Усім привіт!!! Не в тему, але що Ви знаєте про GREEN CARD?

Оголошення про роботу в розділі "Оголошення". Тут лише загальні запитання про можливості і документи
bandera
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 23 квітня 2007, 15:47

Усім привіт!!! Не в тему, але що Ви знаєте про GREEN CARD?

Повідомлення bandera »

Світланко привіт. Це той що Ігор, що турбував тебе по мейлу. ще раз вельми дякую.

Ох дорогі українці в країні чоколяди, годинників і банків.
Така проблема. Переміг я в лотереї "Грін Кард" дуже несподівано для себе. І постало питаня їхати чи не їхати в Штати. На все про все в смислі "подумати" маю ще дні 4. ХЕЕЕЕЕЛП!!!!

Поділіться дорогі українці досвідом на початку емігрантського життя. Це ситуація, коли приїзжаєш на голе місце. Вот ту ду, як в них говорять.
bandera
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 23 квітня 2007, 15:47

Повідомлення bandera »

До речі. Ще в тему. Мені 25 років і я програміст. Як з такими "оборванцями" в Швейцарії. Можливо знайти хоч приблизну роботу посеред Альп ( в Швейцарії)? Я напевно забагато тут питань задав.

Дякую за увагу.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

bandera писав:До речі. Ще в тему. Мені 25 років і я програміст. Як з такими "оборванцями" в Швейцарії. Можливо знайти хоч приблизну роботу посеред Альп ( в Швейцарії)? Я напевно забагато тут питань задав.

Дякую за увагу.
Думаю, США і Швейцарія - дуже різні країни. Роботу в Швейцарії можна знайти лише дуже кваліфікованим програмістам, бажано зі знанням німецької (відповідно французької або італійскької) мови. Сюди не можна приїхати "просто так", аналогів "грін кард" тут нема, а громадянство можна отримати не раніше, ніж через 12 років. Дозвіл на постійне проживання - у найоптимістичнішому випадку через 5 років (скоріше за все, не раніше ніж через 10 років).

До того ж Швейцарія все ще не-Шенген, і коли буде Шенгеном насправді не ясно. Може, що наприкінці 2008, а може ще пізніше. Оскільки країна маленька, а найбільші міста (Цюріх, Базель, Женева) і найбільш населені райони - неподалік від кордонів, необхідність отримання віз для подорожі "до сусідів" створює певний дискомфорт. Наявність дозвілу на перебування (тимчасового або постійного) від зобов"зання отримання віз не звільняє, на відміну від країн ЄС.

НМД, в Америці має бути простіше.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Привіт Ігоре!
Ну якщо ти ще і програміст, то і без ГрінКарти міг роботу знайти, гадаю.
Можу не погодитися з Віталом, бо знаю багато програмістів, що живуть тут роками (дуже вже довгими роками) і німецької ще досі не вивчили. Але потрібно бути хорошим спецом, звичайно. Англійська для ІТ-шника повинна бути другою рідною, само собою.
На чому ти спеціалізуєшся? Тут юнікс, лінукс дуже гарно вітаються.
Віндоус - менше. Але, як Вітал казав, висококваліфікованим потрібно бути все одно.
В Америці, здається, теж досить такої роботи.
А ти не можеш ГрінКарту взяти, а потім вже думати чи їхати?

Але по суті твого запитання - вот ту ду.
Гадаю, потрібно мати місце проживання на перший місяць доки не знайдеш житло. Це може бути готель, може бути і лавочка в скверику. :D Якщо знаєш мову - то вже легше буде, якщо "со словарем" то краще відмовитися від тої авантюри взагалі (і в будь-яку країну).
Я не розумію що тобі потрібно вирішувати? Отримання візи займає досить довгий час наскільки я чула (можу і помилятися). За той час - вчи мову, шукай роботу (дозволу тобі фірма робити вже не мусить - великий плюс), може позбираєш ще якихось загублених родичів чи новознайдених знайомих (аська, форуми). І тоді в тебе все вийде.
Ну це я так зі своєї дзвіниці розмірковую.
А з ГрінКартою та укр. паспортом до нас буде трохи складнувато. Американці у чергу на роботу йдуть у тій же третій категорії, що і наші: після швейцарців та європейців. Хоча - хто його знає, може, якщо сильно захотіти, то можна?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://www.travelroomers.com/

О! Я тут ще згадала. Є така штука - люди, щоб не тратити багато грошей обмінюються візитами. Тобто ти їдеш до когось і живеш на халяву (чи майже), а потім приймаєш тих людей у себе на таких самих умовах.
У твоєму випадку забезпеч людям можливість пожити у твоїй сім"ї чи знайомих. Не обов"язково, щоб співпадав час поїздок... ну, коротше, сам дивися і читай.

