Де знайомитись із швейцарцями

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.
Lenchik
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 11 лютого 2007, 15:20

Де знайомитись із швейцарцями

Повідомлення Lenchik »

Девочки, по каким сайтам знакомств вы знакомились со своими швейцарцами? Желательно, конечно, бесплатные. Но если платный какой хороший очень - то тоже можно. В первую очередь буду признательна за сайты, которые вы или ваши друзья опробовали и сочли хорошим. А то знаете, бывают такие, где мужики в основном девок для развлечения ищут. А понять сразу бывает трудно.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Re: Де знайомитись із швейцарцями

Повідомлення ewa »

Lenchik писав:Девочки, по каким сайтам знакомств вы знакомились со своими швейцарцами? Желательно, конечно, бесплатные. Но если платный какой хороший очень - то тоже можно. В первую очередь буду признательна за сайты, которые вы или ваши друзья опробовали и сочли хорошим. А то знаете, бывают такие, где мужики в основном девок для развлечения ищут. А понять сразу бывает трудно.

Девок для развлечения даже и не на сайтах ищут.
А понять не трудно...
2 -3 вопроса на засипку :roll:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Ленчик, сайт я тобі вже писала. Ще знаю багато інших, але вони мені не дуже сподобались.

А стосовно , що чоловіки для розваг шукають, то це може бути на любому сайті і ніхто від цього не застрахований. Ти це побачиш, коли він в перших листах почне твої еротичні фото просити , або свої слати.То шли зразу таких подалі. :forbidden: :warn:

А ще було б добре зробити студійні гарні фото для анкети (ні в якому разі не еротичні :callsign: , а в нормальній одежі). Фотограф краще знає, як повинно падати світло і т.п. І якість краща.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

tanyushka писав: А ще було б добре зробити студійні гарні фото для анкети (ні в якому разі не еротичні :callsign: , а в нормальній одежі). Фотограф краще знає, як повинно падати світло і т.п. І якість краща.
Моя думка така - краще фото робити власними силами, десь на природі "в непринужденной обстановке". Ти можеш зробити їх кучу, то думаю що для діла пару штук вибереш. Тому що деякі іноземці скептично відносяться до студійних фото (з особистого досвіду).
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Я робила студійні фото безкоштовно в Києві в одному шлюбному агенстві, вони мені ще й дискетку з фото дали. Фото робили в приміщенні, на вулиці і в парку, десь штук 100. Після цих фото мені хоч чоловіки нормальні почали писати. А то, пробачте, до того писали тільки якісь ідіоти і ізвращенці. :roll:

Саме ці фото, які я зробила в цьому агенстві, і зіграли важливу роль в моєму житті. Я була зареєстрована на сайті, де ми познайомились з моїм чоловіком, уже десь рік з старими фото, яка робила моя подруга ще фотоапаратом з плівками, не цифровим (це було приблизно 4 роки тому, цифрового фотоапарату тоді не в мене не в моїх знайомих не було). Чоловік мій теж був зареєстрований на цьому сайті. Але не звертав на мене на старих фото уваги. А коли я виставила нові фото через рік, то зразу і написав мені. То я його і зараз інколи в шутку питаю, де ти раніше був, що зразу не міг написати? :wink: А він відповідає, фото треба було якісні і гарні зразу виставляти.

Чоловік любить очима, як каже прислівя (а жінка ушами). Тому важливо справити гарне перше враження з фото.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ой, тут така тема цікава - якраз для мене. Колись давно я трохи співпрацювала з женихами, що приїздили на Україну знайомитися з дівчатами. Як Наталочка каже - студійних (зроблених в студії) вони не дуже полюбляли. Маю на увазі "нормальних". На студійно-еротичні (можна і окремо їх розділити) велися в основному трохи зі здвигом. Наприклад йому 50, а шукає дівчину до 30 і без дітей. Такі товариші, в основному, по 10 років їздять, ведуть активну переписку весь час, за день намічають по 5-10 зустрічей.... І, навіть після 10 років не знаю чи женяться. Бо далі я вже з ними не працювала. Просто запроси в них нереальні, а самі, як правило, жадібні.
А от нормальні ті студійні фото асоціюють зі скамерами (ті, що лише вигоду шукають).
Правда.... :roll: і Танюшка права. Фото повинні бути якісні. А професійний фотограф знає як зробити хороші фото. Хоча не факт, що лише у професійного треба фотографуватися.
У мене колись давно був друг, який якимось магічним чином суперові фото робив з дівчат (з мене також красуню на фото зробив :oops: Хоча я і була в зашурганому домашньому одязі і тапках). А подрузі - то взагалі - хоч на виставку посилай. Хоча сам просто любитель. Та це лише 2 приклади. А взагалі - що не фото, то гарне в нього виходило.

