Хто в Женеві - відгукнись!

Лише віртуальні знайомства та пошук друзів і однодумців (оголошення мають свій підрозділ)
Olenka_Bond
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 11 жовтня 2010, 22:20

Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення Olenka_Bond »

Привіт!
От приїхала на навчання до Женеви на рік. І захотілося знайти своїх :) Тож якщо є бажання, то пишіть, можливо зорганізуємо якісь зустрічі.
Оленка
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення dima_ternopil »

Мені теж цікаво хто ж відгукнеться, бо з багатьма людьми з франкомовної сторони вже давно не було контактів...
В основному в Лозані гуртувалися українці в минулому.
Olenka_Bond
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 11 жовтня 2010, 22:20

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення Olenka_Bond »

та я все ж сподіваюсь, що може хтось напише...))) але якщо щось в Лозані робитиметься, - то теж пишіть....)) в принципі недалеко...))
Julie
Дозвіл L
Повідомлень: 55
З нами з: 03 лютого 2010, 13:55
Звідки: Vaud

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення Julie »

я живу між Женевою та Лозанною, поки українців не зустрічала, багато росіян. Якщо будуть якісь ідеї з приводу зустрічей, обов"язково пишіть. :smile:
Аватар користувача
Леонід

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення Леонід »

Julie писав:я живу між Женевою та Лозанною, поки українців не зустрічала, багато росіян. Якщо будуть якісь ідеї з приводу зустрічей, обов"язково пишіть. :smile:
нас тут багато, насправді :52: ціла ГРОМАДА ! :verygood:

:seeya:
Julie
Дозвіл L
Повідомлень: 55
З нами з: 03 лютого 2010, 13:55
Звідки: Vaud

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення Julie »

так де та громада? :seeya: :dontknow: поки ще не бачила :smile:
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення сянка »

Шановна Юля!

Українці в Женеві і в Лозанні є, до того ж різного віку і різних інтересів.

Я вважаю, що не варто концентруватись лише на українцях якогось одного регіону, а активно брати участь у всіх заходах, які організовуються в тому чи іншому місці. Інформація про це завжди є на форумі, а також на сайті Українського товариства в Швайцарії. На кожному заході є люди зі всіх куточків Швейцарії. Останній такий захід відбувся нещодавно в Базелі, де були люди і з Женеви, і з Лозанни, і з Цюриха, і з Аарау. До речі, було багато таких же студентів як і Ви.

Зайдіть на сайт українського товариства в Швайцарії. Там також є контактна інформація. http://www.ukrainian-helvetica.ch
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення Svitlana »

Дуже розумію тих, хто шукає людей поблизу. Заходи десь далеко - це дуже добре. Але десь колись поспілкувавшись пару разів на рік на заходах (завжди, як правило, з іншими людьми) - не дають можливості тісніше потоваришувати ближче (сходити на каву після роботи, відсвяткувати День народження, допомогти з ремонтом чи переїздом та будь-що інше). Йдеться про відносини "свій до свого по своє", котрі таки відрізняються від місцевих. Але ж дружити з першим-ліпшим не будеш, просити першого-ліпшого про допомогу не будеш... Отож на локальних зустрічах таки можна роззнайомитися, десь про щось домовитися, придивитися один до одного... Та навіть якщо і не дружити тісно, то все одно таки розвиваються якісь дружні відносини і набагато приємніше провести час разом, приєднавшись в останній момент, без того, щоб виділяти спеціально день і точно розплановувати все довкола того дня (як того вимагають заходи в інших містах).

Ну і.... якщо заходи по всій країні, то комусь з Женеви таки дорогувато коштує постійно їздити. Ну а для студентів - тим більше.
Чесно, мені насправді дивно, що у вашій стороні досі ще не зорганізувалися на постійні зустрічі, як ми це робимо в Цюриху. Тут також ще не дуже часто збираємося (як того би хотілося людям), але, принаймні, в нас вже є збита групка десь чоловік з 20-ти, котра більш-менш приходить завжди. З них далеко не всі їздять в інші міста на заходи з дуже різних причин, з яких дві головні - гроші та діти. Але... до нас приїжджають з інших міст. Чому? Бо ми таки збираємося регулярно і таки є вже є певний збитий гурт.

