В очікуванні дитини.

Заходи, розраховані в першу чергу для дітей та молоді
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

У мене сестра народжувала в Україні в вересні. Хотіли їй платну палату взяти. Ради ставлення і ради того, що до неї могли зайти провідати. Але платні всі були розібрані. Гадаю на них черги, оскільки дозволити собі це виявляється можуть багато. 500 гривень десь.
Але ставлення особливим до них не було. Ніхто особливо не заглядав і не скакав. Єдине, що в палаті "платники" були одні (решту - по двоє) і дійсно до них можна було заходити (здається лише по одному).
Павутиння по стінах. У моєї сестри в палаті перегоріла лампочка і її ніхто не міняв. Благо у них палата була перероблена з частини коридора і світло потрапляло через вікно з сусідньої палати та з вуличних ліхтарів. Поміняти самим було нереально - стелі десь 3,5 метри висотою певно.
Ще цікавий момент. Обезболення (не епідуралка) було оцінено для кожної індивідуально. Кому 100 грн, кому 20, а одній сказав - "а тобі я не давав". Хоча багато хто і був здивований вже самим фактом констатації, що у них таки було якесь обезболення.
Це я просто чужі враження передаю, тому судити про правдивість не можу. Але світла у палаті таки точно не було.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

А що таке епідуралка?

І що взагалі значить давав чи не давав обезболення? Наскільки я розумію обезболення робіть лікар-анестезіолог, а не акушер. І відповідальність за це обезболення несе анестезіолог, бо укол дається в хребет. Тоді взагалі ніяких перейм не відчувається.

А як є зараз в Україні я точно не знаю. Щось нікого не питала.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Епідуралка - це якраз обезболення в хребет. Але такого в звичайних пологових будинках не роблять. Кажуть, що то дуже небезпечно. Знаю, таке роблять у приватних лікарнях. Типу "Борис", "Медіком"...
А те обезболення, що роблять "всім" - це місцева анестезія, коли є розриви і потрібно накладати шви. То після пологів анестезіолог обходить палати і кожній виставляє "рахунок".
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Svitlana писав:
А те обезболення, що роблять "всім" - це місцева анестезія, коли є розриви і потрібно накладати шви.".
Колись мене це обезболення не взяло :cry:
По живому зашивали....
Аж до цих пір пам"ятаю
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

сянка писав:А що таке епідуралка?

І що взагалі значить давав чи не давав обезболення? Наскільки я розумію обезболення робіть лікар-анестезіолог, а не акушер. І відповідальність за це обезболення несе анестезіолог, бо укол дається в хребет. Тоді взагалі ніяких перейм не відчувається.
За обезболення відповідальність ніхто не несе! Ти підписуєш такий собі папірець, мовляв, якщо щось с тобою трапиться (укол в хребет - то дуже небезпечно) - твої проблеми. Щодо "ніяких перейм не відчувається" - неправда! Може якщо добре зроблять анестезію. Мені зробили не дуже, одну сторону відчувала, а іншу ні. І то обезболення було тільки для того, щоб трохи відпочити від болю. А самі роди проходили по повній, тобто весь біль я пережила (а думала не переживу :) ). А в сусідки по палаті від того наркозу взагалі віднялися ноги, а внизу вона все відчувала.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

Те місцеве, так зване, обезболення, яке роблять у наших лікарнях абсолютна дурниця. Мені теж таке робили. Воно мене абсолютно не взяло і зашивали мене по живому. Не знаю, за що там збирають наші лікарі гроші.
Щодо того чи є обезболення в хребет небезпечним - я не берусь сказати. Мій лікар казав що нічого в цьому страшного немає. Ніяких паперів - згоди на анестезію я не підписувала. Тому і зробила висновок, що відповідальність несе анестезіолог. Звичайно, що робити це повинен хороший спеціаліст, тоді все буде добре. Мені здається, що в Україні не дуже вміють робити такий укол, тому і страшать, що це небезпечно. Це так само коли страшать, що робити ультразвукову діагностику небезбечно. А насправді тут всі роблять по кілька разів під час вагітності і все нормально. Ніколи не забуду, як ходила будучи на 5-му місяці, на УЗД в Україні. Лікариця дуже спішила мені сказати, хоча я її не просила, хто має народитись. Сказала, що має бути хлопець. Де вона його там побачила я не знаю, але всі були шоковані, включаючи мене, коли народилась дівчинка. Тут мені стать дитини визначили на другому місяці вагітності.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

