Допомога армії

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Допомога армії

Повідомлення Darynka »

Добрий вечір всім.
Як ви знаєте, ситуація у нашій армії дуже непроста. Зараз мобілізували всіх та надіслали на кордони. В моїй рідній Харківській області також присутні військові.
Матеріальний стан у них незадовільний- не вистачає багатьох речей. Група волонтерів збирає кошти та купує необхідні матеріали для військових частин. Пропоную збирати кошти та передавати напряму волонтерам. В свою чергу волонтери обіцяють надавати чеки та фото придбаних матеріалів.
Якщо дійсно щось почнеться то ці люди перші приймуть на себе удар, бо на самому кордоні.
Я згодна взяти на себе збір та централізовано відправляти переказами.
Хто хоче допомогти нашій армії пишіть у приват дам реквізити. Якщо є якісь питання то також можу відповісти.
contra spem spero
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Допомога армії

Повідомлення Darynka »

Друзі, розміщую способи допомоги нашій армії на кордоні у Харківській області. Перша партія допомоги вже потрапила до солдат завдяки пані Олі та нашому незамінному перевізнику пану Назарію.
1. Передати гроші волонтерами які особисто цим займаються та передають на баланс частин. Вони реагують на актуальні проблеми. Гроші можна передати через мене. 10 та 16 квітня будуть їхати до України перевірені люди, через яких і буду передавати. Можете написати мені в приват за номером рахунку. Планую також бути на корцерті завтра.
2. Можна збирати речі. Волонтери кажуть що найнагальніше зараз- спальники та каремати. Якщо щось інше хочете передавати, то пишіть мені. Я спитаю у волонтерів чи це актуально, бо за пересилання в Україну через перевізника треба платити і не хотілося б просто так викидати гроші.
3. Можна написати листа солдатам для підняття бойового духу. Або електронного або від руки. Від руки звичайно індивідуальніше. Електронні надсилайте на створену для цього адресу letter2army@gmail.com Якщо у вас є діти то можна малюнок для солдат наприклад. Можете надіслати мені поштою або передати на концерті завтра.

Актуальні потреби- http://help-army.org.ua/needs-of-the-army/
contra spem spero
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”