картинка

Все що стосується роботи форуму і його наповнення. Прямий зв'язок з адміністрацією
Аватар користувача
Роксік
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 10 лютого 2007, 17:56

картинка

Повідомлення Роксік »

Скажіть мені - як я можу загрузити картинку зліва?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Картинка називається аватар.
Значить так:
1. Зайди у "Профіль" (справа коло прапора вгорі).
2. В самому низу є "Налаштування Аватару"
3. Далі є три можливості:
- завантажити картинку з компютера (не більше 39 кб)
- вказати шлях картинки в інтернеті (лінк)
- вибрати з галереї (кнопка - показати галерею)
Аватар користувача
Роксік
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 10 лютого 2007, 17:56

Повідомлення Роксік »

Дякую, загрузила!!!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ЕВА!!! Вітаю з аватарою! :up:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:ЕВА!!! Вітаю з аватарою! :up:
Дякую :lol: :lol: :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Якось у відповідь можна вставити фото з комп"ютера. Як це робиться?
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Наталочка!

Я теж хотіла з компа загрузити фото. Не можна, питала у нашого адміна.
Ось відповідь нашаго адміна, скопіювала з іншої теми:
про фото - напевно на сайті фото маленькі були. Нічого такого ти зробити не могла. Тут подаєш лише посилання на фото. Не на сайт, а на фото. лінк повинен закінчуватися на .jpg або інший формат фото.
Можна так визначити: стаєш на фото, права кнопка мишки, відкриваєш Властивості і там є адреса url. Її копіюєш в IMG.
З компа загрузити фотку не можна. Її потрібно спершу на сайт якийсь розмістити і тоді за допомогою зсилки як звичайно.




Наталочко, тобі треба загрузити фото з твого компу в електронний альбом, наприклад на mail.ru, а потім, робиш як вище написано, клікає правою кнопкою мишки на фото в інтернеті, відкриваєш властивості, копіюєш адресу url, в тексті повідомлення на форумі вставляєш значок IMG , вставляєш адресу фото і потім закриваєш теги IMG.

Фото прямо з компа на цей сайт можна загрузити тільки в аватар.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ми зараз розглядаємо можливість розміщення фото якимось іншим легшим способом. Але то вимагає трошки часу і "посидіти".
Тому, наберіться терпіння і побажайте нам удачі. :lol:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Бажаємо Удачіііі......
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Любка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 06 березня 2007, 16:50
Звідки: Ukr.

Повідомлення Любка »

Не йде в мене аватура з галереї.
А зменшувати з компа не знаю як :ka:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Любка, можеш мені на мило прислати - я зменшу для тебе. А взагалі можна це зробити програмою Microsoft Office Picture Manager, що входить до набору МS office, або будь-якою програмою, що обробляє фото. Навіть MS Paint.

Галерею щойно на собі перевірила - :ka: мене загружає. Може перевірити чи крапочка поставилася точно під бажаною аватарою?

Можна мені також прислати - яку саму аватару хочеш з галереї і я спробую поставити для тебе.
Аватар користувача
Любка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 06 березня 2007, 16:50
Звідки: Ukr.

Повідомлення Любка »

Пішло. але я просто фото обрізала до потрібних розмірів.
А в галереї :
крапочку під картиною і
відіслать.
А картинки не було :cry:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Світлано, я теж пробувала вставити картинку з галереї, не получається.
Аватар користувача
Любка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 06 березня 2007, 16:50
Звідки: Ukr.

Повідомлення Любка »

tanyushka писав:Світлано, я теж пробувала вставити картинку з галереї, не получається.
Оце ж, а то я тут на всю Європу :oops: :oops: :oops:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Так, щойно я знову пробувала всі підряд аватари. Виявила я ось що - галерея D&D (що відразу відкривається) - дійсно не працює чогось (увечері зі спецом по цій частині подивимося).
Проте всі інші - без проблем.

