Косметика

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Косметика

Повідомлення natalotschka »

Давайте, розказуйте, хто використовує яку косметику. Я в Україні користувалася "Зеленою аптекою", також пробувала "Чисту лінію", зараз "Черный жемчуг". Ціна різна, а результат той же. Хочу вибрати, щось ефективне. Заходила на сайт "Vichy", справляє враження, але ж дороговато.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Віши мені особисто не подобається. На мене - це як Оріфлейм (також :down:)
Я присіла на Biotherm. Дорого, щоб купити, але і вистачає надовго.
Я маю на увазі по догляду за шкірою. А декоративну косметику - як доведеться. Останньою купила туш для вій від Ланком - нічого так. Але змивка, що дали до неї - просто супер!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

До речі, можете пробник спочатку попросити, щоб спробувати.
Ціни на Біотерм у Швейцарії найдешевші, а найдешевші ціни на нього у Швейцарії в Import Parfumerie.
Хоча, в Німеччині є засоби для інших типів шкіри, тоді як тут немає (ще?).
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Два роки користуюсь Nivea, різними кремами, масками.Я зодоволена і ціна нормальна.
Востаннє редагувалось 13 лютого 2007, 17:06 користувачем tanyushka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

А ця Biotherm - це німецька косметика? Щось я про неї не чула. Nivea щось мені не дуже, я пробувала і креми, і декоративну косметику, і шампунь - не те. До речі мені подобається шампунь Garnier Fructis.
А хто щось може сказати про Sans Soucis? Це німецька косметика з Баден-Бадена.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Щось я не знаю чия вона. Написано, що Нью-Йорк, а виготовлено в Монако (крем), продає - Канада.

Я до цього часу користувалася Herbal Essenses, але хочу поміняти. Бо то завжди полювання. Мені дуже подобається кондиціонер з Гавафеною (була у них така серія), але він практично пропав з магазинів. Або ж так швидко розкуповується. То як попадаю - забираю всі, що бачу. Але то не робота. Тут є якісь місцеві марки. Буду їх пробувати
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Ходила, знову дивилася я на косметику. Звичайно спочатку споглядаю інформацію в інтернеті, а потім вже "насолоджуюсь" цінами в магазинах, хочу ж підібрати оптимальний варіантю.
Щодо Biotherm, то вона французська, реклама гарна. Але як я подивилася на ціну :schockiert:... А я грішним ділом думала, що Vichi дорога... Не знаю, що вдіяти :cry: ! Хочеться щось натуральне, ефективне і не дуже ж дороге...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я вже про це казала - Біотерм, напевно, попробуєш після декількох років в Швейцарії. Бо зараз ти ще багато на гривню переводиш. :irre: Кажу ж - проси пробники. Тобі надають всього і найдорожчих також. Попробуй спочатку. Особливо ці дорогі ніхто не купує без пробників. А як же ж знати?
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:. Бо зараз ти ще багато на гривню переводиш.
:lol: :lol: :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

чого смієшся, Ево? Знайома арифметика?
Я ще досі в Євро переводжу. Але частенько буває, що сума виходить нижча. Бо податки набагато нижчі тут, тому деякі імпортовані товари тут виходять дешевше.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Пробники безкоштовно дають??
У мене нічний крем закінчується, та й кажуть треба міняти фірму, бо шкіра привикає і ефекту не дає.
Я з України привезла " Дермажетік". мені дуже підходить.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Пробники дають безкоштовно і безапеляційно. Правда, одного разу мене змусили коробочку для пробника купити (у Дугласі). Але то такі копійки. А пробника мені на добрий тиждень чи і два хватило. Тобто розпробувати таки можна добре.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Пробники дають безкоштовно і безапеляційно..
Дуже добре!!! Бо не хочеться платити за дорогий крем, а тоді мазати ним ноги :lol: :lol: :lol:
Хоч мої ноги теж того варті :lol: :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

ewa писав:Пробники безкоштовно дають??
У мене нічний крем закінчується, та й кажуть треба міняти фірму, бо шкіра привикає і ефекту не дає.
Я теж, якщо закінчується крем, покупаю іншого типу.

В Києві у мене була знайома, яка в 40 років з гаком, виглядала не молодше 30. Коли я спитала, якими кремами вона користується, вона відповіла, що все життя користується Простим Дитячим кремом.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Знайома пошуткувала :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

А я великої різниці між дорогими і дешевими кремами не бачу. Якщо ж звичайно шкіра не проблемна. А як прищі, то і ніякий крем не поможе. Знаю з прикладу подруги, скільки вона вже грошей потратила на креми і косметологів, а толку ніякого. Я до 22 років користувалась дитячим кремом.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Так в дитячому ж тільки масло і гліцерин.
А в нормальному, з натуральними компонентами є те що написано в інструкції( якшо мед- то точно є, якщо витяжка з водорстей то теж є.)
Просто треба підібрати точно що твоїй шкірі треба.
Ну маски звичайно треба.
Бо якщо шкіра не чищена то єфекту майже нема.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

А ще стан шкіри залежить від харчування, від кількості сну, стрессу, навантажень.
Sushka
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 02 березня 2007, 21:33
Звідки: Geneve;-Boryslav

Повідомлення Sushka »

А я користуюсь косметикою від Клінік. Особливо задоволена системою по догляду за шкірою, раджу усім.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Sushka писав:А я користуюсь косметикою від Клінік. Особливо задоволена системою по догляду за шкірою, раджу усім.
Чия це фірма?
Косметична чи лікувальна косметика?
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Sushka писав:А я користуюсь косметикою від Клінік. Особливо задоволена системою по догляду за шкірою, раджу усім.
Ага, також чула від когось. І ціни демократичні ніби-то.
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Наталка, російські креми можна купити в російському магазині в Німечині. Я там бачила колись давно.
Креми Біотерм, Ланком і подібні може і дорогі на раз гроші видати, але їх вистачає надовго і якість незрівнянно вища.
Клінік - хороша? Зображення
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Ні, російських кремів я вже не хочу. Хочеться спробувати щось ефективне, хоч зараз з шкірою обличчя "труба діло", якась в прищах і чешеться, то я креми відклала в сторону, використовую оливкову олію.
До речі, ціни на "Клінік" майже такі ж як і на "Біотерм". В "Клінік" просто не використовують парфюмерні добавки, тобто вона для чутливої шкіри. Поки придивляюся до "Віші" і ще хочу трохи дізнатися про "Сан Сусі" - це дві лінії косметики, які продаються в аптеках.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Я купляла собі део Vichy, то мені надавали в аптеці пробників Vichy, я їх не просила, самі вручили. Попробувала ці крема, так собі, нічого особливого. :roll:
Востаннє редагувалось 03 травня 2007, 16:05 користувачем tanyushka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

Да, що не кажіть знайти свій крем штука не легка... Знайдеш, а потім нова проблема - шкіра звикає і перестає реагувати на крем.
Єдиний засіб на який у мене не було ні алергій ні яскраво вираженого звикання - гель від Vision (гель-антиоксидант з захисними та омоложувальними здатностями). Користуюсь (не регулярно) вже років 6-7. Ефектом дуже задоволена, пляшки в 50 мл вистачає більше ніж на рік, тому ціна в 25-30$ виглядає і не такою вже страшною.
Кремами від цієї фірми я не користувалась (все грошей шкода), до того ж моя шкіра чомусь кремів не "любить".
Відповісти

Повернутись до “Господарка”