Хто живе в кантоні Цюріх?

Лише віртуальні знайомства та пошук друзів і однодумців (оголошення мають свій підрозділ)
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Nadya »

Хто живе в кантоні Цюріх? Було б цікаао поспілкуатися. Так як я тут зовсім недавно , знайшла на сайті багато цікавого.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я, я, я! :hallo:

Вітаю на Цюріхщині! :grin:
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Повідомлення Nadya »

Дякую! :thumbs: Приємно почути земляків
І як вам тут живется? Бо я ще зовсім новачок :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Поки ще подобається. По трошку перестаю відчувати себе туристом. Але це ще тільки початок, здається.
Аватар користувача
Crazy Оленка

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Crazy Оленка »

Здоровенькі були! Я тут чула, що ви шукаєте когось з Кантону Цюріх? Так? Знаєте, ( я якось не зразу еперехожу на "ти" - тому що так культурніше :-) справа в тому, що кантон Цюріх достатньо великий, отож і я хочу з вами познайомитися і булоб гарно товарищувати - тому, що я живу в такому меленькому селі ELLG, це біля Вінтертуру - а ви де? Може я залишу своє мило тут і ми зможемо поспілкуватияся або телефон, щоб смснути один одному. Бажаю гарного дня. Crazy Оленка
whitefish@e-mail.ua та телефон 079 345 34 42 ***
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Svitlana »

Crazy Оленка писав:Здоровенькі були! Я тут чула, що ви шукаєте когось з Кантону Цюріх? Так? Знаєте, ( я якось не зразу еперехожу на "ти" - тому що так культурніше :-) справа в тому, що кантон Цюріх достатньо великий, отож і я хочу з вами познайомитися і булоб гарно товарищувати - тому, що я живу в такому меленькому селі ELLG, це біля Вінтертуру - а ви де? Може я залишу своє мило тут і ми зможемо поспілкуватияся або телефон, щоб смснути один одному. Бажаю гарного дня. Crazy Оленка
whitefish@e-mail.ua та телефон 079 345 34 42 ***
А приїжджайте (я також культурна :brovy: ) в неділю з нами на санчатах кататися - всі і познайомимося. Надя також буде (по секрету :smoke: Надя - також коло Вінтертуру).
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Nadya »

Здоровенькі були! Я тут чула, що ви шукаєте когось з Кантону Цюріх? Так? Знаєте, ( я якось не зразу еперехожу на "ти" - тому що так культурніше :-) справа в тому, що кантон Цюріх достатньо великий, отож і я хочу з вами познайомитися і булоб гарно товарищувати - тому, що я живу в такому меленькому селі ELLG, це біля Вінтертуру - а ви де? Може я залишу своє мило тут і ми зможемо поспілкуватияся або телефон, щоб смснути один одному. Бажаю гарного дня. Crazy Оленка
whitefish@e-mail.ua та телефон 079 345 34 42 ***
Crazy Оленка
Привіт привіт! Як Світлана вже сказала я теж живу біля Вінтертуру, а саме в маленькому селі Турбенталі ( Turbenthal) :smile:
Буду рада знайомству :handshake: Можем навіть в неділю зустрітися, якщо маєш бажання і час.
Життя - це не генеральна репетиція.
Oksanka
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 23 квітня 2012, 04:37

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Oksanka »

Nadya писав:Хто живе в кантоні Цюріх? Було б цікаао поспілкуатися. Так як я тут зовсім недавно , знайшла на сайті багато цікавого.

ja z 4olovikom perejizajy v zürich v veresni toz bydy vsim vda4na mij kontakt v skype: aksana.butyn :glad: :upside:
Lana79
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 29 липня 2012, 16:58

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Lana79 »

Dobruj vvechir vcim!
Ja perejixala v verecni z Hamburgy do Züruxy. Xotilocja b poznajomutucja z ykrajinzjamu. Mij E-mail: switlanat@web.de, skype: svitlana911. Chekaju.
Аватар користувача
Vikitoria

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Vikitoria »

Доброго дня всім!
Мабуть всі, хто заходить на цей сайт, мене розуміють :smile:
Так, хочеться знайти друзів :dreamer:
Зараз живу біля Winterthur cелище Phungen.
Якщо у вас виникне бажання поспілкуватися, то lendel_vika@mail.ru
Буду дуже рада кожному листу.

P.S. Завчасно дякую! :smile:
uky kozak
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 19 січня 2013, 20:28
Звідки: Велика Британія (GB) / Zurich (CH)

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення uky kozak »

Гей, гей вітаю всім! :handshake:
Я тиждень тому приїхав з Англії на контракт на 6 місяців. Мені другий раз тепер.Живу в Obierrieden. Хтось знає коли наступна Служба Божа буде в Цюріху?
Аватар користувача
Zürich Girl

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Zürich Girl »

Ja z züricha! Natasha_post@mail.ru
Natalia
Аватар користувача
patriot_ua
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 35
З нами з: 07 березня 2014, 18:55
Звідки: Цюріх

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення patriot_ua »

ZHdK: Привіт, будь-ласка, хтось навчається в Zürcher Hochschule der Künste?
:ps3: "Протилежне до любові є байдужість, а байдужість вбиває людські почуття." владика Богдан (Дзюрах)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Svitlana »

Я знаю когось, хто недавно там навчався. Та й ... серед музикантів є люди.
Ти на якому факультеті?
Nikita
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 14 квітня 2014, 23:09

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Nikita »