Зі списку потрібно вибрати галерею і натиснути вперед. Повинно йти.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Як зменшувати фото програмою Paint (є при кожному віндоусі. Знаходиться - біля калькулятора)

Відкрити програму.
Завантажити фото у неї.
Вибрати меню Зображення (четверте меню зліва, а третє справа)
Вибрати в цьому меню Характеристики... (четверта позиція зверху, або третя знизу) або натиснути Ctrl+E
Відкриється віконечко.
У віконечку вибрати в Одиницях - Пікселі (третя зліва, перша справа).
У віконечках ширина і висота вписати по 100.
Все.

Для вірності - збережемо ще фото у форматі .jpg.
Після зміни характеристик фото йдемо в меню Файл, в ньому вибираємо Зберегти як...
Вибираємо місце, куди зберегти аватар, даємо назву. Під назвою задаєте тип файла: натиснувши на стрілочку "вниз" (біля кнопки Відмінити), вибираєте зі списка рядочок:
JPEG (*.JPG;*.JPEG;*.JPE;*.JFIF)
Далі - Зберегти.
Тепер аватар повинен завантажитися.
Аватар користувача
Оксанка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 35
З нами з: 29 червня 2007, 17:05
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Оксанка »

Svitlana писав:Ми зараз розглядаємо можливість розміщення фото якимось іншим легшим способом. Але то вимагає трошки часу і "посидіти".
Тому, наберіться терпіння і побажайте нам удачі. :lol:

Чесно кажучи, я не знаю чи читаю повідомлення із вашого старішого чи уже оновленого форума, десь я бачила про оновлення.

Але... Моє побажання - приєднуйтеся до Безкоштовні форуми від
це не реклама - наш форум Севама (Гутірка українських поетів) на такому форумі. За оформленням, я бачу, що і ваш дуже схожий.... Але на уа-форумс НЕМАЄ обмежень у розмірі. Там можна вставляти фото у пости. І, узагалі, дуже зручно. Оксанка Яблонська
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Оксанка писав:
Svitlana писав: Але... Моє побажання - приєднуйтеся до Безкоштовні форуми від
це не реклама - наш форум Севама (Гутірка українських поетів) на такому форумі. За оформленням, я бачу, що і ваш дуже схожий.... Але на уа-форумс НЕМАЄ обмежень у розмірі. Там можна вставляти фото у пости. І, узагалі, дуже зручно. Оксанка Яблонська
Оксанка дякую дуже!!!
Мене зацікавив ваш форум поетів, і Ваш вірш " Тюльпаном в тобі прорости" дуже вдалий!!!! Браво :2thumbs: :2thumbs:
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Оксанка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 35
З нами з: 29 червня 2007, 17:05
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Оксанка »

Olenka писав: Оксанка дякую дуже!!!
Мене зацікавив ваш форум поетів, і Ваш вірш " Тюльпаном в тобі прорости" дуже вдалий!!!! Браво :2thumbs: :2thumbs:
Дякую, Оленко !

Це так приємно, я вже тану.... :)

Я тут примчала до Вас із посиланням форуму - наш перший адмін казав, що активація робиться буквально за 5 хвилин.

Тут на форумах іде думка про об'єднання форумів українців у діаспорі. Так от, на форумі forum.uaforums Ви зможете це зробити надзвичайно просто і швидко - на першій сторінці поставити лінки із посиланнями на дружні форуми і їхні форуми залишаються збереженими, і у гості завжди можна забігти.

А ще ми учора зробили вільний форум серед реєстрованих. Вільний - тобто без реєстрації, то є дуже зручно, якщо хтось хоче залишити повідомлення із телефона чи із компа, скажем, на роботі, щоб сервер не заблокував.
Там можна заходити писати своє повідомлення, тему повідомлення і називатися якось.
Усе дуже просто, так само, як тут.
Тому заходьте до нас, не встидайтеся.
У мене, узагалі, побажання - давайте дружити форумами.

