Документи для гостьової візи з дитиною (в розлученні)

Все про документи стосово легального перебування у країні
Victoria
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 01 листопада 2015, 23:49

Документи для гостьової візи з дитиною (в розлученні)

Повідомлення Victoria »

Всім доброго дня. Можливо вже це не перша тема,але не можу знайти потрібну інформацію.

Мій хлопець запрошує мене в гості в Швейцарію.
У мене є малолітня дитина. Підкажіть ,будь ласка ,список документів для оформлення візи для мене та дитини (враховуючи,що я розлучена). Цікавлять всі нюанси.
Як виглядає і де реєструється запрошення від нього? Чи повинні там бути конкретні дати або можна вказати період? Запрошення пересилається поштою? Чи він може зробити його заздалегідь та привезти? (він буде в Україні до мого візиту)
Буду безмежно вдячна тим,хто відповість та проконсультує. Ще один нюанс -я підприємець,але справи не веду та доходів не маю,декларації подаю порожні ,бо прибутку не маю. Які довідки потрібні по доходах? Фінансові гарантії будуть від запрошуючої сторони. З чого починати?
Ще раз дякую.
Аватар користувача
Оляна

Re: Документи для гостьової візи з дитиною (в розлученні)

Повідомлення Оляна »

В розділі "Візи" є багато інформації і відповіді на ваші питання. Прочитайте спрочатку там і оцю тему
"Віза для приватної поїздки за запрошенням"
Там є все про запрошення.
Найновіший список докумнтів є на сайті посольства Швейцарії. Особистий список вам дадуть коли запишетеся на співбесіду в посольство.
Victoria
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 01 листопада 2015, 23:49

Re: Документи для гостьової візи з дитиною (в розлученні)

Повідомлення Victoria »

Оляна,спасибо
ruseffomo
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 05 січня 2019, 03:51
Контактна інформація:

Документи для гостьової візи з дитиною в розлученні

Повідомлення ruseffomo »

Підкажіть будь ласка, які документи треба мати при собі, коли я збираюся закордон? Маю дворічного сина, є матірю-одиначкою. Окрім закордонного паспорта та свідоцтва про народження дитини, чула що ще необхідно мати оригінал витягу,котрий підтверджує що дитина без батька або дозвіл батька на перетин кордону для дитини. Чи правда він необхідний?Які ще документи можуть вимагати на митницях?
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Документи для гостьової візи з дитиною (в розлученні)

Повідомлення Tiny »

Правда-правда. Якщо батько українець, то без дозволу вас не випустять.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”