Шукаю роботу в Люцерні або краще в Емменбруке

Оголошення про пошук роботи та персоналу (назву теми починати з відповідного слова)
Аватар користувача
Kristina
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 18 листопада 2015, 19:41

Шукаю роботу в Люцерні або краще в Емменбруке

Повідомлення Kristina »

Шукаю роботу в Люцерні або краще в Емменбруке. За освітаю вчитель початкових класів. Розмовляю українсько, російсько, німецька рівень А2. Може в когось є друзі чи ви самі бачили оголошення, буду рада будь-якій допомозі.
olgakots
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 26 вересня 2016, 11:35

Re: Шукаю роботу в Люцерні або краще в Емменбруке

Повідомлення olgakots »

Працюю у фірмі Lagom International, що займається маркетинговими дослідженнями, в яких Ви можете взяти участь як ТАЄМНИЙ ПОКУПЦЕЦЬ :wink: тим самим підзаробити і цікаво провести час. Завдання таємного покупця полягає у тому, щоб відвідувати різноманітні магазини, автосервіси, ресторани ... і під виглядом пересічного клієнта оцінювати сервіс обслуговування, а опісля відповісти на декілька тестових запитань

За 1 візит Ви можете отримати від 20 до 100 євро, цікаво провести час і як бонус отримати знижки чи дисконті картки. Усі покупки, які таємний покупець по сценарію візиту залишає собі, оплачує компанія, а також, якщо Ви погодитесь зробити візити в декількох локаціях - то і всі витрати на дорогу. На 1 візит Ви потратите не більше 1 години свого часу.

Скоро розпочнеться проект в Швейцарії, в яких ми запрошуємо Вас взяти участь :)
Тому надіюсь на Вашу активність і майбітню співпрацю :handshake:

За детальнішою інформацією звертайтеся до мене, або ж можете завітати на наш сайт і можливо одразу зареєструватись там як таємний покупець http://lagomint.com

Буду надзвичайно рада співпраці!
Відповісти

Повернутись до “Робота ОГОЛОШЕННЯ”