Собираемся переезжать в Швеицарию

Все про документи стосово легального перебування у країні
Mila007
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 20 червня 2012, 22:55

Собираемся переезжать в Швеицарию

Повідомлення Mila007 »

Собираемся переезжать в Швеицарию на постоянное место жительства , муж немец а я украинка и у меня нет еще унбефристет, хотя я в Германии уже 6 лет живу. Какие мне нужны документы или что вообще нужно для переезда в Шваиц, или нужно срочно отдать паспорт на постоянную визу для Германии, мне визу всегда продлевали в июле, именно тогда когда мне нужно было ехать на Украину, поэтому всегда просила продлевать по быстрому а на постоянную, нужно где то месяц, да и не нужна она мне была особо а сеичас думаю, мож. идти и делать, так как Швеицария страна сама по себе, закнов их я не знаю. Если кто то в курсе, подскажите битте. Заранее спасибо.
Mila007
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 20 червня 2012, 22:55

Re: Собираемся переезжать в Швеицарию

Повідомлення Mila007 »

Может я не правильно сформулировала мои вопрос но еще раз, знает ли кто небудь, какие нужны мне документы для переезда в Швеицарию, я замужем за немцем и в Германии живу 6 лет, гражданство Украинское , у меня еще нет постояннои визы но могу сделать в любои момент, если нужно а нужно ли и еще у нас ребенок 4 года, как обстоят дела с садиками в городке Херизау или Госсау . Всем кого не затруднит ответить , спасибо.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Собираемся переезжать в Швеицарию

Повідомлення Darynka »

Дозвіл на проживання в Німеччині не має нічого спільного з переїздом у
Швейцарію. Коли ви "випишитеся" з Німеччини то він більше не буде діяти. Жодного відношення до Швейцарії німецький дозвіл не має. ВИ з німецьким дозволом просто сюди легально можете вїхати і тут стати на облік. Теоретично можуть наполягти на тому щоб ви отримали швейцарську візу у посольстві в Німеччині але в мене ніякої візи не вимагали просто вїхала з німецьким дозволом який скоро закінчувався.
В мене теж був тимчасовий дозвіл у Німеччині. Я знялася з обліку з Німеччини і приїхала в Швейцарію і тут стала на облік. З документів лише свідоцтво про шлюб паспорт та договір на оренду квартири вимагали і все.
Пс а за 6 років можна було і громадянство отримати. :puh: щкода що пропустили таку можливість. Так скоро у вас її більше не буде (тут як мін 12 років треба прожити і то невідомо чи дадуть. Для того щоб дали треба працювати та бути дуже інтегрованим).
Успіхів у вашому переїзді.
contra spem spero
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Собираемся переезжать в Швеицарию

Повідомлення Darynka »

А забула додати. Мій чоловік вже жив в Швейцарії. Якщо ви з чоловіком вперше туди переселяєтеся то треба договір на роботу та ще якісь документи від чоловіка. А від вас як від члена сімї мінімум тільки свідотство про одруження і ще якийсь мінімальний набір документів. Спочатку його заявку розглянуть ну а потім вашу як члена родини.
contra spem spero
Mila007
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 20 червня 2012, 22:55

Re: Собираемся переезжать в Швеицарию

Повідомлення Mila007 »

Спасиба Darynka за ответ, у меня еще вот такои вопрос ,срок получения гражданства влияет в каком кантоне живешь или условия длай всех одинаковые
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Собираемся переезжать в Швеицарию

Повідомлення Darynka »

Нема за що. :-) Ні всюди 12 років наскільки мені відомо. Лише якщо чоловік швейцарець то коротше термін, але якщо двоє іноземців то 12 років.
Теоретично можна вже раніше попросити але чи дадуть то питання. А постійний дозвіл після 6 років. До того тимчасовий.
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Собираемся переезжать в Швеицарию

Повідомлення Svitlana »

Стоп, Міла все ще може запросити німецьке громадянство, незалежно від того де вона зі своїм німецьким чоловіком живе. Для отримання громадянства потрібно лише довести той факт, що ти з тим самим громадянином разом усі потрібні роки проживали (залежно від країни проживання) + виконати інші вимоги, якщо вони є (мова, іспит з краєзнавства тощо). Просто якщо переїдете, то подавати на громадянство тоді будете в Консульстві Німеччини у Швейцарії. Процедура взагалі-то така сама буде, як і в Німеччині. Таке право дружини усіх національностей мають (як правило). Навіть ті, хто жодного дня у країні чоловіка не жили.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Собираемся переезжать в Швеицарию

