Безпека

Інформація стосовно місцевої влади, законів, тощо
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Безпека

Повідомлення Stephan »

Що робити українцю/українці, якщо пограбували?
Що робити українцю/українці, якщо прилюдно принизили?
Що робити українцю/українці, якщо забули речі у громадському транспорті?
Що робити українцю/українці, якщо погрожує хто небудь?

Ці та інші питання є важливими.
Може є у кого досвід (розумію, що він гіркий)? Може знає хто сайти де є інформація по цим питанням.
Зрозуміло, що пропозиція звернутися до адвоката - не та пропозиція, яку я чекаю.
Також зрозуміло, що питання сімейних стосунків це не ця тема.
Якось буде!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Безпека

Повідомлення Svitlana »

Stephan писав:Що робити українцю/українці, якщо пограбували?
Що робити українцю/українці, якщо прилюдно принизили?
Що робити українцю/українці, якщо забули речі у громадському транспорті?
Що робити українцю/українці, якщо погрожує хто небудь?

Ці та інші питання є важливими.
Може є у кого досвід (розумію, що він гіркий)? Може знає хто сайти де є інформація по цим питанням.
Зрозуміло, що пропозиція звернутися до адвоката - не та пропозиція, яку я чекаю.
Також зрозуміло, що питання сімейних стосунків це не ця тема.
Нуууууу..... Гадаю, як і всім, потрібно звертатися до поліційного відділку. Ще, гадаю, варто мати страхування, як і всім іншим європейцям на всі випадки.
А чому, власне, така виділеність "українця/українки"? Невже це варто робити? Особливо у наведених для прикладу випадках.
Якщо погрожує хто-небудь, наприклад, через національну приналежність, тоді інша справа. Якщо пограбували, принизили через те, що українець - інша справа. Але навіть тоді звертання до поліції було б найдоцільнішим.
Ну і.... сюди можна звернутися, у товаристві земляків можна було б попросити допомоги. Моральної, можливої матеріальної, напевно, теж. :wink:

У мене досвід гіркий був, ой, був. Але не за кордоном, а в Україні, у рідному місті. Ні страховки, ні поліції. Одна міліція, що сказала мені - ось довідка, щоб не платити мито за отримання нового паспорта, але шукати злодія ніхто не буде. У нас роботи і так вистачає. :?
Відповісти

Повернутись до “Загальні питання швейцарських реалій”