Довіреність від батька. Терміново!!!!

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Довіреність від батька. Терміново!!!!

Повідомлення LSquirrel »

Добрий день!
Хочу підняти цю стару тему та запитати, чи нічого не змінилось з приводу довіреності від батька для дітей-іноземців. Тобто якщо в дитини є швейцарський паспорт і вона мандрує тільки з мамою (в якої український паспорт), чи будуть просити довіреність від швейцарського батька наші прикордонники при виїзді з України?
Дякую!
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: Довіреність від батька. Терміново!!!!

Повідомлення Ija »

привіт
я кілька разів їздила з дитиною в Ураїну та назад до Швейцаріі. жодних проблем не виникало. ніхто не питав про довіренність від батька . Тільки один раз спитав український пограничник : "А де ваш тато ?" я спокійно відповіла що в Швейцаріі і ми до нього їдемо. Більше питань не було. В мене укр. паспорт ., в дитини швейцарський. Малий в мій паспорт не вписаний, їздить завжди по своєму паспорту. Прізвище в нас одне.
:ps3: Бажаю вам гарної подорожі і без без будь_якого стресу через документи . :seeya:
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Довіреність від батька. Терміново!!!!

Повідомлення LSquirrel »

Дякую за обнадійливу відповідь! Щоправда, в мене різні прізвища з дитиною, але сподіваюсь, що це не буде проблемою...

Ija писав:привіт
я кілька разів їздила з дитиною в Ураїну та назад до Швейцаріі. жодних проблем не виникало. ніхто не питав про довіренність від батька . Тільки один раз спитав український пограничник : "А де ваш тато ?" я спокійно відповіла що в Швейцаріі і ми до нього їдемо. Більше питань не було. В мене укр. паспорт ., в дитини швейцарський. Малий в мій паспорт не вписаний, їздить завжди по своєму паспорту. Прізвище в нас одне.
:ps3: Бажаю вам гарної подорожі і без без будь_якого стресу через документи . :seeya:
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Re: Довіреність від батька. Терміново!!!!

Повідомлення Nadya »

Я була з дітьми цього літа на Україні, діти летіли зі швейцарськими паспортами, я з українським (+ бевілігунг), в нас теж різні прізвища, діти в паспорт не вписані, проблем не було. Щасливої дороги :smile:
Життя - це не генеральна репетиція.
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Довіреність від батька. Терміново!!!!

Повідомлення LSquirrel »

Дякую за відповідь та за побажання!!!

Nadya писав:Я була з дітьми цього літа на Україні, діти летіли зі швейцарськими паспортами, я з українським (+ бевілігунг), в нас теж різні прізвища, діти в паспорт не вписані, проблем не було. Щасливої дороги :smile:
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”