Потрібна робота-в сім'ї чи.. (діти- господар) анг.професійна

Школи, вузи, курси, наука, все довкола освітньої галузі. Курси водіїв - в темі про странспорт, фахові курси та підтвердження дипломів - тема про роботу.
MMMCustomCar
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 08 вересня 2007, 16:24
Звідки: Чернівці

Потрібна робота-в сім'ї чи.. (діти- господар) анг.професійна

Повідомлення MMMCustomCar »

Потрібна РОБОТА для Жінки з України - з Чернівців.
неЛегал. 42 роки. Одружена . Чоловік і діти в Україні.
Вищі освіти:філолог -Українска та Англійська мова. В Україні -Викладач у школі - та приватне репетиторство.
Порядність. Охайність. Господиня- зе Бест .... Комунікабельна. Відповідальна.
Планує - ..тук-тук-тук по дереву - приїхати в Швейцарію:
листопад - грудень.
Допомогайте ....Пропонуйте... - якщо потрібна ВИНАГОРОДА за ДОПОМОГУ - Ваші умови.

P.S.
Це я протежую рідну сестру.
Всім ЗДОРОВ'Я - ФАРТУ ... а за все інше потрібно БОРОТИСЯ.
ps
- був неодноразово в Лугано ....просто СУПЕР ...
Окремо ДЯКУЮ за ВАШ сайт ...

Ваш - MMMCustomCar
MMM CustomCar
ALIBI
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 24 вересня 2007, 09:20
Звідки: kanton FRIBOURG

Повідомлення ALIBI »

Dobriy vechir! Ja cikavljus ginkoju,jaka moje dogljadaty za dytynoju.Jakscho mojno REZUME COMPLEKT z photo.Miy contaktnyj telephon:079 772 67 23 anna,mojna pospilkuvatysja.
HLOE
MMMCustomCar
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 08 вересня 2007, 16:24
Звідки: Чернівці

Повідомлення MMMCustomCar »

[quote="ALIBI"]Dobriy vechir! Ja cikavljus ginkoju,jaka moje dogljadaty za dytynoju.Jakscho mojno REZUME COMPLEKT z photo.Miy contaktnyj telephon:079 772 67 23 anna,mojna pospilkuvatysja.[/quote]


дякую за пропозицію можливого варіанту .
вибирають нас ...- вибираємо і ми .. - (згадалась одна цитата).
В який час ( декілька варіантів) для вас буде зручно, що би я зателефонував...
Найкращі побажання ....
MMM CustomCar
MMMCustomCar
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 08 вересня 2007, 16:24
Звідки: Чернівці

Повідомлення MMMCustomCar »

[quote="MMMCustomCar"][quote="ALIBI"]Dobriy vechir! Ja cikavljus ginkoju,jaka moje dogljadaty za dytynoju.Jakscho mojno REZUME COMPLEKT z photo.Miy contaktnyj telephon:079 772 67 23 anna,mojna pospilkuvatysja.[/quote]


дякую за пропозицію можливого варіанту .
вибирають нас ...- вибираємо і ми .. - (згадалась одна цитата).
В який час ( декілька варіантів) для вас буде зручно, що би я зателефонував...
Найкращі побажання ....[/quote]

PS
варіат через Skype можливий ???
MMM CustomCar
ALIBI
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 24 вересня 2007, 09:20
Звідки: kanton FRIBOURG

Повідомлення ALIBI »

U mene ne mae inchogo zvjazku,ale,jakscho vy z Chernivciv budete telephonuvaty,to bude dorogo...Iz Suisse vy mojete contaktuvaty 9h-12h.Na krajnij vypadok zalychaju fax.,kudy mojna vidpravyty REZUME(vje z vachymy umovamy s.t.p.)1041269122413.DJAKUJU.
HLOE
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

MMMCustomCar писав: PS
варіат через Skype можливий ???
Ви ж можете зі скайпа і на домашній чи мобільний дзвонити. Швейцарія по скайпу не так вже і дорого. Дешевше, ніж зі звичайного номера в Україні дзвонити. тільки, звичайно, потрібно спершу рахунок поповнити.
MMMCustomCar
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 08 вересня 2007, 16:24
Звідки: Чернівці

Повідомлення MMMCustomCar »

[quote="Svitlana"][quote="MMMCustomCar"]
PS
варіат через Skype можливий ???[/quote]

Ви ж можете зі скайпа і на домашній чи мобільний дзвонити. Швейцарія по скайпу не так вже і дорого. Дешевше, ніж зі звичайного номера в Україні дзвонити. тільки, звичайно, потрібно спершу рахунок поповнити.[/quote]

[quote="Svitlana"][quote="MMMCustomCar"]
PS
варіат через Skype можливий ???[/quote]

Ви ж можете зі скайпа і на домашній чи мобільний дзвонити. Швейцарія по скайпу не так вже і дорого. Дешевше, ніж зі звичайного номера в Україні дзвонити. тільки, звичайно, потрібно спершу рахунок поповнити.[/quote]

.... я Вам дуже щиро вдячний за так би мовити варіант ліквідації мого ЛікБезу... в варіанті що до Skyp_а
...а взагалі я постійний користувач нета десь з 1996-го ...коли багато хто в Україні на таку термінологію казав - НЕ ВИСЛОВЛЮЙСЯ ...туже діти ..при цьому займали посади дерслужбовців 4-го рангу ..
- ...а Skype я користуюсь порядка з 2000 -го ... поповнюючи рахунок через таку недалеку USA ...
- а питання я задав щановній ALIBI чи користується вона ним ...
- ...і все ж я Вам щиро вдячний за намагання бути корисним ... - це таке маленьке ... на що собі можуть дозволити щирі наші громадяни у відношенні до своїх так би мовити співвічизників у варіанті - вони ТАМ а ми ТУТ - нагадує деяких діячів з української ДІАСПОРИ ... і особливо у варіанті - коли їм це нічого не коштує ... ну це так філософія на тему ...
Світлано ... мої найкращі Вам побажання !!!!!!
MMM CustomCar
MMMCustomCar
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 08 вересня 2007, 16:24
Звідки: Чернівці