natalotschka писав: За обезболення відповідальність ніхто не несе! Ти підписуєш такий собі папірець, мовляв, якщо щось с тобою трапиться (укол в хребет - то дуже небезпечно) - твої проблеми. Щодо "ніяких перейм не відчувається" - неправда! Може якщо добре зроблять анестезію. Мені зробили не дуже, одну сторону відчувала, а іншу ні. І то обезболення було тільки для того, щоб трохи відпочити від болю. А самі роди проходили по повній, тобто весь біль я пережила (а думала не переживу :) ). А в сусідки по палаті від того наркозу взагалі віднялися ноги, а внизу вона все відчувала.
Мені теж давали підписувати подібний папірець на операцію, що якщо щось трапиться, то вони відповідальності не несуть. :? Я тоді дуже злякалась. Але мій чоловік сказав, що вони відповідальність несуть, ще й яку :!: А лікар пояснив, що цей папірець це тільки формальність, що коли купуєш таблетки в аптеці, то теж до кожної упаковки йде інформаційний лист, де описані всі побочні дії.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Та ну, підписувати щось про зняття чиєїсь відповідальності це не те саме, що в аптеці "інструкція" до ліків. Це формальність, коли все добре пройшло. А якби помилка з вини лікаря сталася? Пожартуємо: відрізав ліву ногу замість правої. Тоді вже той папірець не здаватиметься такою формальністю. Тоді вона стане якраз головним козирем у руках лікаря, щоб не нести відповідальність за свою халатність (ну або звичайну помилку, прикрий випадок).
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

А чи були якісь відомі випадки ускладнень після цієї анестезії? Чи дійсно це є так небезпечно? Бо ми розповідаємо свої власні відчуття (погані чи добрі), але як би там не було після цього уколу, з нами, Богу дякувати, нічого поганого не сталось і всі ми живі-здорові.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

У мене всього три подруги при народженні отримали цю епідуральну анестезію (2 в США і одна в Україні (у "Борис", здається)). Жодна не розказувала про якісь ускладнення.
Одна лише Наталочка мала не дуже приємні спогади про неї. Плюс у її сусідки-породіллі відняло ноги. Може це просто від місцевого анестезіолога таки залежить? Може, знаючи, свою "недосконалість" як фахівця у цьому виді анестезії він тому і брав розписку?
Ну і, відповідно, Сянка он теж нічого не підписувала і все пройшло добре.
Інші подруги про подібні розписки теж не згадували. Більше того в США це виглядає як стандартна практика і навіть про те, чи жінка цього хоче, питають чисто символічно. Я ще уточню при нагоді. В Україні ж потрібно наперед обговорювати пакет послуг, що зрозуміло.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Наталочко, а в тебе так слово в слово і стояло на цьому папарці, що вони відповідальості не несуть? У мене був текст десь на сторінок пять з можливими ускладненнями і все що може трапитись, і що я з цим ознайомлена і згодна на ОП, мій підпис. То після того як я прочитала цих пять сторінок кошмару, в мене скалалось таке враження, що вони не за що не відповідають. Але ж відповідальність вони несуть по закону.

А про епідуралку я теж нічого погано не чула. Тільки позитивне.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А-а-а! Тепер я зрозуміла подібність з "аптечним листком". Ти підписала, що "в здаром уме и светлой памяти" зрозуміла можливі ускланення і погоджуєшся на операцію. Ознайомлена, підпис.
Бачиш, тут таки не йшлося про те, що знімається відповідальність з лікаря.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Svitlana писав:А-а-а! Тепер я зрозуміла подібність з "аптечним листком". Ти підписала, що "в здаром уме и светлой памяти" зрозуміла можливі ускланення і погоджуєшся на операцію. Ознайомлена, підпис.
Бачиш, тут таки не йшлося про те, що знімається відповідальність з лікаря.
Там такі речі стояли на цьому папірці, що я його навіть до кінця не дочитала. :explodieren: Чоловік дочитував.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

О Боже! Оце підготування до операції. Психологічне. Зображення
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Досвід епідуральної анестезії. Ще один. Як видно з часу - її вистачає на 2 години приблизно.
Как из-под земли возникли две тетушки в масках и после дежурного бумаготворчества и подписи миллиона бумажек мне поставили в спину катетер и запустили эпидуральную анестезию. Это кайф! Лежишь себе, рожаешь, и ничегошеньки не чувствуешь. Времени 4:30. Светает. Зашел С.А. Посмотрел раскрытие, уже 5 см. Проколол пузырь. Сказал, что часиков в 9 родим. Сказал, что была очень трудная операция, ему нужно поспать хотя бы часик. Сказал, что зайдет в 6:00 и что он дал команду добавить мне анестезии, если потребуется.

5:00 лежу. Хорошо, анестезия действует, за окном рассвело. Полетели чайки. Представляете - чайки, в Москве, на Севастопольском. Может где-то рядом водоем какой-то, не знаю.