І ще, я учора пробіглася за тими адресами, що у вас тут є щодо українців у діаспорі. Мобільним форумом (таким, як Ваш) є форум українців у Скандинавії, у Польщі, у Іспанії, у Нідерландах і у Канаді.
Щодо Канади - там важко зареєструватися, якщо мейл не має у своїй адресі ukr
Доволі хитра штучка, я вам скажу. Воно навіть на gmail не реагує.

Удачі усім Вашим і нашим форумчанам :) і форучанкам ;)
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

Оксанка писав: Тут на форумах іде думка про об'єднання форумів українців у діаспорі. Так от, на форумі forum.uaforums Ви зможете це зробити надзвичайно просто і швидко - на першій сторінці поставити лінки із посиланнями на дружні форуми і їхні форуми залишаються збереженими, і у гості завжди можна забігти.
наша ідея все ще актуальна - зробити окрему сторінку для форумів українців за кордоном.

справа в тому, що я вже давно працюю в галузі онлайн-маркетингу. так ось, найбільша проблема укр. форумів за кордоном у тому, що українці їх просто не знаходять. за допомогою окремої сторінки і певних "прийомів" :-) це можна там змінити - але суто лінки на дружні сайти не допомагають, повірте, бо вже 6 років працюю на одну з найбільших в Німеччині інтернет-фірм, яка афільована з нім. телекомом (Deutsche Telekom), і знаю всю цю "підноготну"
Оксанка писав: А ще ми учора зробили вільний форум серед реєстрованих. Вільний - тобто без реєстрації, то є дуже зручно, якщо хтось хоче залишити повідомлення із телефона чи із компа, скажем, на роботі, щоб сервер не заблокував.
Там можна заходити писати своє повідомлення, тему повідомлення і називатися якось.
на вашому місці я був би обережним із цим - така опція дає можливість дуже легко виставляти спам на Форум (ми вже це бачили тут на Форуміу формі різних картинок із дівчатками, що мали у ротиках не дуже миловидні речі)... :oops:
Україно, вперед!
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Оксанка писав: .
У мене, узагалі, побажання - давайте дружити форумами.
Давайте! будемо дружити!
З задоволенням!!!
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Оксанка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 35
З нами з: 29 червня 2007, 17:05
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Оксанка »

Olenka писав:
Оксанка писав:У мене, узагалі, побажання - давайте дружити форумами.
Давайте! будемо дружити!
З задоволенням!!!
Доброго дня, поки у відпустці Мірко, наш Перший адмін форуму Севама (Гутірка українських поетів), я зробила сьогодні форум "Українці у світі", де у темі ПОЗНАЙОМИМОСЯ ? :) подала посилання (за українською абеткою) на мобільні форуми українців

Українці в Іспанії

Українці в Квебеку, Канада

Українці в Нідерландах

Молоді Українці в Польщі

Українці у Скандинавії

Українці в Швейцарії

Після відпустки придумаємо щось більш реальне і дієвіше :)
Щиро, Оксанка Яблонська
Аватар користувача
Оксанка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 35
З нами з: 29 червня 2007, 17:05
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Оксанка »

oleh_k писав:наша ідея все ще актуальна - зробити окрему сторінку для форумів українців за кордоном.

...найбільша проблема укр. форумів за кордоном у тому, що українці їх просто не знаходять. за допомогою окремої сторінки і певних "прийомів" :-) це можна там змінити - але суто лінки на дружні сайти не допомагають..,
Проблема усіх форумів і в Україні і за її межами - легка млявість українців. У нас це також спостерігається. Багато хто поза своїми клопотами не зважає уваги на клопоти інших. От і...
Але пройде спека... Спільнота зактивується, а ми їй у цьому допоможемо ;)
oleh_k писав:на вашому місці я був би обережним із цим - така опція дає можливість дуже легко виставляти спам на Форум (ми вже це бачили тут на Форуміу формі різних картинок із дівчатками, що мали у ротиках не дуже миловидні речі)... :oops:
Так, дякую за попередження. Мені трошки легше у тому плані, що по-перше, ми на uaforums.net, який відслідковує такий спам, по-друге, мій інтернет експлорер блокує невідомі сторінки (часто і зайво старається) і по-третє, у нас є група активістів - адміни-поети і поети-неадміни, які часто бувають на форумі і одразу ж відслідковують події.

