Один мудрий спосіб карати перелюбників

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Один мудрий спосіб карати перелюбників

Повідомлення Svitlana »

В южном Судане, подавившись пластиковым пакетом, умерла коза по кличке Роза, насильно выданная "замуж" за местного жителя, пишет газета The Times.
В феврале прошлого года бывший хозяин козы застал мужчину по имени Чарльз Томбе за непристойным занятием с животным.

Злоумышленник предстал перед советом старейшин, которые заставили его выплатить хозяину "приданное", поскольку он использовал козу "как жену". Подобное решение вполне согласуется с консервативными традициями юга Судана, где застигнутый за прелюбодеянием мужчина должен взять потерпевшую в жены, чтобы защитить ее честь и честь ее семьи.

Томбе пытался оправдаться тем, что он согрешил, будучи сильно пьяным. Между тем, как утверждают местные жители, парочка с тех пор стала неразлучной.

Когда информация об этом случае попала в Интернет, она стала одной из самых читаемых и цитируемых историй года, пишет Lenta.ru.
http://gpu-ua.info/index.php?&id=161394&lang=ru

Цікаво чи іншим односельчанам відбило охоту таким займатися. І ще цікаво чи був би такий спосіб ефективним для запровадження в інших країнах? Хто що думає про збоченців?
Аватар користувача
Путін
Дозвіл B
Повідомлень: 163
З нами з: 22 березня 2007, 21:56
Звідки: з Кацапурії

Повідомлення Путін »

а що робити, коли жінка (справжня!) втекла?
я не за збоченців, просто за яке місце її назад приперти?
Я маю ворогів багато,
газожлоб я тут завзятий.
Не баньте мене, не вбивайте,
від тещі мене заховайте!
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

може не треба її назад приперати, а діями довести, що варто повернутись добровільно?
Аватар користувача
Inka
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 24 липня 2007, 22:02
Контактна інформація:

Повідомлення Inka »

1001011101101 писав:а що робити, коли жінка (справжня!) втекла?
я не за збоченців, просто за яке місце її назад приперти?
А було від чого втікати?
Бо якшо було то приперати її назад не треба...
А як не було...То знайди собі кращу!
Відповісти

Повернутись до “За життя”