Ой, зовсім забула про тему. Я знаю хороший сайт http://www.match.com Платний, але як на мене - того вартий. Я там трошки висіла для розради. Шукала soulmate, а знайшла друзів. Коефіцієнт збоченців був дуже низьким. Правда...... там, кажуть, наших дівчат не реєструють (бояться скамерів), але скільки тої роботи іншу країну вибрати, бажано де побувала.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ще побачила щойно вище у списку сайт Swissfriend.ch. Я пробувала шукати там друзів (до цього форуму), але писали в основному чоловіки для стосунків, хоча я і вказала, що у мене є хлопець і я не шукаю романтичних пригод. Це нікого не зупиняло.
Ще додам, що швейцарців там дуже мало. В основному іноземці, що тут працюють, або щойно приїхали чи навчаються.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Ще побачила щойно вище у списку сайт Swissfriend.ch. Я пробувала шукати там друзів (до цього форуму), але писали в основному чоловіки для стосунків, хоча я і вказала, що у мене є хлопець і я не шукаю романтичних пригод. Це нікого не зупиняло.
Ще додам, що швейцарців там дуже мало. В основному іноземці, що тут працюють, або щойно приїхали чи навчаються.
Мені часто спадає на думку, що Швейцарія-
це (сплошний) ІТЕРНАЦІОНАЛ... :lol: :lol: :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

І не кажи! До мене тут подруга приїжджала. Ходимо по Цюріху, просить показати найтиповіших швейцарців. Може ці? По-англійськи говорять. Може ті? Французи. Може?... Ага, цих я і сама панімаю. А оті перед нами? Ммммм....Може, але подібні на японців. Коротше, я їй показала: пам"ятаєш, з нами на зупинці поїзда чекали хлопець і дівчина - ото були точно швейцарці. А на Бангоф там точно суцільний інтернаціонал. 8)
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

бояться скамерів[quote]

а що то за звірі, що їх бояться? :shock:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

так називають дівиць, що "на операцію мамі і похорон бабушки" або "на квиток, візу через фірму" гроші заробляють і зовсім не зацікавлені у стосунках.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Де знайомитись із швейцарцями

Повідомлення Svitlana »

Ясно, що з такою рекламою через оту агенцію "Анастасія" знайомитися не варто. Бо відповідний контингент чи то швейцарців, чи американців чи будь-якої національності, на кого розрахована ця реклама щасливим зможуть зробити лише себе. Та й то лише у часточці своїх стосунків з сусідами. :sceptical:
Вкладення
girlsforneighbours.jpg
girlsforneighbours.jpg (128.07 Кіб) Переглянуто 14333 разів
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Re: Де знайомитись із швейцарцями

Повідомлення Бриська »

Цікаво чи є серед шлюбних агенцій взагалі варті уваги в пошуку серйозного кавалера.
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Де знайомитись із швейцарцями

Повідомлення Svitlana »

Думаю, що це так само, як і в барі чи нічному клубі - ніхто не знає, де що кого чекає :unsure:
Nata0704
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 24 березня 2015, 14:06

Re: Де знайомитись із швейцарцями

Повідомлення Nata0704 »

Усім привіт.
Пропоную Вашій увазі книгу Наталії Кондратенко "10 шагов к удачному замужеству". Автор книги є психотерапевтом, живе та працює в Україні, знайша свого другого чоловіка на сайті знайомств.

Посилання: http://corp.delovoimir.kz/rbooks/zamujestvo.pdf

Бажаю усім приємного читання.

Особисто я зрозуміла, що в першу чергу треба полюбити себе (виявляється я себе не люблю), а потім уже шукати того єдиного. Якщо Ви можете запропонувати кілька вартих уваги книг, завдяки яким можна підвищити самооцінку, почати себе поважати, любити, киньте посилання.
Завчасно дякую.
Аватар користувача
Olena7
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 03 грудня 2019, 19:00

Re: Де знайомитись із швейцарцями

Повідомлення Olena7 »

Добрий день. Я тут новенька. Підкажіть, будь ласка (хто знає), на сайті http://www.swissflirt.ch не можна переписуватися з жодним учасником, якщо постійно (коли я хочу комусь відповісти) мені "вистрибує" ось таке:

Um eine Nachricht zu versenden, brauchst du eine Premium-Mitgliedschaft.
Jetzt Premium-Mitglied werden.

Заздалегідь дякую.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Де знайомитись із швейцарцями

Повідомлення Svitlana »

Це означає, що опція платна (вид Premium потрібен)
Ugeen
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 26 червня 2022, 05:49

дружба плюс

Повідомлення Ugeen »

Здравствуйте, приятно, что вы прочитали мое объявление, я 44-летний открытый и ухоженный швейцарский джентльмен.

Я ищу человека, с которым можно наслаждаться прекрасными моментами жизни. Повседневная жизнь достаточно трудна, почему бы не убежать от нее и просто отпустить себя. Я ищу не одноразовую встречу, а что-то долгосрочное. С порядочностью и уважением. Позвольте нам узнать друг друга получше. Я с нетерпением жду ваших строк.

финансовая поддержка при необходимости
Відповісти

Повернутись до “За життя”