Прогноз для України

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Прогноз для України

Повідомлення Svitlana »

Ось цитата на політичну тематику в Україні. Даний кусок дає прогноз подій на найближче майбутнє. Спробуйте вгадати чого він стосується і хто цей "тиран", що може прийти. Чому привернув увагу цей кусок? Схиляюся до думки, що численні коментарі на різних інтернет-ресурсах про те, що "славяне" повинні об"єднуватися (у підфорумі "Ми - українці" навіть маємо цілу гілку дискусії) і подібне. Так само як раніше "оранжоиди" і розкол України пропонувався, так само зараз тема "оранжоидов" та "піндосів" зникла, натомість з"явилася нова - об"єднання славян. При чому не всіх - а лише Укр., Рос., Білор. І при тому всьому ненависно паплюжиться Ющенко без будь-яких конкретних прив"язок. Просто "мудак" і все. Тобто, головна ідея, що провадиться зараз - "Геть Ющенка - об"єднання з Росією, забезпечення безпеки та добробуту через Росію". Одним словом - ваші припущення, панове: хто, де, коли?
В принципе, для этого нужно не так уж и много. Всего лишь создать у народа ощущение опасности и угрозы. Ряд диверсий на объектах ЧФ в Крыму, вследствие чего обострятся донельзя отношения с Россией; небольшая техногенная катастрофа как хороший фон для очередных заявлений главы правительства; далее теракты по мелочи в крупных городах - и, глядишь, при поддержке верных СМИ народ, уставший от метаний в своих политических симпатиях и чтения сводок о жертвах терактов, начинает требовать «сильную руку» и мирных отношений с Москвой. НАТО далеко, Россия рядом! Глава правительства, слыша и внемля чаяниям народа, выступает с гневным осуждением «поджигателей мира и стабильности» и протягивает руку дружбы (на ладони - Крым!) нашему северному, ужасно «миротворческому», соседу. Убито множество зайцев. Партия регионов дискредитирована как «жующая сопли», а пропрезидентские силы - как «американские наемники, ведущие страну в агрессивный блок НАТО». Тут и к бабке не ходи, и так понятно, кто выиграет в этом раскладе. Народ на руках занесет «железную руку», извините за тавтологию, в кресло вождя, предоставив любые полномочия, даже не подозревая, что навсегда возносит на престол тирана.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Прогноз для України

Повідомлення pol_serg »

Мені здається, що зараз щось прогнозувати взагалі важко, тому й існує власне така велика кількість прогнозів,
тобто в будь-якому випадку щось та й справдиться. :wontsay:
Газети і ТВ можуть скільки завгодно кричати проплачені слогани, а Україна як була поділена так і лишається, і настрої
в цих частинах лишаються стабільним в межах похибки.
І нехай вибори пройдуть хоч завтра, обличчя в ВР залишаться ті самі на 90%, ну хіба ярлики партій трохи видозміняться.
Весь описаний цей сценарій скорше приведе до розколу України ніж до добровільної угоди ввійти в союз з Росією, тепер навіть
на Сході розуміють чим грозить такий "союз", не думаю що й наші "олігархічні кола" :lol: будуть мовчки дивитися як їхнє
життя коливається на лезі, оскільки прихід "головного" російського бізнесу в Україну для них - "Моменто Море" :pardon:
Щодо Ющенка, то зробити більше ніж він сам, чи руки Балоги, для свого "негативного іміджу" вряд чи хтось ще зможе.
Таки йому треба було вчитись в праффєсара, як не бовкати чогось лишнього на людях, останнім часом сам прафф.
демонструє гранітну витривалість і не дає жодних приводів для насмішок, як то було колись...
Саме прикре - то що Ющенко втратив саме той момент підйому після 2004, не було жодної рішучої дії, він сам показав, що
навіть його соратники діють абсолютно за своїм схемами, супротив здоровій логіці. І зараз його потуги на президенство
чи то, як це діло обставляє його секретаріат, виглядають часом смішно і нездорово. Головний наслідок особливо на фоні
поточної кризи один - на наступних виборах, коли б вони не сталися, явка людей буде надзвичайно мала, і так звані
"демократичні сили", що пов"язуються з ім"ям Ющенка приречені на поразку. Як на мене, одночасні през-парламентські
вибори принесли б більше користі. Але в "демократів" немає свіжої і пропіареної особистості, щоб взяти фактором несподіваності.
А що буде далі, поживем-побачим.
Головним я б вважав, є то, що економіка України (навіть така, якю вона є) поки залишається і надалі залишалася б відносно
незалежною від подій околі вул. Грушевського.
від державних перипетій, як то було протягом останніх 4 років, дуже б цього хотілося б.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Прогноз для України

Повідомлення Svitlana »

pol_serg писав: Але в "демократів" немає свіжої і пропіареної особистості, щоб взяти фактором несподіваності.
А що буде далі, поживем-побачим.
Головним я б вважав, є то, що економіка України (навіть така, якю вона є) поки залишається і надалі залишалася б відносно
незалежною від подій околі вул. Грушевського.
від державних перипетій, як то було протягом останніх 4 років, дуже б цього хотілося б.
А куди Арсеній Яценюк подівся? Щось його почали називати вундер-кіндером і так і не чути більше нічого (чи то я просто не бачу, бо не читаю ніякої політики більше)?