Таких сайтів є багато - добре порийся.
Востаннє редагувалось 24 квітня 2007, 11:55 користувачем Svitlana, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав:Привіт Ігоре!
Ну якщо ти ще і програміст, то і без ГрінКарти міг роботу знайти, гадаю.
Можу не погодитися з Віталом, бо знаю багато програмістів, що живуть тут роками (дуже вже довгими роками) і німецької ще досі не вивчили. Але потрібно бути хорошим спецом, звичайно. Англійська для ІТ-шника повинна бути другою рідною, само собою.
Я ж написав про німецьку, що її знати бажано, не в останню чергу для себе :) А бажано - все ж не обов"язково. Просто аргумент знання мови може бути додатковим у прийнятті рішення на користь кандидата. Або вища кваліфікація :)

До речі, ще один мінус "німецькомовної" Швейцарії (тобто більшості цієї країни) - величезна різниця між розмовними діалектами і офіційно-письмовою мовою.

А англійська, звісно, має бути вільна, як письмова, так і розмовна. А то тут на російськомовному форумі один кадр недавно розважав публіку заявами про те, що він вивчить англійську за місяць у Швейцарії (!) в мовному середовищі (!) :lachtot:

З рештою - повністю погоджуюся :)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

_vital_ писав: А то тут на російськомовному форумі один кадр недавно розважав публіку заявами про те, що він вивчить англійську за місяць у Швейцарії (!) в мовному середовищі (!) :lachtot:

З рештою - повністю погоджуюся :)

Пропустила я цей перл. :lachtot: Літав він напевно... Зображення
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Ось тут...

http://www.ruswiss.ch/club/index.php?s= ... t&p=484605

Але воно часу не варте... Соромно за таких "співгромадян"
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

Я працюю під Віндоус. І пишу на С++. Але в принципі берусь за Джаву ( в смислі вчити буду), також розробляю бази даних SQL.
Я працюю програмістом (скажімо так з математичним ухилом) у Львові, але в принципі зарплата бажає бути кращою.

По всьому іншому Світланко ти мене не зрозуміла. Грін Карту я вже маю, але я її робив через фірму-посередника ( за свої послуги сволочі хочуть 5000 у.о.) і ті вимагають після співбесіди відразу виїжджати в США.
Коли є Грін Карта, візи - не потрібно. Знайомих і родичів на жаль не маю в штатах. Тому і звертаюся сюди. ФОрум до речі українських американців - не робочий, мій акаунт навіть не зареєстрували.

П.С. а в Швейарії що американці теж працюють?
bandera
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 23 квітня 2007, 15:47

Повідомлення bandera »

соррі. Гість це я був. Дивно, я ж не виходив ніби з реєстрації.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Anonymous писав:Я працюю під Віндоус. І пишу на С++. Але в принципі берусь за Джаву ( в смислі вчити буду), також розробляю бази даних SQL.
Я працюю програмістом (скажімо так з математичним ухилом) у Львові, але в принципі зарплата бажає бути кращою.
Це дуже добре, що з математичним. А з мовою (англійською) як - порядок?

Спробуй тут пошукати:
http://www.telejob.ch
http://www.jobpilot.ch
http://www.monster.ch

Тут у Швейцарії багато програмістською та іншої роботи саме з "математичним" ухилом. Ще дуже розвинені всілякі LifeSciences, де поєднується біологія-медицина, IT, математика-статистика, сучасна електроніка, і багато чого.

Зарплати тут чи не найвищі в Європі, але й ціни теж дуже високі. Зате податкі низькі, тому тут працювати і отримувати місцеву зарплатню вигідно.

