Медичне страхування

Медичне страхування і все, що стосується системи охорони здоровʼя.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Медичне страхування

Повідомлення Svitlana »

Перебуває громадянин України як турист?
Якщо як турист, то він зможе собі тут купити туристичну страхівку на скільки хоче - там за день оплата. але вийде дуже дорого. Я десь чи чула чи бачила - 300 фр на місяць? Але не ловіть мене тут на слові.

Тому для туристів раджу купувати німецьку "туристичну" страхівку.

Обов'язкову страхівку таку, як тут платять резиденти оформити нерезидентам не можна - при підписанні договору просять копію дозволу на проживання.
Віктор
Відрядження
Повідомлень: 12
З нами з: 15 лютого 2010, 12:26

Re: Медичне страхування

Повідомлення Віктор »

Доброго дня!
Через тиждень їду до друга в Берн. Маю питання по медицині:
Я їду з другом. У нього проблеми з вухом і носом. Тому він паралельно хоче отримати консультацію в якій-небудь швейцарській клініці. Хтось може порадити гарну клініку отоларингології (лор) в Берні? І які у них ціни на консультацію?
Дякую!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Медичне страхування

Повідомлення Svitlana »

Я би не радила. Звичайна 15-хвилинна консультація в домашнього лікаря потягне приблизно на 70-150 фр. Залежно де і що за лікар. Спеціаліст може багато брати і записуватися наперед треба. Але одна консультація нічого особливо не дасть. Друг повинен надати всі свої історії хвороби і т.д. Лікар порахує ще і роботу для читання...

Я десь чула, що звичайне рутинне обстеження, котре в Україні коштує 1000 грн. тут коштує 5000 франків. Це так - для загального порівняння цін. Аналізи крові можуть від 100 і до 1000 франків потягнути. Звичайні, не якісь дуже особливі. Особливі, напевно ще більше.

Одним словом буде дуже дорого, але чи настільки краще - питання дуже сумнівне. Факт той, що швейцарці самі їдуть лікуватися в інші країни. 10% які вони повинні оплатити тут за послуги (90% оплачує страхова) виходять іноді (не завжди) дорожче, ніж повністю лікування за кордоном. :dizzy:

Можеш тут глянути http://www.hirslanden.ch/global/en/startseite.html
Написати їм і запитати за ціни. :seeya:
Аватар користувача
Shalena

Re: Медичне страхування

Повідомлення Shalena »

перечитала декілька тем по страхуванню. багато інформації про невдоволення страховими компаніями.

а чи може хтось порадити якісне медичне страхування, - щоб от заплатити гроші, і мати певність, що раптом що трапиться (від зубного болю до ДТП) - страхова компанія подбає про стан здоров'я?

Читати загальні тезиси на сайтах компанії - дуже хороша порада (дякую наперед), але мене цікавить саме реальний досвід. :oops:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Медичне страхування

Повідомлення Svitlana »

Медичну страхівку брати найдорожчу "приват" в одній з топ-компаній - не помилишся.
Автострахівку - "каско", тобто ту, де все включено.
Ну а зуби не страхує ніхто. Тобто є зубна страхівка, але чи вона того варта - не знаю. За зубами дешевше в Україну злітати (якість не те, що не гірша, але місцями набагато навіть краща).
nataliia2512
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 13 серпня 2017, 21:03

Re: Медичне страхування

Повідомлення nataliia2512 »

Всім доброго дня!) Консультую з питань страхування (також медичного і соціального) в Швейцарії, допомагаю зібрати пакет страхування, який буде підходити під Ваші потреби, а також з ідеальним балансом ціни і якості на швейцарському ринку. Я знаю, як важко в Швейцарії спочатку, коли я переїхала до Швейцарії мені оформили дуже дороге страхування, і я на своєму досвіді дізналася, як незнання ринку і системи роботи даних галузей в Швейцарії призводять до занадто великих витрат. :sad:
Щоб домовитися про зустріч, пишіть. Буду рада допомогти! :smile:
Аватар користувача
Shalena

