Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Школи, вузи, курси, наука, все довкола освітньої галузі. Курси водіїв - в темі про странспорт, фахові курси та підтвердження дипломів - тема про роботу.
Аватар користувача
Петро

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення Петро »

Прикольні ви дівчата....та й розмова ваша цікава.Я з Португаліі.познайомимось?
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення natalotschka »

Петро писав:Прикольні ви дівчата....та й розмова ваша цікава.Я з Португаліі.познайомимось?
Ви хочете познайомитися з ціллю поглибленого вивчення німецької мови?
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення Снігурка »

пора відкривати онлайн шпрахкурс :bravo: :grin:
Аватар користувача
OksanaDentist
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 07 серпня 2010, 21:02
Звідки: Ternopil-Zurich

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення OksanaDentist »

Привіт усім!
Я нова учасниця на цьому сайті.
Цікавить питання вибору школи в Цюріху для вивчення німецької мови. Англійською розмовляю вільно, а от з Deutch -проблеми. Нульовий рівень.
Чекаю поради.Дякую. :-)
Аватар користувача
OksanaDentist
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 07 серпня 2010, 21:02
Звідки: Ternopil-Zurich

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення OksanaDentist »

Цікавилась також школою Бенедикт, але як вони сказали, групових занять (Російська-Німецька) не проводять, тільки індивідуальні. А один урок коштує 90 франків. Не знаю наскільки ці уроки хороші , тому вагаюсь.... А що це за школа Migro?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення Svitlana »

Слухай, а нащо тобі заняття рос.-німецька?
На заняттях з нім. буває таке, що усі в группі можуть один з одним спілкуватися лише вивчивши німецьку. І, повір, так вивчення мови піде найшвидше. Тобто німецьку ти будеш вчити німецькою.
Вдома будь-яким словником можеш користуватися, а на заняттях тобі будуть пояснювати ручками-ніжками і малювати у критичних випадках. Це перші уроки так можуть проходити.
А потім ти вивчаєш і відразу використовуєш ці знання для того, щоб вчити ще більше.
Аватар користувача
OksanaDentist
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 07 серпня 2010, 21:02
Звідки: Ternopil-Zurich

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення OksanaDentist »

Я вже й сама думаю навіщо. Мабуть ти права,я про це навіть і не подумала.....Дякую за пораду.

Я зараз поки на Україні ,знайшла сайт www.livemocha.com ,вчу слова і речення. Така жорстка ця німецька мова. :smile: В школі я вчила англійську і французьку,а тепер доводиться вивчати ще одну мову. Так щось туго йде.... :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення Svitlana »

Якщо ти плануєш працювати у Швейцарії в майбутньому, то усі свої мови вивчені потім як знайдеш. :wink:
Глянь у цьому розділі ще в інші подібні теми - там було досить лінків для вивчення німецької. Займайся по всіх ресурсах. Не силуй себе, якщо не лізе щось в голову, а просто переключайся на інший ресурс.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення Снігурка »

вчити мову дуже допомагає німецькомовне хоббі. знаю з власного досвіду.

я ходжу вже 12тий рік в танцшколу :glad:
Аватар користувача
OksanaDentist
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 07 серпня 2010, 21:02
Звідки: Ternopil-Zurich

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення OksanaDentist »

Як буду уже в Швейцарії постійно, обов'язково запишусь, тільки мені більше йога подобається :glad2:
Аватар користувача
OksanaDentist
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 07 серпня 2010, 21:02
Звідки: Ternopil-Zurich

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення OksanaDentist »

Дякую,Світлана, стараюсь будь-які джерела використовувати :smile:
Бачу дуже багато схожих з англійською слів,просто по іншому вимовляються :smile: А так хочеться по іншому їх прочитати! :no:
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення one »

Вчити німецьку німецькою - мабуть теж непогано, але моя порада, вчити одну іноземну мову іншою. Я коли проходив курси німецької та французької, завжди намагався всі правила, фрази і слова для себе записувати/запам'ятовувати англійською. На мою думку, досить непогано працювало. Всі ці три мови з романо-германської групи тож між собою перетинаються процентів на 30%. Ну вимова - то інша справа, тут аналогії рідко допомагають, але граматика дуже схожа. Англійська, звичайно ж, найлегша з цих трьох, але знаючи її, а також українську, опанувати німецьку та французьку значно простіше, бо вони (німецька та французька), за складністи, знаходяться десь посередині між англійською та українською.
Аватар користувача
OksanaDentist
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 07 серпня 2010, 21:02
Звідки: Ternopil-Zurich

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення OksanaDentist »

А я інколи в youtube заходжу, і слухаю німецьку на анлійській мові (Basic German ).
Вони там кажуть : "The secret to learning German is to find a way to fall in love with it. " :smile:
І як це мені в неї закохатись? :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення Svitlana »

one писав:Вчити німецьку німецькою - мабуть теж непогано, але моя порада, вчити одну іноземну мову іншою. Я коли проходив курси німецької та французької, завжди намагався всі правила, фрази і слова для себе записувати/запам'ятовувати англійською. На мою думку, досить непогано працювало. Всі ці три мови з романо-германської групи тож між собою перетинаються процентів на 30%. Ну вимова - то інша справа, тут аналогії рідко допомагають, але граматика дуже схожа. Англійська, звичайно ж, найлегша з цих трьох, але знаючи її, а також українську, опанувати німецьку та французьку значно простіше, бо вони (німецька та французька), за складністи, знаходяться десь посередині між англійською та українською.
Така методика також існує. Особливо популярною вона є серед поліглотів. Ну щоб даремно часу не витрачати, вивчаючи по одній мові.
Ще вона добра тим, що можна одразу перекладацькі навички з різних мов тренувати.
Особливо добра вона у випадках, коли мови споріднені.

Але вона не добра тим, що займає більше часу. Бо розбиратися потрібно одразу в двох мовах. Спробувати однозначно варто, але як не йде - то лишитися того ровера.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Штудіювання німецької (обмін досвідом)

Повідомлення Svitlana »

Тут непогані уроки - чітко все і зрозуміло

http://hosgeldi.com/de/index.php?r=lesson-1
Відповісти

Повернутись до “Освіта, діти”