Для фахівця з вищою освітою мінімальна зарплата не менше 78,000 франків на рік. З урахуванням податків і т.ін. вийде близько 4000 баксів (5000 франків) чистими в руки. Звичайно, з цього ще житло (дуже дороге), медична страховка (теж дуже дорога), харчі, але й ще дещо залишиться :)
Anonymous писав: По всьому іншому Світланко ти мене не зрозуміла. Грін Карту я вже маю, але я її робив через фірму-посередника ( за свої послуги сволочі хочуть 5000 у.о.) і ті вимагають після співбесіди відразу виїжджати в США.
Коли є Грін Карта, візи - не потрібно. Знайомих і родичів на жаль не маю в штатах. Тому і звертаюся сюди. ФОрум до речі українських американців - не робочий, мій акаунт навіть не зареєстрували.

П.С. а в Швейарії що американці теж працюють?
Американців тут багато. Але, НМД, вони тут частіше не програмістами, а менеджерами в міжнародних компаніях, науковцями, і т.н.
bandera
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 23 квітня 2007, 15:47

Повідомлення bandera »

_vital_
дуже дякую. З англійською порядок.
А от з німецькою - ні бум-бум.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Німецьку вже тут можна вивчити. Не особливо зациклюйся на цьому. Головне, щоб тебе хтось на роботу взяв.
ти і в американських сайтах полазь. Віза у тебе вже є. Тому роботодавцям не потрібно буде і задницю піднімати - тільки приймати тебе на роботу. будеш на рівні з американцями.
Взагалі, якщо маєш ресурсів хоча б місяці 2-3 протриматися, то їдь. Не піде - вернешся. Купуй квиток зі зворотнім через 3-4 місяці (або відкритою датою), щоб повернутися можна було, як не піде тобі.

зараз я ще пошукаю хлопців-айтішників, що я знавала в Америці. Може тобі щось підкажуть
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

в німеччині є така штука як зелена карта.

на форумі укр студентів в німеччині спитай, там є програмісти напр pasoleg

http://forum.sus-n.org/

напиши мені, я тобі дам його координати, щоб для всіх не ставити, йому певно не сподобається 8)
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Снігурка писав:в німеччині є така штука як зелена карта.

на форумі укр студентів в німеччині спитай, там є програмісти напр pasoleg

http://forum.sus-n.org/

напиши мені, я тобі дам його координати, щоб для всіх не ставити, йому певно не сподобається 8)
Здається, німецька "зелена карта" була кілька років тому, і особливим успіхом не відзначилася. Чи є вона зараз?
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

її не відміняли
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А я щойно говорила з програмістом з Києва. Нікуди не хоче їхати. Каже, що "нас и здесь не плохо кормят". Знаю, що йому вже років 5 тому пропонували щось в Америці, але він не захотів. Про колегу свого згадав, каже - теж не хоче нікуди їхати. Правда у того вже сім"я.
Але молодим, як тобі, Ігоре, було б певно цікаво подивитися світу крім заробітку. Карта дасть тобі полегшення візового режиму у дуже багато країн це факт.
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

Ось російський (скоріше російськомовний) форум у Америці http://www.russianamerica.com/forum.php на скільки я розумію, форум живий, тому можна надіятись на відповіді. Тут же є об"яви "пропоную/шукаю роботу", для програмістів і ІТ-шників взагалі створили персональний підрозділ: http://www.russianamerica.com/JobProg.php3
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав:А я щойно говорила з програмістом з Києва. Нікуди не хоче їхати. Каже, що "нас и здесь не плохо кормят". Знаю, що йому вже років 5 тому пропонували щось в Америці, але він не захотів. Про колегу свого згадав, каже - теж не хоче нікуди їхати. Правда у того вже сім"я.
Але молодим, як тобі, Ігоре, було б певно цікаво подивитися світу крім заробітку. Карта дасть тобі полегшення візового режиму у дуже багато країн це факт.
В мене кілька друзів в Харкові, що вже нікуди не хочуть їхати. Деякі з них встигли побачити світу, інші - ні. Але все одно, у великому місті, особливо в Києві можна знайти програмістську роботу з пристойною зарплатою (більше 1000 баксів на місяць, що для України непогано). Звичайно, що не в Києві такі зарплати - це не рівень початківців, а Project/Team leader або начальник IT-відділу компанії.