Повідомлення Darynka »

Теоретично може практично не дуже. В законі про громадянство Німеччини написано що подання громадянства за за кордону можливе лише як виключення з правил у певних випадках. Зокрема якщо це сприяє культурним, економічним або спортивним інтересам Німеччини. Або з гуманітарних міркувань. Памятаю випадок як в Україні в дівчини померла мама та її відправили в інтернат для сиріт. В н=Німеччині в неї були якісь близькі родичі і вони її знайшли. Їй в посольстві в КИєві дали паспорт дали пеерд тим як вона в Німеччину поїхала. Для таких випадків то й разроховано.
Коли я отримувала в посольстві Німеччини візу для навчання свого то спитала у жінки про подання на громадянство в німецькому посольстві. Сказала що за її роки роботи в посольстві таких випадків не було. Так що сподіватися нема на що.
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Собираемся переезжать в Швеицарию

Повідомлення Svitlana »

Darynka писав: Коли я отримувала в посольстві Німеччини візу для навчання свого то спитала у жінки про подання на громадянство в німецькому посольстві. Сказала що за її роки роботи в посольстві таких випадків не було. Так що сподіватися нема на що.
В якому посольстві? В Україні? Можу собі уявити. Тому що напевно мало німців живе в Україні (дружини котрих подають на громадянство).
Питання не в тому чи в певному посольстві були такі випадки, а в тому чи таку процедуру можна розпочати через посольство (за місцем проживання).
Якщо в Німеччині такого не можна - я буду дуже здивована, чесно кажучи. Тому що для інших західно-європейських країн - це абсолютно нормальна процедура.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Собираемся переезжать в Швеицарию

Повідомлення Darynka »

Я в посольстві Німеччини в Берні питала звичайно. Не дурна ж. І жінка відповіла що за її роки роботі в представництвах Німеччини таких випадків не було.
Розпочати то можна але як я вже написала це дозволяється лише як виключення з правил. Треба довести що отримання вами громадянства з за кордону матиме для Німеччини культурний економічний чи спортивний інтерес. Лише факт одруження та проживання з громадянином німеччини не являється достатньою підставою для надання громадянства якщо людина проживає поза межами Німеччини. :seeya:
contra spem spero
Аватар користувача
Ludmilla

Re: Собираемся переезжать в Швеицарию

Повідомлення Ludmilla »

Спасибо всем за ответы, у меня за год, очень изменилась ситуация. Я получила бесконечную визу в Германии и самое главное и плохое, наша дочка пережила операцию по удалению рака в голове, ей 5 лет и в прошлом году, как раз после того как я задйвала здесь вопрос , у неё обнаружили рак в голове, мы сейчас живём на две страёны, муж уже год в Швейцарии а мы с дочкой в Германии, так как у нас тут страховка и всё такое. сейчас ищем ходы и выходы как нам переехать в Швейцарию к нашему папе. С страховкой вроде уже всё ясно а как мне теперь быть? если я выписываюсь с Германии, теряю ли я там вид на жительство и можно ли мне одноврименно быть приписанной и в Германии и в Швейцарии. Спасибо всем кто ответит.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Собираемся переезжать в Швеицарию

Повідомлення Darynka »

Ні прописаними бути в двох країнах не можна. В мене просили папір що я виписалася з Німеччини. Так дозвіл німецький ви втратите якщо вибудете з Німенччини. В швейцаріх новий дозвіл та все по новому. Просіть зараз ромадянства тоді буде легше. Прочитайте закон або проконсультуйтеся з відповадним держорганом і спитайте чи відповадаєте ви вимогам.
Дочці вашій здоровя і видужання.
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Собираемся переезжать в Швеицарию

Повідомлення Svitlana »

Даринка вам добре відповіла - краще громадянство було б запросити. Але... Дізнайтеся просто про умови користування "постійним" у Німеччині. Теоретично є такі правила, як дозвіл покинути країну з певних причин терміном Х.

Я за Німеччину не знаю, але якщо тут в когось С, то можна виїхати з країни терміном до 2х років, якщо, наприклад, є контракт на роботу. У вашому випадку, мабуть, це буде контракт на роботу чоловіка. Постійний дозвіл у цьому випадку просто призупинять. Це у свою чергу в нас впливає на "кількість років безперервного проживання". Попитайте чи щось таке є в Німеччині. Кількість безперервних років вам і так не потрібна.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”