Служба Божа в Цюріху 16 жовтня 2011

Після служб завжди організовуються зустрічі-посиденьки
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Служба Божа в Цюріху 16 жовтня 2011

Повідомлення o.Nazarij »

Поволі закінчується час відпусток і канікул. Якщо все буде добре і літак зі мною 5 жовтня успішно сяде, то в неділю, 16 жовтня 2011, о 14.00 я з радістю відслужу для всіх вас українську Службу Божу в тій же крипті церкви Liebfrauen за адресою Zehnderweg 9, 8006 Zürich. Найпростіше однак знайти цю церкву можна просто підіймаючись по Weinbergstrasse. Як завжди, всі бажаючі зможуть висповідатися і причаститися. Чекатиму всіх-всіх-всіх, оскільки матиму гарну новину стосовно нашого парафіяльного життя. Після Служби Божої можна буде десь посидіти-поїсти-потеревенити, свої пропозиції щодо цього можете висловлювати тут-таки, але це вирішуйте між собою, бо я поки "в зоні недосягаємості", тобто в Україні. :grin: Буду радий побачити всіх після довгої літньої перерви (мушу визнати, трохи за вами скучив) і повеселити вас (звісно ж, після молитви) свіжими українськими анекдотами! :wink:

З молитвою

о. Назарій :seeya:
Аватар користувача
Andriy Dmytryk

Re: Служба Божа в Цюріху 16 жовтня 2011

Повідомлення Andriy Dmytryk »

TERMINOWO!!!!!!!
Otche Nazariju, to Dmytryk z Münxena tebe turbuje, jak majesh dostup do cijeji spalty - dajsja chuty na ugkkm@t-online.de ---- je para jaka xoche winchatysja w nashij Cerkwi w Schwejzarii, a ja ne maju twoix kontaktiw!

Z Bohom,
Dmytryk Andriy
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Служба Божа в Цюріху 16 жовтня 2011

Повідомлення dima_ternopil »

Прикро, але ми не зможемо бути.... :dontknow:
Відповісти

Повернутись до “Українські богослужіння”