Але є одне "але": дуже часто програмістська робота в Україні є рутинною і пов"язана з бухгалтерією, обліком товарів, та ін. Роботи з математичним ухилом, та ще й за нормальні гроші, майже немає :( Свого часу я теж думав стати вітчизняним програмістом, але з названої причини не став - завжди хотілося робити саме те, що мені подобається. Тому зараз в Україні роботи для себе не бачу. Та й програмістом як таким вже давно перестав бути :)
pasoleg
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 25 квітня 2007, 10:29
Звідки: Zymna Voda - Frankfurt

Повідомлення pasoleg »

Nu ja vzagali-to ne programist, a ekonomist, a tochnishe buhgalter.
Sprava v tomu sho v IT-industrii potribni ne tilky programisty.
Ja zajmausia actomatysacieu Controlling i Accounting, ja nichogo ne programuu.

Ale ne misci avtora, ja by jihav v shtaty i ne zadumuvavsia. Chy v Shvejcariu. Sprava c tomu, sho zavzhdy mozhna povernutysia. Ne spodobaetsia, ne vyjde - povertaeshsia. Jaksho na Ukraini nichogo ne trymae (divchyna, simja etc.), to jihaty. Odna umova: treba znaty anglijsku. Dobre znaty. Bez anglijskoi sho ty budesh robyty.

Sche odna porada: treba znajty robotu tam, kudy ty hochesh jihaty, she do togo koly ty tudy pryjihav. Treba she buduchy na Ukraini, maty robotu. Inakshe nema garantij, sho v shtatah vse bude ok. Treba tam jakos zhyty, shos jisty.

Moja porada jihaty. Ce takozh zalezhyt vid ludyny. Dehto lubyt domashnij zatyshok, sydity vdoma, vvecheri chaj pyty etc. Inshi (taki jak ja) lubliat podorozhi, prygody, extrim, piznavaty nove.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

pasoleg писав: Sche odna porada: treba znajty robotu tam, kudy ty hochesh jihaty, she do togo koly ty tudy pryjihav. Treba she buduchy na Ukraini, maty robotu. Inakshe nema garantij, sho v shtatah vse bude ok. Treba tam jakos zhyty, shos jisty.
До речі, до Швейцарії по-іншому і не потрапити, якщо не розглядати варіанти шлюбу чи навчання. Підставою для отримання дозволу на роботу та перебування є підписаний контракт на роботу. Звичайно, що підписанню контракту також багато чого передує. Але мої враження від порівняння німецької та швейцарської бюрократії однозначно на користь останньої - швіци думають швидше.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я теж згідна, що шукати роботу потрібно було ще того дня, коли отримав повідомлення про виграш (у даному випадку) і поки робилася віза - міг би щось і знайти. Але при наявності деяких коштів можна вже на місці шукати, розіславши 150 резюме ще з України.
bandera
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 23 квітня 2007, 15:47

Повідомлення bandera »

Svitlana
зараз як раз розсилаю. Я не думав, що все буде швидко так. В смислі що повідомлення прийде мені за місяць до співбесіди в посольстві.

_vital_

((Роботи з математичним ухилом, та ще й за нормальні гроші, майже немає Свого часу я теж думав стати вітчизняним програмістом, але з названої причини не став - завжди хотілося робити саме те, що мені подобається.))

так і я про те ж говорю.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

bandera писав:Svitlana
зараз як раз розсилаю. Я не думав, що все буде швидко так. В смислі що повідомлення прийде мені за місяць до співбесіди в посольстві.
Май на увазі, що якщо пройдеш до "другого туру" відбору (а на такі роботи завжди безліч претендентів), то дуже ймовірні поїздки на співбесіди. А до тієї ж Швейцарії перший раз потрапити навіть на короткий час дуже непросто. Можливо, штатівський резиденс перміт дає право в"їзду до Швейцарії без візи, але я не в курсі. Але якщо вирішиш не на користь штатів, то потрібно буде робити візи, а це багато мороки.
bandera писав: ((Роботи з математичним ухилом, та ще й за нормальні гроші, майже немає Свого часу я теж думав стати вітчизняним програмістом, але з названої причини не став - завжди хотілося робити саме те, що мені подобається.))

так і я про те ж говорю.
Хех... та отож
Востаннє редагувалось 25 квітня 2007, 16:04 користувачем _vital_, всього редагувалось 3 разів.
Відповісти

Повернутись до “Робота і підвищення кваліфікації. Загальна інформація”