У кожному профілі і на форумі ми повставляли функції "Надіслати мені повідомлення, коли прийде відповідь" - це доволі дієво.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Оксанка писав: Чесно кажучи, я не знаю чи читаю повідомлення із вашого старішого чи уже оновленого форума, десь я бачила про оновлення.

Але... Моє побажання - приєднуйтеся до Безкоштовні форуми від
це не реклама - наш форум Севама (Гутірка українських поетів) на такому форумі. За оформленням, я бачу, що і ваш дуже схожий.... Але на уа-форумс НЕМАЄ обмежень у розмірі. Там можна вставляти фото у пости. І, узагалі, дуже зручно.
Оксанка Яблонська
Для нас немає сенсу відкривати форум десь, оскільки маємо свій власний сервер і своє власне обслуговування. Наскільки я розумію УАфорумз пропонують саме це. Якби свого не було, то, безумовно, шукали б такі послуги.
А форуми наші схожі тому, що користуємося однією і тією ж безкоштовною програмою "phpBB" з тим же українським перекладом Сергія Новосада.
Чому у вас є можливість вставляти фото, а в нас поки що немає залежить від дописаних скриптів. Ваші хлопці вже до цього додумалися, а наші - ще ні. :D Було б дуже добре, якби хлопці ділилися своїми корисними "прибамбасами". Але наші, українські, на превеликий жаль, цього не роблять (на форумі підтримки phpBB), а іноземні потрібно перекладати і все одно підтасовувати під україномовну версію. У тому вся проблема.
А ще проблема у часі. Оскільки даний форум результат абсолютно благодійної діяльності, то і час на нього затрачається вільний від основної зайнятості та інших приватних прерогратив. Отож часу теж не вистачає на доопрацювання, покращення вже старих та пошук нових можливостей для цього спрощеного (можна сказати обмеженого) програманого забезпечення.
Аватар користувача
Оксанка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 35
З нами з: 29 червня 2007, 17:05
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Повідомлення Оксанка »

Svitlana писав:Чому у вас є можливість вставляти фото, а в нас поки що немає залежить від дописаних скриптів. Ваші хлопці вже до цього додумалися, а наші - ще ні. :D Було б дуже добре, якби хлопці ділилися своїми корисними "прибамбасами". Але наші, українські, на превеликий жаль, цього не роблять (на форумі підтримки phpBB), а іноземні потрібно перекладати і все одно підтасовувати під україномовну версію. У тому вся проблема.
Вітаю, Світланко :) Прибамбаси у хлопців можна якось запозичити, напевно :)
Над цим подумаємо. Я, особисто, ще тільки вчуся тих прибамбасів і скриптів :) Добре, що уже хоч термінологію цю розумію ;)
Svitlana писав:А ще проблема у часі. Оскільки даний форум результат абсолютно благодійної діяльності, то і час на нього затрачається вільний від основної зайнятості та інших приватних прерогратив. Отож часу теж не вистачає на доопрацювання, покращення вже старих та пошук нових можливостей для цього спрощеного (можна сказати обмеженого) програманого забезпечення.
Час.... Це така гарна рожева мрія :) Ми також на Севаму бігаємо у свій вільний час і займаємося нею виключно своїм коштом, себто часом :)
А те, що форуми схожі за зовнішнім виглядом є дуже зручно - одразу вникаю без вимучування у те, як і куди щось написати :)
З дружнім літнім привітом Зображення
Відповісти

Повернутись до “Адміністрація форуму”