Куди цікаво поїхати та відпочити біля моря!

Куди вибратися, що побачити, що почути
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Куди цікаво поїхати та відпочити біля моря!

Повідомлення nataliya »

Вже планую свою відпустку на серпень, віддаю перевагу відпочинку біля моря. Можливо є ціківі ідеї куди поїхати, щось цікаве побачити та відпочити.
Alpen
Дозвіл L
Повідомлень: 96
З нами з: 06 листопада 2007, 19:28
Звідки: Под Пальмами

Re: Куди цікаво поїхати та відпочити біля моря!

Повідомлення Alpen »

О Так - в Одесі цікаво вельми ! :bravo:
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Куди цікаво поїхати та відпочити біля моря!

Повідомлення nataliya »

А щось цікаве закордоном?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Куди цікаво поїхати та відпочити біля моря!

Повідомлення Svitlana »

Так багато цікавих місць, що було би непогано ще деякі детальки мати для поради.
Я би наприклад на Мадагаскар або на острів Пасхи поїхала.
Але в Туреччині в Памуккале (Мармаріс або Бодрум) також цікаво, якщо ще не були. Азія - як завжди Азія - дуже привітна, красива, добре обслуговування і ...бідна (пардон, неможливо не помітити, якщо виходити з готелю).
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Куди цікаво поїхати та відпочити біля моря!

Повідомлення nataliya »

Я взагалі то мрію поїхати до Тайланду або Куби, ще як варіант Кіпр, але все буде залежати від фінансової ситуації, все таки світова криза і не до відпочинку. Якщо хтось там був, поділіться враженнями, можливо є якесь чудове місце, готель і тп.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Куди цікаво поїхати та відпочити біля моря!

Повідомлення Svitlana »

У мене подруга була на Кубі. Каже.... було ніби у якійсь викривленій машині часу - Радянський Союз, але дуже заіржавілий і з пальмами. Правда, можна з готелю не виходити, як варіант... :upside:
Таїланд кажуть дуже гарний. Обслуговування на дуже високому рівні, тоді як ціни дуже навіть помірні. Найкращий час - Новий рік таїландський (на весні) та вже восени десь у кінці серпня-вересні.
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Куди цікаво поїхати та відпочити біля моря!

Повідомлення nataliya »

Мої знайомі також були на Кубі на острові Као-Ларго, вони задоволоні, особливо пляжем, білим піском, морем та пальмами. Взагалі Карибський басейн дуже чудовий.
В Швейцарії ви бронюєте все окремо (квитки, готель) чи звертаєтесь до турагенств?
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Куди цікаво поїхати та відпочити біля моря!

Повідомлення pol_serg »

Куба і Ко, то все добре для дуже багатих туристів,що сидять "в загоні" за межі готелю й справді часом виходити страшно, і не від криміналу, а від того, що там можна побачити. Багато чув про то від кубинця, з я ким працюю.
Загалом чув багато позитивних вражень про Кріт. Південний - для тихого "гниття" на пляжі, північний - для тих, хто любить мішати пляж з культурним відпочинком - десь полазити по руїнах, подивитись околиці і щось старовинне...
Тут всі переважно купують подорож "повністю" в агенстві і дуже заздалегідь. Якщо не лінь - можна перелопатити нет, читати відзиви про готелі. Чув багато позитиву про TUI. Прерогатива "постсовкового" туриста - "все включено", проте я особисто віддав би перевагу "напівпансіону".
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Куди цікаво поїхати та відпочити біля моря!

Повідомлення nataliya »

Про Кріт також чула, але цей острів дуже "облюбовали" російські туристи. Пару років назад відпочивала на острові Парос, це Кикладичні острови Греції, дуже сподобалось, і ні єдиного російського туриста; шведи, британці, німці.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Куди цікаво поїхати та відпочити біля моря!

Повідомлення Svitlana »

В Цюриху є така агенція хвалена Globetrotter. Невідома певно широкому загалу, але наші знайомі "професійні" подорожуючі дуже хвалять. Мовляв, усі, хто там працюють виїздили свої напрямки вздовж і впоперек.
Iрина
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 02 грудня 2011, 14:57

Re: Куди цікаво поїхати та відпочити біля моря!

Повідомлення Iрина »

Почитайте!! дуже цiкавий сайт про Украiну!

http://ua.ukrainecityguide.com/articles ... 97hati.htm

Зображення
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Куди цікаво поїхати та відпочити біля моря!

Повідомлення Снігурка »

я була вже 2 рази на грецькому острові Санторіні.

неймовірний ландшафт з вулканною кальдеро. дуже рекомендую, можна їхати з травня по жовтень включно. росіян не спостерігалось, зате зустріла 2 українців з миколаєва :tak2:
Відповісти

Повернутись до “Дозвілля та подорожі”