Повідомлення MMMCustomCar »

[quote="ALIBI"]U mene ne mae inchogo zvjazku,ale,jakscho vy z Chernivciv budete telephonuvaty,to bude dorogo...Iz Suisse vy mojete contaktuvaty 9h-12h.Na krajnij vypadok zalychaju fax.,kudy mojna vidpravyty REZUME(vje z vachymy umovamy s.t.p.)1041269122413.DJAKUJU.[/quote]


...спасибі за відповідь... я зрозумів
... будьласка ,що Ви вкладаєте в слово РЕЗЮМЕ ...
як що Ви маєте Інтернет -Скриьку Ви ми можемо контактувати через мій E-mail: mmminfoua@gmail.com ... як що ні то я я вийду з Вам передзвоню ...
Найкращі побажання ...
MMM CustomCar
ALIBI
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 24 вересня 2007, 09:20
Звідки: kanton FRIBOURG

Повідомлення ALIBI »

Ja ne korystujus SKYPE,innimy slovamy dlja sjogo tut treba vzjaty kursy,navit taki malenki,nichogo z neba ne vpade...A REZUME-ze neobhidno pry vlachtuvanni na robotu v bud jakomu vypadku,navit v takomu jak u nas. :!:
HLOE
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

MMMCustomCar писав: .... я Вам дуже щиро вдячний за так би мовити варіант ліквідації мого ЛікБезу... в варіанті що до Skyp_а
...а взагалі я постійний користувач нета десь з 1996-го ...коли багато хто в Україні на таку термінологію казав - НЕ ВИСЛОВЛЮЙСЯ ...туже діти ..при цьому займали посади дерслужбовців 4-го рангу ..
- ...а Skype я користуюсь порядка з 2000 -го ... поповнюючи рахунок через таку недалеку USA ...
- а питання я задав щановній ALIBI чи користується вона ним ...
- ...і все ж я Вам щиро вдячний за намагання бути корисним ... - це таке маленьке ... на що собі можуть дозволити щирі наші громадяни у відношенні до своїх так би мовити співвічизників у варіанті - вони ТАМ а ми ТУТ - нагадує деяких діячів з української ДІАСПОРИ ... і особливо у варіанті - коли їм це нічого не коштує ... ну це так філософія на тему ...
Світлано ... мої найкращі Вам побажання !!!!!!
:roll: Не мала жодного наміру вас образити. Просто сама мало не щодня стикаюся з тим, що люди навіть не вміють зареєструватися на форумі, де українською все написано і сама процедура - простісінька. То що вже казати про якийсь скайп? І зауваження про "там і тут" теж ні до чого. Бо з досвіду знаю, що тут дуже багато і місцевого народу на подібних позиціях (по роботі, навчанню тощо) знають комп"ютер менше, ніж такі ж самі - там (в Україні тобто). Мені навіть дивно, що такою нейтральною інформацією могла викликати такі емоції. :shock: Але тепер усвідомлюю, що емоційне сприйняття друкованого тексту та ще й без смайлів могло бути потрактоване невірно. :datz:
Ще раз прошу вибачення. Не мала наміру повчити особисто вас. Зображення Просто для інформації загалу. Може хтось і не знає.
MMMCustomCar
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 08 вересня 2007, 16:24
Звідки: Чернівці

Повідомлення MMMCustomCar »

[quote="ALIBI"]Ja ne korystujus SKYPE,innimy slovamy dlja sjogo tut treba vzjaty kursy,navit taki malenki,nichogo z neba ne vpade...A REZUME-ze neobhidno pry vlachtuvanni na robotu v bud jakomu vypadku,navit v takomu jak u nas. :!:[/quote]

доброго дня ...
хотів сьогодні Вам позвонити ... не вийшло.. :evil: :evil: :evil:
не знаю яка причина ...
:?: :?:
на наступному тижні я з Вам перезвоню ...
Найкращі побажання
MMM CustomCar
ALIBI
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 24 вересня 2007, 09:20
Звідки: kanton FRIBOURG

Повідомлення ALIBI »

Dobryi vechir! To buv,mabud,vasch super svjasok "SKYPE",u mene s mobilnym vse garasd!Do nastupnogo.
HLOE
Аватар користувача
Sviz
Дозвіл L
Повідомлень: 54
З нами з: 22 червня 2007, 19:23

Повідомлення Sviz »

Можна один раз потратитися і на нормальний телефон ради роботи.
MMMCustomCar
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 08 вересня 2007, 16:24
Звідки: Чернівці

Повідомлення MMMCustomCar »

Sviz писав:Можна один раз потратитися і на нормальний телефон ради роботи.
///вельмишановний.... :D .... я розумію ментальнысть вашу як українця ...в варіанті, що якщо нічого не можу ... то хоч дам пораду ... :D :D - слава Богу, що завдяки тому ,що я не залежу від вас особисто і ваших порад .... - я зможу і без вашої щиросердечної :D :D поради вирішити своє прохання - а всувати свої недоречні пять копійок ... як для мене це вчорашній день ...якщо це без конструктиву - згадується - не вчіть мене жити ... а ....- а все інше .... якщо складеться у відношення мого питання з ALIBI ми вирішим самі .
був би вам вдячний що би ви не турбувалися ...
щиро ваш :D :D - найкращі побажання ...
Відповісти

Повернутись до “Освіта, діти”