Пасха 2011

Після служб завжди організовуються зустрічі-посиденьки
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Пасха 2011

Повідомлення o.Nazarij »

Дорогі в Христі брати і сестри.
Як і в минулі роки, на Пасху ми організовуємо українську Службу Божу в Лозанні. Цьогоріч наша Пасха співпадає з римо-католицькою і святкуватиметься в неділю, 24 квітня. Оскільки церква буде досить довго зайнята, розпочнемо богослужіння о 13.15, в тому ж храмі католицького центру Sacré-Coeur, де було богослужіння на Пасху минулого року. Тим, які ще не були там, подаю адресу і маршрут, щоб знали, як туди можна дістатися: chemin Beau-Rivage 3, це приблизно 15 хв. пішки від вокзалу. Йти потрібно в напрямку озера по Avenue d'Ouchy, звідки повернути ліворуч на Avenue de L'Elysée, і звідти перша вуличка праворуч і буде нашою. Власники автівок зможуть там же припаркуватися, оскільки поруч із церквою є місце на паркування, однак не певен, що там буде достатньо вільних місць. Щоб Ви легше знайшли, подаємо нижче план на ґуґлі, де Ви самі зможете визначитися, як вам дістатися найкраще:

http://maps.google.de/maps?hl=de&source ... CAcQnwIwAA

Як і кожної Служби Божої, можна буде приступити до святої Тайни Покаяння. Я не певен, що в нас буде достатньо часу перед літургією, та по літургії, після освячення ваших пасхальних кошиків, обіцяю, що не піду їсти, поки всіх бажаючих не висповідаю і не запричащаю. :wink: Відтак прошу всіх каяників ПІДГОТУВАТИСЯ до сповіді, щоб довго не думати і відразу говорити по суті. Бо інакше я швидко стану голодним та злим і дам вам велику покуту. :grin: Також нагадую про молитви перед святим Причастям і після нього для тих із вас, які будуть причащатися. Хто не має або не знає де дістати, скажіть мені, я наксерю і привезу, скільки буде треба.
Що стосується зустрічі після богослужіння, то, на жаль, велика зала, яку нам люб*язно надавали до диспозиції минулі рази, буде зайнятою (тому я й зауважив, що на паркуванні може бракувати місць для автівок). Та все ж нам надали інше приміщення, яке, однак, є суттєво меншим від того, а тому поставити столи і сісти ми не зможемо, зате зможемо зорганізувати пасхальний фуршет (фуршет -- це не коли руками, це коли стоячи :gigle: ) з того, що ми самі принесемо. І я, звісно, сподіваюся, що ваша кулінарна майстерність буде на такому ж високому рівні, як і минулого року :verygood:
При цій нагоді нагадую, що офіційна пасхальна служба разом із весняною зустріччю Товариства Українців Швайцарії відбудеться на Провідну Неділю (наступну після Пасхи), себто 1 травня об 11.30 у катедральному соборі у Фрібурзі. Там уже всі зможемо не лише добре поїсти, але й посидіти, оскільки зала досить велика.
Наразі ж бажаю всім достойного та благодатного завершення Великого Посту і сподіваюся побачити вас якщо не на Пасху в Лозанні, то точно на Провідну неділю в славному місті Вільнограді (воно ж Фрібур) :oops:

З молитвою

о. Назарій Заторський :seeya:

Повернутись до “Українські богослужіння”