Зустріч на святі виноробів в Erlach, 23 вересня

Неформальні зустрічі, спортивні події, відпочинок на природі
Tetyana
Дозвіл L
Повідомлень: 56
З нами з: 30 серпня 2007, 10:44

Зустріч на святі виноробів в Erlach, 23 вересня

Повідомлення Tetyana »

Шановні члени Товариства, наші друзі та гості!
Пропонуємо план цьогорічної подорожі до виноробів Більського озера:

• 23 вересня ми зустрічаємося в Білі (Biel) на річковій пристані. О 9.45. кораблем вирушаємо до середньовічного містечка Erlach, куди прибудемо об 11 годині. Саме цього дня тут відбувається свято виноробів – можна відвідувати винні погреби, дивитись на роботу ремісників, відвідувати кав’ярні та багато іншого.
• З 13.15. ми обідаємо у ресторані Du Port (Heidenweg 2, 3235 Erlach ). Прохання кожному зарезервувати собі місце - Tel: 032 338 16 35 - Fax: 032 338 21 18, dora@duport-erlach.ch
• Після обіду за гарної погоди можна відправитися в годинну мандрівку на St.Petersinsel. На пристані треба бути об 15.40. Пароплавом ми відправляємось до містечка Ligerz. (Прибуття 15.50.)
• O 16.04. електричним потягом Vinifuni ми піднімемось до селища Prêles, де можна милуватися мальовничими краєвидами Більського озера та випити кави в ресторанчику La Buvette (Route de la Neuveville, 2515 Prêles).
• О 16.46. ми спускаємось електричним потягом знову до Ligerz і відпливаємо об 17.05. до Білю. Прибуття о 17.45.

Ціна такої подорожі складається з: дорога до Білю+корабель+електричний потяг Vinifuni. (Halbtaxabo та Juniorkarte дійсні.) Треба купувати комплексний квиток на потяг до Білю, корабель до Erlach, потяг Vinifuni. І зворотньо те саме. (Cкажімо, в моєму випадку – потяг Basel-Biel, корабель Biel-Erlach, Vinifuni Ligerz-Prêles- Ligerz та потяг Biel-Basel. Такий квиток коштує дещо дешевше, ніж коли купувати усе окремо.)
Запрошуйте, будь ласка, до цієї подорожі своїх чоловіків, жінок, знайомих, друзів.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Наше сімейство схильне приєднатися. От тільки, певно, без ресторану. Шкода час втрачати на нього. Тим більше, що там більш, ніж ймовірно, будуть якісь місцеві делікатеси та закуски, не кажучи вже про сосиски з грілю.
Таня, чи можна там буде побачити, як роблять вино? Чи то доступне буде? І взагалі - ти туди перший раз їдеш чи вже знайома з таким заходом?
Tetyana
Дозвіл L
Повідомлень: 56
З нами з: 30 серпня 2007, 10:44

Повідомлення Tetyana »

Світланко!
Ми були минулого року, але в іншому сусідньому містечку на такому святі. Як вино роблять не побачити. Вони виставляють вже готову продукцію. Для мене найприємніше було плисти пароплавчиком - там чарівні місця. Місцевих делікатесів повно. Ресторан не обов'язковий. Ще там буде костюмований парад. Тут можна почитити повнішу інформацію - http://www.dreiseenland.ch/d/veranstalt ... b=5&id=496
Я не жаль сама не буду, бо у мене концерт в Чехії, але може приїде мій чоловік.
Аватар користувача
Alicia
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 11 травня 2007, 09:45
Звідки: Zurich/Basel/Lwiw

Podorozh do Biel (feedaback)

Повідомлення Alicia »

pryvit

Mu descho modyfikuvaly programu Tetyanu (konzepzija ta rozrobka Sebastjan): projshlusja vynogradnoju stezhkoju, scho proponuje duzhe garnu panoramu (i vynograd), pereihalu na paroplavi z Liegerz na ostriv i dijshlu pishku do Erlach (5 km). Podorozh nasha vidbulasja na godunu-vdi piznische, nizh Tetyanoju zaplanovana. Otozh v Erlach shukalu mu ukrainziv, ale marno (!) oskilku Erlach misto hocha i malenke, ale v taki dni ljudej buvaje bagato... Garne vyno i pogoda! Kazhit de vu bulu i jak provelu chas? :)
Відповісти

Повернутись до “Святкування, посиденьки, дозвілля разом”