Re: Медичне страхування

Повідомлення Shalena »

nataliia2512 писав:Всім доброго дня!) Консультую з питань страхування (також медичного і соціального) в Швейцарії, допомагаю зібрати пакет страхування, який буде підходити під Ваші потреби, а також з ідеальним балансом ціни і якості на швейцарському ринку. Я знаю, як важко в Швейцарії спочатку, коли я переїхала до Швейцарії мені оформили дуже дороге страхування, і я на своєму досвіді дізналася, як незнання ринку і системи роботи даних галузей в Швейцарії призводять до занадто великих витрат. :sad:
Щоб домовитися про зустріч, пишіть. Буду рада допомогти! :smile:
цікаво, чи користувався хтось з наших послугами цього консультанта? Чи може порадити когось перевіреного?
Хотілось би звернутись за допомогою до когось знаючого.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Медичне страхування

Повідомлення Svitlana »

nataliia2512 писав:Всім доброго дня!) Консультую з питань страхування (також медичного і соціального) в Швейцарії, допомагаю зібрати пакет страхування, який буде підходити під Ваші потреби, а також з ідеальним балансом ціни і якості на швейцарському ринку. Я знаю, як важко в Швейцарії спочатку, коли я переїхала до Швейцарії мені оформили дуже дороге страхування, і я на своєму досвіді дізналася, як незнання ринку і системи роботи даних галузей в Швейцарії призводять до занадто великих витрат. :sad:
Щоб домовитися про зустріч, пишіть. Буду рада допомогти! :smile:
Було би класно, якби ви тут нам також якісь поради давали. Такі загальні можливо, які безкоштовно могли би надати.
Дешева то таки також не завжди добре, бо може мало покривати та/або довго буде гроші повертати.
nataliia2512
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 13 серпня 2017, 21:03

Re: Медичне страхування

Повідомлення nataliia2512 »

Сама інформація і так є безкоштовною :smile: а так порадити фірму, яка б підходила до кожного, то не можливо. На ринку їх є дуже багато, і треба підбирати відштовхуючись від ваших потреб, для чого і потрібна зустріч.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Медичне страхування

Повідомлення Svitlana »

Shalena писав: цікаво, чи користувався хтось з наших послугами цього консультанта? Чи може порадити когось перевіреного?
Хотілось би звернутись за допомогою до когось знаючого.
Те, що я знаю - такі консультанти працюють безкоштовно для клієнтів, оскільки отримують гроші від страхових за кожного клієнта. Тут втрачати нема чого. Єдине, що ніколи не знаєш, на яку фірму чи фірми консультант працює. Тобто які дають більший процент за клієнта, відповідно, ті і будуть "найкращі".
Я колись зверталася раз до консультанта, але в результаті вибирали самі страхову, походили навіть на розмови у деякі. Є знайомий швейцарець, що консультує. Каже, що він незалежний від фірм, бо кожна йому заплатить і йому без різниці, кого обере клієнт. Але насправді не всі одинаково платять. На це він каже, що йому важливо, щоб люди знову до нього звернулися, а не щоб заробити один раз на клієнті. Тому не знаю. Думаю, перший раз можна і звернутися за порадою, як вбудешся, то через якийсь час (в кінці року, тобто до вересня-жовтня, якось так) можна страхівку і поміняти. Можна міняти навіть щороку, як є таке бажання.
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Медичне страхування

Повідомлення Tiny »

Хотіла спитати, а яке страхування хто робить для своїх родичів, які до вас приїздять? Світлана порадила мені в іншій темі три страхові компаніі, і з тих пір я користувалася https://www.allianz-assistance.at, і поки до нас гості приїздили на 2 тижні, все було добре, бо ціна була 29 євро. Але вже на поїздку за три тижні вони хочуть ціну більш, ніж в 2 рази вищу, тобто 63 євро! Це ж грабіж. До мене зараз батьки приїдуть на три тижні, і я повинна буду 126 євро за страховки заплатити. А по іншим посиланням ціни ще вищі. Тож я думаю, може є вигідніші страховки? Зараж же візи не потрібні, то, мабуть, необов'язково вже шукати страховки типу "на шенгенську візу", може, є якісь кращі варіанти? Буду вдячна за поради.
Аватар користувача
Shalena

Re: Медичне страхування

Повідомлення Shalena »

мені теж цікаво.
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Медичне страхування

