ЮЩЕНКО І ЯНУКОВИЧ ДОМОВИЛИСЯ ПРО ВИБОРИ

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

дізнався про це по BBC і дуже здивувався - не очікував, що Янук так швидко здасться. він же прекрасно розуміє, що прем’єром йому вже більше не бути, Ющенко добре роздивився, що всілякі там компроміси і круглі столи із ним неможливі...

але чудеса трапляються - очевидно, вони просто побачили, що щоб вони не робили, позиції президента лише зміцнюються...
Україно, вперед!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Так а коли вибори?!! 24 червня?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://pravda.com.ua/news/2007/5/27/59457.htm

Ющенко і Янукович знову домовилися про дострокові вибои. :D
Тепер фігурує вже і дата - 30 вересня. Будемо сподіватися, що це остаточний план і мінятися вже не буде. (а все одно чогось не віриться)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Чого, ви народ, бойкотуєте тему про вибори? Обридло вже це маскі-шоу? Немає часу на таке? Чи просто немає слів?
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

я вже 4 рази за останні 2 роки сиділа у виборчій комісії.

задовбало!

а ще задовбало, що вони там чубляться, а людям все одно зле
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

:D
http://www.fraza.com.ua/analitics/16.03.07/35054.html

А ось ще один погляд на українську політику. Неймовірний. З "заключением" доктора медичних наук.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://www.pravda.com.ua/news/2007/6/2/59816.htm

Результати голосування пакету законів про дострокові вибори та короткий аналіз проголосованих законів. Досить цікаво. Коаліція до безтями вибивала спрощення голосування вдома. Цього і домоглася. Навіть довідки від лікаря не потрібно. Можна легко здогадатися чому.

Наявний 50% бар"єр явки на вибори. Отож доведеться таки підняти свою задницю і задницю того парня, щоб навіть не дати шансу для спекуляцій про недійсність дострокових виборів (при цьому перемогу пророкують помаранчевим).

Серед інших цікавинок - склад ЦВК. Узгоджено схему 8 членів від коаліції; 6 - пропрезидентських членів, але саме з них буде головуючий (В.Шаповал - представник Президента у Конституційному Суді).

Ну і далі ще багато цікавого про перетягування канату правосуддя, про складення депутатами повноважень і про піддання сумніву їх підписів, та про повернення Медведчука до Вищої ради юстиції, яка за постановою парламенту отримала право призначати суддів на адміністративні посади. Взагалі-то законодавчий орган є зовсім незалежною гілкою влади, так само як і судочинна. Але отак і виходить в Україні, що одна гілка вирішує щось для іншої, як вітер у тому напрямку повіє.

І начитавшись цього та ще багато чого іншого (як Цушко ще з березня готував силовиків до чогось незрозумілого, замовляючи озброєння та боєприпаси), спадає на думку лише одне - чи дотягне оце все у сьогоднішньому вигляді до 30 вересня? І все більше і більше здається, що ні. Може бути ще менше впевненості у виборах та завтрашньому дні, а може і взагалі громадянський бардак трапитися.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://novosti.dn.ua/details/46487/

Литвин переконаний, що адмінресурс активно використовуватиметься на виборах 30 вересня. Думаю, йому видніше. А точніше - він це вже проходив, його можна навіть компетентним назвати.
Зменшити обсяги фальсифікацій можна лише шляхом підвищення явки на вибори, гадає він.
Питання тільки в тому до якої міри застовосуватиметься адмінресурс. Якщо явка буде близька до 100%, а урни будуть спалюватися кислотою або підмінятися наперед видрукуваними фальшивками, то що дасть явка?
Дуже сподіваюся, що до такого не дійде.
І все ж, хотілося б, щоб ви, дорогі земляки, все ж просили своїх родичів в Україні перевіряти чи внесені ви у списки в Україні. З попереднього досвіду знаю, що мене включали щоразу, хоча я і офіційно була зареєстрована в українському консульстві і батьки щоразу перед виборами нагадували про це виборчій комісії. І все одно, крім останнього туру, я щоразу була у списках. І викреслювати мене теж не спішили, навіть після попередження вже у день виборів.
А ще голосування на дому, яке шантажем вибороли собі Регіонали.....
Проти цього лома, не видно щось ніякого прийома
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А мені вибори до душі таки припали. Навіть ланки давати не буду. І так цієї інформації повно. А УП як завжди дає купу аналітики.

З останнього що я прочитала і у своїй голові відклала:
Вибори можуть відбутися і тоді Регіоналам пророкують гучний провал, або вони можуть не відбутися і тоді Регіонали це зможуть назвати своїм тріумфом.
У першому випадку, якщо усі, хто відмовився від мандатів таки підтвердять це особисто і на їх місце не зможуть сісти люди Кінаха (що не дуже легко, хоч і ймовірно).
Мені тут особливо цікава деталь, що Мороз (і всі уособлені ним) хочуть особисто (не телефоном, не написанням заяв) почути від депутатів, що вони "відрікаються" мандата. Таке враження, що вони сподіваються на те, що в очі цього не зможе сказати ніхто. І не тому, що вони не писали заяв. А тому, що можливо десь-колись покористувалися якимось благами, отримали якусь винагороду, є просто друзями-товаришами і просто не повинні були б йти всупереч інтересам добрих знайомих, хоч і з іншого кута зали засідань. Якщо це буде письмово десь там, то можна буде потім купу історій придумати, мол, так карта лягла тоді, Санич, звиняй. А коли в очі - тут явно інша ситуація (біополе не те :lol: ). Таки цікаво буде побачити чи насправді опозиція є настільки прогнилою. І не в останню чергу сама Юля, що (знову) ніби-то не сама писала заяву.
У гіршому і другому випадку, (ідеологічно стійка) опозиція таки відмовиться від мандатів по три святих рази, Кінахоботи таки прийдуть на їх місце, парламент запрацює знову, але вже без опозиції. Тоді можна буде і імпічмент, і, взагалі, весь "беспредел" узаконити.

Хто на що ставить, панове?

Я - оптимістом була і залишаюся - за перший варіант. Ідеологічно стійка і принципова у своїх діях опозиція таки відмовиться від мандатів, Рада втратить чинність за усіма можливими і неможливими законами та постановами. Кінах вийде з гри, як кіборг, що ще не втратив людських добрих рис (фантастика, і все ж...). Вибори відбудуться і порадують нас появою (чудо дивнеє) якісно нової прогресивної політичної сили.
А по мінімуму - хай ті вибори просто відбудуться. :?
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”