А з рештою я цілком згідна. Єдине, що економіка не зможе залишатися в осторонь від подій. Особливо великі підприємства братимуть активну :save: участь у передвиборчій кампанії. Не виключено, що підтримуватимуть різні політичні партії та блоки, щоб гарантувати собі право спитати з переможця - умовно кажучи - поставити фішки на максимум можливих секцій політичної рулетки.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Прогноз для України

Повідомлення pol_serg »

Ну може інтернет і не кишить даними про Яценюка, проте по телебаченню він мелькає доволі часто,
не говорить якихось відвертих дурниць тощо. Просто за нього журналюги не взялися так, як треба, ще не було
"замовлення"... :pardon: . По-друге він надто близький до Ющенка за походженням, типу як "протеже", і по-третє -
в нього немає команди малознайомих масам людей, здатних перейняти на себе імідж "незаангажованої" сили, яка
здатна відійти від типових політичних спекуляцій, типу обох "критичних українських націоналізмів", питання мови тощо,
а позиціонувати себе як порівняно молоду групу "ефективних менеджерів" - (улюблений вираз самого Яценюка)
і головне - показати приклади своєї роботи. За такий короткий час подібний проект нікому не "по зубах"...
І головна проблема - в Києві може діятись що завгодно, хоч потоп від Дніпра, проте в дрібних містечках, райцентрах,
провінційних обласних - "усьо спокойно", як в Баґдаді :pardon: , бо там намертво засіли "старі" кадри ще совкової, школи,
колишні вожаки та комсомольці, і у них точно все під контролем, такі собі феодальні засади на місцях, і щоб не діялося в столиці,
цю "грибницю" не зруйнувати, а саме прикре, що й міняти їх вже немає на кого... Я думаю кожен розуміє про що я баю... :think:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Прогноз для України

Повідомлення Svitlana »

pol_serg писав:Ну може інтернет і не кишить даними про Яценюка, проте по телебаченню він мелькає доволі часто,
не говорить якихось відвертих дурниць тощо. Просто за нього журналюги не взялися так, як треба, ще не було
"замовлення"... :pardon: . По-друге він надто близький до Ющенка за походженням, типу як "протеже", і по-третє -
в нього немає команди малознайомих масам людей, здатних перейняти на себе імідж "незаангажованої" сили, яка
здатна відійти від типових політичних спекуляцій, типу обох "критичних українських націоналізмів", питання мови тощо,
а позиціонувати себе як порівняно молоду групу "ефективних менеджерів" - (улюблений вираз самого Яценюка)
і головне - показати приклади своєї роботи. За такий короткий час подібний проект нікому не "по зубах"...
І головна проблема - в Києві може діятись що завгодно, хоч потоп від Дніпра, проте в дрібних містечках, райцентрах,
провінційних обласних - "усьо спокойно", як в Баґдаді :pardon: , бо там намертво засіли "старі" кадри ще совкової, школи,
колишні вожаки та комсомольці, і у них точно все під контролем, такі собі феодальні засади на місцях, і щоб не діялося в столиці,
цю "грибницю" не зруйнувати, а саме прикре, що й міняти їх вже немає на кого... Я думаю кожен розуміє про що я баю... :think:
Згідна з усім. От лише "подібний проект нікому не по зубах" - ти так кажеш, ніби це само-собою зрозуміло, що політик - то іграшка, картинка, котру треба пропихнути, зробити популярним... хоча всі ми (сподіваюся) прагнемо таки справжніх self-made політиків, котрі будуть в змозі щось зробити, якісь вагомі ідеї втілити у життя, а не те, що себе проявити.

Останні новини з України - долар вже 6 грн., євро - 7 з копійками (офіційний 6.666) :sceptical: В усьому світі долар падає у ціні, а в Україні - росте з шаленою швидкістю (так само, як і ціни - інфляція). При тому, що долари зараз купити просто неможливо. Між іншим, усі банки переставали видавати кредити. Хтось має якісь припущення?
Я примітизую до наступного: тупо хочуть скинути долари темним людям, щоб позбутися валюти, що знецінюється. Тому і такий ажіотаж з доларом. Усі гребуть натовпом: як люди, так і я. На закид - на світовом ринку долар падає і то стрімко, і економіка США не передбачає піднесення найближчим чином мені кажуть "золоту" фразу: "Україна до Америки і світу не має ніякого відношення. У нас страшна інфляція, долар росте і падати не буде!" :dum:
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Прогноз для України

Повідомлення Снігурка »

Was soll die Ukraine in Europa?
Bitte beobachten Sie mein Land!
In der Ukraine gehen die Uhren rückwärts: Keine sechs Monate nach den letzten Wahlen ist vom einstigen demokratischen Aufbruch kaum noch etwas übrig. Der Autor Juri Andruchowytsch beschreibt die „innere Okkupation“ seines Landes und richtet einen Appell an Europa.

http://www.faz.net/s/RubD3A1C56FC2F1479 ... ntent.html
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Прогноз для України

Повідомлення Снігурка »

Україна — валіза — вокзал

http://dt.ua/articles/83390

міґрація українців
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”