Юрист за фахом, як знайти роботу у Швейцарії?які шанси?

Оголошення про роботу в розділі "Оголошення". Тут лише загальні запитання про можливості і документи
solnechniy zaychik
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 22 січня 2012, 16:22

Юрист за фахом, як знайти роботу у Швейцарії?які шанси?

Повідомлення solnechniy zaychik »

Доброго дня усім форумчанам! Я серед Вас новенька, проте вже встигла оцінити по достоїнству ту велику кількість потрібної інформації, яка знаходиться на сайті. Звертаюся до Вас із питанням практичного характеру. По-перше опишу ситуацію. Мені 25 років, маю маленьку дитину (9 місяців), за освітою юрист (маю 2 дипломи), англійською володію на середньому рівні, вже достатньо давно збираюся зайнятися питанням пошуку роботи за кордоном (звучить досить банально, чи не правда:), це не примха, не безпідставна мрія, а досить виважене рішення, важливу роль в якому відіграла несприятлива політична та соціальна ситуація в Україні, а особисто мені хотілося б дати своїй дитині найкраще, знаючи що завтра настане. Вважаю недопустимим для своєї родини вирішення питання переїзду шляхом укладання фіктивних шлюбів, тощо, хотілося вирішити це питання виключно розумом та власними зусиллями. Усвідомлюю, що це дуже не просте питання, й готова до складнощів у його вирішенні. Працювати на третьосортних посадах не хотілося б, маючи добру освіту, проте, розумію, що вона за кордоном майже не котується. Зараз знаходжуся у дикретній відпустці, а тому, будучи трудоголіком по суті, хотілося б не марнувати той час, що звільнився від роботи та є вільним від виховання дитини, а використати його для самовдосконалення, яке б змогло принести не тільки моральне задоволення, а могло б відіграти значну роль в подальшому карєрному зрості та допомогти працевлаштуватися в Швейцаріі. Пому витікає безпосередньо питання: на які мови слід зробити ставку, яки зазвичай висувать вимоги працедавці до юристів, можливо хтось мав досвід у "підтягуванні" освіти, а також, що найбільш важливе, як я вважаю, котується наша вища освіта хоча б якось у Швейцаріі, чи щоб здобути аналогічну освіту у Швейцарському ВУЗі треба все починати з нуля, чи можно просто пройти нострифікацію та адаптацію диплому (вибачте не знаю тонкощів, називаю своїми словами), і які "їхні" ВУЗи вважються кращими з точки зору попиту у роботодавців. Зазделегідь дуже вдячна. Із повагою Ірина :)
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Юрист за фахом, як знайти роботу у Швейцарії?які шанси?

Повідомлення Снігурка »

я не живу в швейцарії та не зможу відповісти на ваше питання. але знаю, що німеччина прийняла закон, по якому з 1 квітня визнаватимуться закордонні дипломи. так що може спробуйте у нас? в швейцарії буде важче
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Юрист за фахом, як знайти роботу у Швейцарії?які шанси?

Повідомлення Svitlana »

Дуже коротко та неоптимістично з досвіду двох укр. юристів: від важко до неможливо.
Одна отримала повну шв. юридичну освіту з "нуля" і працює за фахом. Німецькою, французькою та англійською потрібно володіти. Однією з перших двох в ідеалі, іншою - бажано, останньою також вільно (фахово).
У другому випадку - отримує вже другу додаткову спеціальність тут. Каже, що навіть з цими "перекваліфікаціями" та "докваліфікаціями" так би мовити "для іноземців" дуже важко щось знайти. Володіє всіма офіційними мовами Швейцарії та англійською.
Крім того, в обох випадках - дуже солідна кар'єрна база в Україні у вищих офіційних органах юстиції та мзс.
Плюс, живуть вони вже тут. Тобто, дозвіл на роботу для них робити не потрібно.

Шанс для вас знайти щось з України? Без поняття... Спробуйте подаватися в ООН, Юнеско та подібні організації. Англійська має бути вільною. Плюс, можливо, додаткові іноземні мови. Там може бути декілька офіційних мов. Наприклад, щоб подаватися у ФІФА потрібно вільно володіти нім., фр., англ. обов'язково. Без них резюме навіть не розглядають.

Тобто, якщо це має бути тільки Швейцарія - одна з офіційних: нім., фр., іт., + англ. обов'язково мають бути. Це мінімум для будь-якої роботи. Програма міді: це дві офіційні мови країни + англ.
Відповісти

Повернутись до “Робота і підвищення кваліфікації. Загальна інформація”