибиранням. Вони обов'язково включали світло і всіх будили. Для мене до сих пір є загадкою, чому вони не прибирали палати в 12-й дня, як це було тут.
Коли мені треба було народжувати тут, то я, навчена українським досвідом, спитала свого лікаря що я маю взяти зі собою в лікарню. На що він відповів - гарний настрій, бо все решта вам там дадуть. Ось так.
Відповісти

Повернутись до “Школи і заходи для дітей та молоді”