Провокації у Києві: міліція підкидає вибухівку

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Провокації у Києві: міліція підкидає вибухівку

Повідомлення _vital_ »

Люди, скільки ще це все триватиме? Невже ця влада так нічому і не навчилася? А може, вони так впевнені у собі, тому що розраховують на страх і свою безкарність?

Що ви думаєте з цього приводу?

http://pravda.com.ua/news/2007/3/21/56055.htm
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

У мене асоціації з вибухами у Москві, що стали причиною другої чеченської війни. А якщо ще взяти до уваги зв"язок одних замовників з іншими, то стає просто страшно.

Луценко таки добре на мозолі наступає ще й досі, коли вже до таких методів вдаються. Хоча до нього я дуже скептично ставилася на початку, проте, видно, хлопець розумний. За ці роки я почала його навіть поважати.

У нього вдома також влаштували обшук. Адвоката не пустили.
http://pravda.com.ua/news/2007/3/20/56035.htm
Та й ще одну акцію провели:
http://pravda.com.ua/news/2007/3/21/56044.htm

Я просто от думаю - чи недостатньо повноважень у Президента (лише закони ветувати) чи просто не всі методи і способи використовуються? Дуже вже багато розчарувань за останній рік. Яник просто бушує не на жарт.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Re: Провокації у Києві: міліція підкидає вибухівку

Повідомлення ewa »

_vital_ писав:Люди, скільки ще це все триватиме? Невже ця влада так нічому і не навчилася? А може, вони так впевнені у собі, тому що розраховують на страх і свою безкарність?

Що ви думаєте з цього приводу?
Янек сердиться........
Хтось голосуючи на виборах , думав що він Професссор? :roll:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Та ні. Яник в дишло б"є як сердиться. А тут щось серйозніше мало статися (або було заплановано). Може у переддень "ніби-то виборів" стараються?

Як гадаєте, відбудуться дострокові вибори чи ні? Хтось читав десь чи подав таки Яник подання 2 березня і що з ним сталося?



ЗІ: Новости 5го канала. Интервью у Юрия Луценко...
Журналист:
- А это правда, что вы посещали собрания гомосексуалистов?..
- Правда... Но видит Б-г, я не хотел идти в это Правительство...
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Т
ЗІ: Новости 5го канала. Интервью у Юрия Луценко...
Журналист:
- А это правда, что вы посещали собрания гомосексуалистов?..
- Правда... Но видит Б-г, я не хотел идти в это Правительство...
Це що анекдот??? :lol: :lol: :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав: Як гадаєте, відбудуться дострокові вибори чи ні? Хтось читав десь чи подав таки Яник подання 2 березня і що з ним сталося?
.
Я й забула, що вибори намічаються!!!
Треба їхать за правдивою інфо. в Київ, бо в інтернеті як напишуть.....
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Включила 5 канал ????????
Новини без звуку і музика( ну просто "лебединое озеро")
Кияни!!! Напишіть, що там сталось????
Прочитала в титрах слова Ющенка:
"Кримінальна справа проти Луценка- політизована."
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

У Львові розпочали збір підписів на підтримку Луценка

21.03.2007 20:13
У Львові розпочали збір підписів на підтримку Луценка
У Львові представники громадянського руху “Народна самооборона” розпочали збір підписів на підтримку Юрія Луценка.
Люди, які поставили свої автографи - упевнені, що Луценка переслідують за політичні переконання. Від завтра львівські активісти обіцяють безстрокове пікетування обласної прокуратури. А у Вінниці – обласну прокуратуру пікетували вже сьогодні - представники міських осередків Нашої України, Народного руху, та Народної самооборони. Вони вимагали відставки Генпрокурора України, поновлення розслідування справ проти посадовців, ініційованих Луценком - та закриття справи проти лідера Самооборони.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

ewa писав:Включила 5 канал ????????
Новини без звуку і музика( ну просто "лебединое озеро")
."
Мені здається, що і у Києві глушать 5 канал (якшо я помиляюсь, закидайте мене шапками)
З виступу Григорія Омельченка, я зрозуміла, що Луценко розкрив кримінальну справу росіян Салова і Курочкіна. Останній фінансував Януковича і Вітренко на виборах.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

В Києві і Вінниці - пікети на підтримку Луценка
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Про ЛУценка - то був анекдот, звичайно.
А ось 5-й працює. https://www.jumptv.com/en/channel/tv5/?ref=5tv.com.ua