Повідомлення Tiny »

Я згадала, что ми ще минулого разу знайшли для тритижнєвих подорожей трохи дешевшу страховку Schengen Low Cost від https://www.axa-schengen.com , 22 дні, наприклад, коштують 48 євро на одну людину. Але на два тижні вона не така вигідна, ніж австрійська Allianz, бо коштує 36 євро, а Allianz - 29 євро. Ттому треба порівнювати для кожної конкретної подорожі. Якщо хтось підкаже ще дешевшу, буду вдячна.
Аватар користувача
Shalena

Re: Медичне страхування

Повідомлення Shalena »

А чи не дешевше/краще застрахувати своїх українських гостей в українській страховій компанії?
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Медичне страхування

Повідомлення Tiny »

Shalena писав:А чи не дешевше/краще застрахувати своїх українських гостей в українській страховій компанії?
Дешевше буде, звичайно, а ось краще? Якось я сумніваюся, що страховки українських компаній котуются в Швейцарії краще, ніж страховки держав ЄС.

Я на своєму прикладі переконалася, як важливо мати гарну медичну страхїовку, коли мені знадобилося з донькою звернутися до лікарні на Тенеріфе. У всіх людей, що були зі мною в черзі, потребували внести задаток за лікування, в той час, як мені сказали, що моя швейцарська страховка у них повністю визнається і не потребує задатку, і я можу відразу проходити до лікаря.

Була б вдячна, якби хтось, хто звертався в Швейцарії до лікарів з українськими страховками, поділився своїми історіями.
Аватар користувача
Shalena

Re: Медичне страхування

Повідомлення Shalena »

ми все таки вирішили для подруги, яка прилетить через тиждень, взяти українську Інго (я була дуже ними задоволена, будучи клієнтом в Україні).
Але, сподіваюсь, що враження будуть відсутні, адже все буде гаразд))
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Медичне страхування

Повідомлення Svitlana »

Tiny писав:
Shalena писав:Була б вдячна, якби хтось, хто звертався в Швейцарії до лікарів з українськими страховками, поділився своїми історіями.
Не моя історія, а знайомої. Мама звернулася тут з чимось, тут потрібно було все оплатити на місці, а витребувати в Україні у страхової. Українська страхівка нічого не заплатила в результаті. Оцінили, що могла в Україну повернутися з цим і не повинна була звертатися. Це було щось типу нариву чи чиряка, щось з такого репертуару. Воно то так, але як знати на якій стадії нарив і чи не піде зараження крові. Наші ж і самі добре вдома лікуються, але коли йдуть, то, певно, стало страшно. Зрештою, можна так і пальця втратити на рівному місці. Страхівці так не здалося.
Моя зламала тут ребро. Сильно її тут також не лікували, бо ліку як такого від цього нема, окрім берегти себе. Але обстежили, дали знеболювальне, дали поради і нам не довелося нічого платити - німецькій страхівці все самі з лікарні пересилали. Нам лише копії надіслали. Думаю вищезгадана страхівка тим більше би не заплатила. Впала і болить в боці три дні - ще менш страшно звучить, ніж нарив. Зламане ребро ж лише на рентгені в лікарні виявилося.
Victor
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 10 вересня 2018, 20:28

Re: Медичне страхування

Повідомлення Victor »

Svitlana писав:
nataliia2512 писав:Всім доброго дня!) Консультую з питань страхування (також медичного і соціального) в Швейцарії, допомагаю зібрати пакет страхування, який буде підходити під Ваші потреби, а також з ідеальним балансом ціни і якості на швейцарському ринку. Я знаю, як важко в Швейцарії спочатку, коли я переїхала до Швейцарії мені оформили дуже дороге страхування, і я на своєму досвіді дізналася, як незнання ринку і системи роботи даних галузей в Швейцарії призводять до занадто великих витрат. :sad:
Щоб домовитися про зустріч, пишіть. Буду рада допомогти! :smile:
Було би класно, якби ви тут нам також якісь поради давали. Такі загальні можливо, які безкоштовно могли би надати.
Дешева то таки також не завжди добре, бо може мало покривати та/або довго буде гроші повертати.
Відповісти

Повернутись до “Медицина і страхування”