Services prowide

Куди вибратися, що побачити, що почути
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Services prowide

Повідомлення Oceanic »

Зображення

http://www.prowide.ch/

Можливо комусь пригодиться при організації приватних чи бізнесових поїздок. Перевірено власним досвідом - враження 100% позитивні!

:wink:
Аватар користувача
Sviz
Дозвіл L
Повідомлень: 54
З нами з: 22 червня 2007, 19:23

Повідомлення Sviz »

Це турфірма? Щось це таке незрозуміле дуже.
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

Sviz писав:Це турфірма? Щось це таке незрозуміле дуже.
Я б не назвав цю фірму туристичною, хоча туристичні подорожі вони, мабуть, теж могли б організувати, я так думаю. Вони надають різного виду послуги, такі як трансфер з точки А в точку Б, або вибрану вами машину з водієм чи без водія на визначений вами час, організація різного виду міроприємств, і тому подібне.
Більш повний перелік їхніх послуг можна побачити тут. За детальною/конкретною інформацією краще звертатись до них напряму.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Консьєрж-послуги так звані. Тобто все, що вам потрібно у країні, якщо самому ліньки шукати інфо чи просто бажаєте довірити одній канторі, оплативши один рахунок, з якої потім можна було б спитати за все, і до котрої можна звернутися 24 години на добу (коли ніяк з місцевими не порозумітися приміром). З такими послугами я стикалася в Україні, де якраз дуже доречно іноземцям когось такого при собі мати.
А тут робочим людям могло б таке знадобитися, коли купу всього потрібно організувати, а ні мови, ні знань куди податися, ні добрих місцевих знайомих для поради немає.
Відповісти

Повернутись до “Дозвілля та подорожі”