У вас також там багато людей, але гурту як такого не видно. Юля дуже правильно підібрала слова - не видно. Бо кожен сам по собі десь живе, але не громадою.
Я знаю серед вас багатьох людей, котрі могли би організовувати такі зустрічі, навіть можете чергуватися.... Але чого не робите? Можу поділитися практичним досвідом як це робиться. Можу навіть допомогти з першою організацією (дистанційно) - це зовсім не складно.
Сподіваюся, що незабаром і у вас лід зрушиться з місця у даному напрямку. :yahoo:
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення сянка »

Ок. Я почула.
Аватар користувача
Оленка-зеленка

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення Оленка-зеленка »

Привіт!!!!я недавно приїхала в женеву на навчання.Поки що нікого незнаю.Підкажіть куди можна сходити повеселитися,бо нудьга скоро переросте в депресію :smile:
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення сянка »

Оленко, напиши мені в приват. Сконтактую з молодими женевцями.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення Svitlana »

Оленка-зеленка писав:Привіт!!!!я недавно приїхала в женеву на навчання.Поки що нікого незнаю.Підкажіть куди можна сходити повеселитися,бо нудьга скоро переросте в депресію :smile:
Оленко, привіт!!!

Пропоную випробувати такий рецепт:

1. Запримітити якесь кафе у центрі, бажано біля головного вокзалу.
2. Придумати дату і годину (бажано неділю - з досвіду).
3. На форумі написати оголошення з даними п. 1 та 2.
4. У зазначений час піти до кафе на каву з якимось маленьким значком на стіл (укр. прапорець чи просто роздрукуй лого форуму (можу надіслати саморобку)).
5. Після зустрічі - вистав фото!!! :wink:
Аватар користувача
stop

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення stop »

Тему вверх! Женева ще жива?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення Svitlana »

Приїжджай завтра до Фрібурга - Женева там буде!
Аватар користувача
Саша1985

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення Саша1985 »

Привіт усім! минулого тижня заїхав до Женеви, і видно надовго... (рік).
Буду радий знайомству.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення сянка »

До уваги українців Женеви!

21 жовтня планується невеличка зустріч в колі друзів в Женеві за горнятком кави в кафе Sturbucks (на другому поверсі).

Адреса: Rue du Mont-Blanc, 26. Точне місце розташування: http://maps.google.ch/maps?ie=UTF-8&hl=fr&tab=wl

Час зібрання: 19-00 і до закриття.

Приходьте- поспілкуємось!
enjoy
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 02 грудня 2011, 19:06

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення enjoy »

Всім привіт. Живу в Женеві вже пару місяців, проте на цей сайт зайшов перший раз. Дивлюсь, зустріч в жовтні я вже пропустив. Як щодо грудня? Є бажаючі зустрітись? Пишіть тут або на email: stadnyktaras@rambler.ru
Аватар користувача
VictoriaKr
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 22 травня 2013, 15:56

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення VictoriaKr »

Privit vsim, ya Victoriya. Bydy rada znayomstvy i zystrichi v Genevi, ya givy v Annemasse, France, 15 hvilin vid Genevi;)
Аватар користувача
Alen4ik

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення Alen4ik »

Privet! napiwu svoj email...ili mob..tel
anastasiya
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 26 серпня 2014, 19:33

Re: Хто в Женеві - відгукнись!

Повідомлення anastasiya »

Привіт! Як щодо невеличкої зустрічі у Женеві? чи є бажаючі? ))) :wink:
Відповісти

Повернутись до “Українська громада у Швейцарії”