Святкування Великодня

Неформальні зустрічі, спортивні події, відпочинок на природі
Лагода
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 04 травня 2013, 14:10

Святкування Великодня

Повідомлення Лагода »

Привіт усім. Хто не має компанії на Великодень, пропонуємо відсвяткувати разом. Ми - це українська родина Тетяна і Сергій. Хто був на мітингах, значить бачились. Можна і в нас. Можна на природі. Дзвоніть076 651 90 89.
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Святкування Великодня

Повідомлення Виктория »

Лагода, я вам лист на емайл відправила. Є українці, які ще не визначилися, де святкувати Великдень будуть :verygood:
Аватар користувача
Оксана

Re: Святкування Великодня

Повідомлення Оксана »

20 квітня в Лозанні буде святкове богослужіння з посвяченням пасок і після того спільний обід і дозвілля. Гляньте в гілку, де є розклад богослужінь в Лозанні.
Аватар користувача
Олександр & Ліна

Re: Святкування Великодня

Повідомлення Олександр & Ліна »

Привіт! Ми з дружиною та донькою проживаєми в Берні, відносно недавно, тож з громадою ще не встигли познайомитись.
На Великдень плануємо трохи покататись по Швейцарії, тож були б раді з кимось зустрітись.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Святкування Великодня

Повідомлення Svitlana »

Я вчора почула, що таке спільне святкування відбудеться коло Цюриха в одному ресторанчику після 14.00. Ресторан зачиниться о другій і після того можна буде посидіти зі своїми пасочками та ковбасами і усім своїм. Місце, якщо я не плутаю - Fehraltorf (коло Цюриха).
Як тільки буде детальніша інформація - виставлю тут.
Info
Site Admin
Повідомлень: 543
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Святкування Великодня

Повідомлення Info »

Sunday 20.04.14 15:00

2 days from now · 18°C / 7°C Partly Cloudy

Kempttalstrasse 65,Fehraltorf 8320

Invited by Yaroslava Grimm All Switzerland

Друзья, давайте соберемся вместе! От каждого какое-то блюдо и напитки с собой. Посидим душевно, в промежутке между демонстрациями) Кому далеко - разместим на ночевку - в тесноте, да не в обиде! При хорошей погоде - пойдем на озеро. Приходите сами и приглашайте друзей!

https://www.facebook.com/events/233976736799395/
Відповісти

Повернутись до “Святкування, посиденьки, дозвілля разом”