Тільки тобі потрібно було вибрати "з-за кордону". Якщо відкриваєш НАЖИВО, то тоді не працює, а під заголовком написано пояснення і куди тиснути. Верхній лінк повинен працювати.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав: НАЖИВО, то тоді не працює, а під заголовком написано пояснення і куди тиснути. Верхній лінк повинен працювати.
Ну пробачте вже мене, не ту кнопочку нажала.... :roll:
Але в Луценка таки дуже перевернули......
навіть в документації вибухівку шукали.
Ні стида ні розуму нема в них....
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Цей безпрєдєл лякає самими формами - нагло, відкрито, цинічно, беззаконно.
Хоча саме таке і ввижалося тоді, у 2004, коли Яник майже став президентом. Зараз це все просто підтверджується.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Провокації у Києві

Повідомлення _vital_ »

Як плануються провокації

http://maidan.org.ua/static/news/2007/1175156991.html

Партія регіонів і Союз молоді регіонів України організують у Києві з 29 по 3 квітня Форум національного єднання, передає Обком з посиланням на Уніан.

Захід буде проводитися щодня з 8 до 22 години із встановленням стендів відповідного змісту, звукової апаратури, із проведенням діалогів із громадськістю представників партії тощо.

Ці заходи будуть проходити за участю представників Партії регіонів на Майдані Незалежності, Європейської і Михайлівській площах. На участь в акції заявлено близько 250 тис. осіб.

За участю представників Союзу молоді регіонів України відбудуться заходи на Контрактовій площі, Софійській площі, а також у парку Шевченка й у Маріїнському парку. Тут планується участь близько 200 тис. осіб.

http://www.obkom.net.ua/news/2007-03-29/1050.shtml
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Надзвичайно цікаво також прочитати обговорення даної статті у форумі. Чим більше відгуків я чую на такі та інші новини, тим більше переконуюся у тому, у що вже переставала вірити: другий Майдан - реальний. Хоча народ дещо і розчарувався у програші першої вагомої перемоги у 2004-2005 (каламбурчик - як і сама дійсність), все ж видно, що наступного разу по хатах ніхто розчаровано не сидітиме.

А про провокації, то ось тут цікаво описано кухню, де готуються такі та інші заходи. Гадаю можна поміж рядків вичитати також що взагалі можна чекати від "ригіонів" (враховуючи попередній досвід та кар"єрну драбину "ригіональних" політтехнологів).
http://ua.pravda.com.ua/news/2007/3/19/55966.htm - частина 1.
http://ua.pravda.com.ua/news/2007/3/22/56160.htm - частина 2.
http://www.pravda.com.ua/news/2007/3/26/56299.htm - частина 3.
"- У цілому концепція американців була дуже простою, і полягала в тому, щоб одну й ту саму думку багаторазово буквально вдовблювати у виборця, - розповідає один з керівників кампанії 2006 року. – Причому, крім цих гасел ми могли говорити все що завгодно, але ці тези були обов'язковими. Часто ці тези виникали у відповідь на піар-атаки з боку опонентів. Але іноді створювалося враження, що важливо було навіть не те, наскільки технічно відпрацьовано ці заяви, скільки їх регулярне повторення."
Звідси, можливо, ростуть ноги також і в отому безглуздому лобіюванні другої державної мови. Подекуди суперечливому як з даними соціологів, так і з даними інших галузей (економічна вигода перекладу кінопрокату українською мовою).
Ми розуміли, що це чиста технологія, ніякої ідеології. Деякі відкрито називали листівки, котрі їм видавали, популізмом і неадекватними заявами, але все одно йшли на майдани й озвучували їх, - розповів один з vip-агітаторів. – Але, було і по-іншому. Я, наприклад, пам'ятаю, як Тарас Чорновіл, одержавши в черговий раз листок про другу державну російську мову і про НАТО, порвав його прямо на очах у керівника групи і надалі відмовився їх транслювати. Колеги Чорновола затверджують, що саме цей випадок став поворотним у подальшій долі депутата в партії. Стверджують навіть, що Чорновіл фактично втратив статус vip-агітатора.
А ще про те, як вчили проводити дебати на телебаченні та швидко реагувати на випади опонентів, про "перевтілення" Януковича з "до-2005" до сьогоденного, про мову, про жести, про деталі одягу... Досить цікава стаття.
Мені було б також дуже цікаво прочитати аналогічну інформацію про технологів Ющенка, Юлі та інших. Чи є вони взагалі і хто вони такі?
Підготовка Януковича та детальність обробки його образу просто вражає і жахає. Це ж лялька, яку виставляють на сцену. А хто ж керує країною?!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://www.unian.net/ukr/news/news-189259.html

З Луценка зняли справу. Але це ще не завершення історії. :evil:
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”