Вiтаю всiх. Буду вперше в Цюрiху та Люцернi c 25.04 по 28.04 з питань працевлаштування. Радий буду познайомитися. У кого буде можливiсть випити каву чи ще щось, зголошуйтесь. Пишить на скриньку limitprice@yahoo.com бо мiсцевого телефону поки не маю. До зустрiчi.
Nikita
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 14 квітня 2014, 23:09

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Nikita »

Вiтаю всiх. Приемно було побачити наш прапор просто приклеяному у вiкнi подiбного будинку в Цюрiху, де знаходитьться офiс Google. Дякую тим, хто вiдгукнувся на мiй попереднiй пост. Планую шукати житло в мiстi, або бiля нього в липнi, серпнi. Орiентир до 1500 CHF. Якщо хтось може щось реальне порадити пишiть limitprice@yahoo.com
Аватар користувача
alec zander

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення alec zander »

Доброго дня всім. Я 2 тижні як у Цюриху. Якщо хтось матиме можливість і бажання, радий буду зустрітися. Хотілося б трохи більше дізнатися про швейцарське життя взагалі та по де-яких питаннях окремо. Щиро вдячний всім, хто відгукнеться (і не відгукнеться також :-)) Я живу в Цюриху. alec_zander_ua@yahoo.com Олександр.
Аватар користувача
16Ton
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 21 серпня 2014, 14:50
Звідки: Київ ZH :)

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення 16Ton »

Доброго дня!
В Швейцарії, а безпосередньо, в кантоні Цюрих (селище Ветцикон) уже три роки. Але чомусь лише сьогодні знайшов цей форум.. Може, погано шукав :)
Пишіть, поспілкуємося, ми сім*єю (я, дружина, донька 4 р) тут..

Назар
Аватар користувача
alec zander

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення alec zander »

Я живу в Цюриху. Поки що сам. Радий буду зустрітися. Коли і де? :-)
evi
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 10 грудня 2014, 21:36

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення evi »

16Ton писав:Доброго дня!
В Швейцарії, а безпосередньо, в кантоні Цюрих (селище Ветцикон) уже три роки. Але чомусь лише сьогодні знайшов цей форум.. Може, погано шукав :)
Пишіть, поспілкуємося, ми сім*єю (я, дружина, донька 4 р) тут..

Назар
Hallo Nazar,

ja yge dawno givy v Schweizarii, v Sele ne podalioky ot Züriha, washa gena toge iz ukraini?

Evi
Аватар користувача
Schildi
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 01 березня 2015, 22:04
Звідки: Kanton Zürich
Контактна інформація:

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Schildi »

Теж хочу у цій темі відмітитись, живу в кантоні Цюріх, недалеко від Рапперсвіля. Раз на тиждень подорожуємо з подругою по різним вандервегам, в основному в кантоні Цюріх, але іноді і трохи далі вибираємось, залежить від погоди і настрою. Маршрути різні вибираємо, приблизно 10 км, в літку довше. Якщо є бажаючі подорожувати по рідному краю, приєднуйтесь, пишіть. :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Svitlana »

Пост Галі перенесено до відповідного підфоруму:

viewtopic.php?f=9&t=2598
Odessit
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 15 листопада 2014, 21:37
Звідки: ZH

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Odessit »

Привет Назар! Буду рад знакомству,здесь тоже с семьёй. Звони 0762136968 Артур
Аватар користувача
Юля

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення Юля »

Schildi писав:Теж хочу у цій темі відмітитись, живу в кантоні Цюріх, недалеко від Рапперсвіля. Раз на тиждень подорожуємо з подругою по різним вандервегам, в основному в кантоні Цюріх, але іноді і трохи далі вибираємось, залежить від погоди і настрою. Маршрути різні вибираємо, приблизно 10 км, в літку довше. Якщо є бажаючі подорожувати по рідному краю, приєднуйтесь, пишіть. :smile:
Вітаю!!! Я Юля. Нещодавно в Швейцарії. Шукаю новий друзів і особливо подруг! Обожнюю піші прогулянки і з радістю складу вам компанію! На цьому форумі вперше, не можу знайти ваш контакт. Тому залишаю свій імейл : astri222@mail.ru! Рада всім новим друзям і особливо подругам! Пишіть... Чекаю! ;)
Аватар користувача
patriot_ua
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 35
З нами з: 07 березня 2014, 18:55
Звідки: Цюріх

Re: Хто живе в кантоні Цюріх?

Повідомлення patriot_ua »

Юля писав:
Schildi писав:Теж хочу у цій темі відмітитись, живу в кантоні Цюріх, недалеко від Рапперсвіля. Раз на тиждень подорожуємо з подругою по різним вандервегам, в основному в кантоні Цюріх, але іноді і трохи далі вибираємось, залежить від погоди і настрою. Маршрути різні вибираємо, приблизно 10 км, в літку довше. Якщо є бажаючі подорожувати по рідному краю, приєднуйтесь, пишіть. :smile:
Вітаю!!! Я Юля. Нещодавно в Швейцарії. Шукаю новий друзів і особливо подруг! Обожнюю піші прогулянки і з радістю складу вам компанію! На цьому форумі вперше, не можу знайти ваш контакт. Тому залишаю свій імейл : astri222@mail.ru! Рада всім новим друзям і особливо подругам! Пишіть... Чекаю! ;)

хаха аж два рази згадано що особливо у пошуці "подруг"
... чоловіки небажані!! :lol3: :lol:
:ps3: "Протилежне до любові є байдужість, а байдужість вбиває людські почуття." владика Богдан (Дзюрах)
Відповісти

Повернутись до “Українська громада у Швейцарії”