5:30 лежу. Анестезия кончилась! Ужас! Боль такая, что терпеть невозможно. Это даже уже не схватки! Прибежали добрые тети и вкололи еще. Опять кайф! За окном полетели ласточки! Вот думаю, надо же! Сначала чайки, потом - ласточки! Чудеса!

7:00 - я умираю. Где же мой С.А.!!! Пришел, слава Богу. Говорит уже видно макушку. Говорит, родим часов в 9. Добавили анестезии.

8:30 - опять умираю. Полились слезы. С.А. говорит, что раскрытие как было 5 см, так и осталось. Боль пронизывает позвоночник, бьет в бедра и концентрируется в животе. Только сердце моего малыша продолжает радостно биться на весь бокс.

9:00 - меня осматривает дежурный врач (без его разрешения нельзя оперировать). Я уже мало что соображаю. Анестезию добавлять больше нельзя. Одно понимаю, что это уже не схватки, а просто боль, расходятся кости. С.А. извиняющимся голосом спрашивает, согласна ли я на кесарево. Согласна ли я!!! Везите скорее!!! Бумаготворчество. Подпишите, что согласны. Согласна со всем. Подпишу, все что хотите, только везите быстрее.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

а чи шкідлива ця епідуральної анестезії для дитини? Якщо її багато робити не можна, то мабуть так. :sauer:
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

tanyushka писав:а чи шкідлива ця епідуральної анестезії ? :sauer:
Я б її не робила.
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Galo4ka
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 48
З нами з: 09 лютого 2007, 15:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: В очікуванні дитини.

Повідомлення Galo4ka »

Я родила в Україні ,ви напевно неповірите ,але всі 5 днів що я пробула в роддомі в нас в палаті небуло світла і воно падало тільки з коридору,правда на 5 чи 6 день прийшли міняти лампочку (яка висіла так високо що без драбини неможливо було поміняти ,(ну типу самим))і санітарка поставила до нас притензії "чому ми не жалілися скоріше". Ми були в шоці тому що приходили санітарки ,медсестри ,лікарі і всі бачили ,що в нас немає ні світла в палаті, ні води в умивальнику ,отакі бувають умови....А ставлення, то я вже б сказала від людини залежить не всі такі погані, але більшість.... :smile:
Зображення
Аватар користувача
Galo4ka
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 48
З нами з: 09 лютого 2007, 15:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: В очікуванні дитини.

Повідомлення Galo4ka »

Я родила без енестезії,але на другий раз навіть незнаю чи погодилась би на епідуральну ,там міліметр не туди вколять і можуть пошкодити якийсь нерв в спинному мозку,відсоток маленький але не виключений,вже ті роди не такі довгі ,життя довше.... :count:
Зображення
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: В очікуванні дитини.

Повідомлення сянка »

Родила з анестезією. Чудово. :good:
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: В очікуванні дитини.

Повідомлення slavusia »

Два рази мала анастезію, і без будь-яких ускладнень. Хоча було страшно, особливо другий раз, коли знала на що йду. Якби могла, народжувала би без анастезії :tak2: .
Два рази народжувала спочатку в лікарні (мала окрему кімнату і чоловік міг залишатися зі мною. У мене звичайна основна страховка.), а те що називають Wochenbett (7 днів) проводила у так званому Geburtshaus. Дуже сподобалося. Це не так безперсонально як в лікарні. У нас була своя кімната: там все для дитини і батьків. Є й музика і аромотерапія, і медичний догляд. Їжу приносять або в кімнату, або їси з іншими мамами/сім"ями в їдальні. Є бібліотека. Різні курси (як в"язати дитинку в рушник і т.д.) Ну, зовсім як в готелі. Всім раджу. 10 днів були під доглядом акушерки. Після виписки, вона приїжджала до нас додому. Це все безкоштовно.
Лариса Чуйко
Відрядження
Повідомлень: 12
З нами з: 03 червня 2012, 07:20

Re: В очікуванні дитини.

Повідомлення Лариса Чуйко »

Треба їсти фініки, якщо хочете завагітніти
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: В очікуванні дитини.

Повідомлення dima_ternopil »

Ага, а ще треба чоловіка!
І щоб той обов'язково їв сало з часником :)
Лариса Чуйко писав:Треба їсти фініки, якщо хочете завагітніти
Julie
Дозвіл L
Повідомлень: 55
З нами з: 03 лютого 2010, 13:55
Звідки: Vaud

Re: В очікуванні дитини.

Повідомлення Julie »

Точно і запивав все борщем :tak2: :grin: :grin:
Відповісти

Повернутись до “Школи і заходи для дітей та молоді”